Megaprsia vs Superprsia

Chcete väčšie prsia ale bojíte sa operácie? Nechcete investovať tisícky € alebo sa vám priečia radikálne neprirodzené zásahy do vášho tela? Tak máte asi jedinú možnosť – tabletky na rast poprsia. A práve o nich bude dnes reč. Konkrétne sa pozrieme na 2 Top produkty – BreastExtra+ od megaprsia.sk a tabletky propagované Erikou Judínyovou od superprsia.sk.

 

Prečo si zväčšiť porsie?

Nie je to telesná vada ale niektorým ženám môže malé poprsie spôsobovať pocit menejcennosti a znižovať sebavedomie. Väčšie prsia dotvárajú celkový vzhľad ženy, ktorá chce byť pekná. Či zväčšenie pŕs naozaj potrebujete je len vaše vnútorné rozhodnutie. Niekedy je úplne postačujúce uvedomiť si, že okolie vás nezačne mať radšej, ak sa vaše prsia zväčšia. Nemôže byť každý dokonalý.

 

BreastEXTRA+ od Megaprsia

Prvým prípravkom, na ktorý sa dnes pozrieme, sú tabletky BreastExtra+. Predávajú sa na stránke megaprsia.sk a podľa portálu skumavka.sk sú najpredávanejšími a najobľúbenejšími tabletkami určenými na zväčšenie poprsia. Neviem, do akej miery je táto informácia správna ale v každej diskusii na tému zväčšenia poprsia sa megaprsia spomínajú.

Tento výživový doplnok sa môže pochváliť výhradne prírodným zložením. Obsahuje viacero druhov prírodných látok, ktoré sú bohaté na fytoestrogén. Ten je imitáciou ženského hormónu estrogénu a pomáha udržiavať správnu hormonálnu rovnováhu. Ak má žena hormónov nedostatok, nedokáže sa prirodzene vyvíjať a formovať.

Cena jedného balenia, ktoré obsahuje 30 kapsúl je 14€. Priemerná mesačná dávka pozostáva z 150 kapsúl, ktoré vás budú stáť necelých 50€. Dvojmesačná dávka vychádza na 100€. Za toto obdobie by sa malo vaše poprsie zväčšiť o jedno alebo dve čísla košíkov. 97% žien sa zväčšilo poprsie o jednu plnú veľkosť košíčka do 3 mesiacov.

megaprsia breastextra

 

 

SuperPrsia

Ďalšími tabletkami, na ktoré sa dnes pozrieme, sú tabletky SuperPrsia. Ide o veľmi podobný produkt doplnku výživy BreastExtra+ a podstata spočíva tiež v obsahu fytoestrogénu. Ten naštartuje ženské hormóny a prsia začnú rásť prirodzenou cestou.

Cena je 19,90 za 40 tabliet čo je veľmi podobné cene BreastExtra+. Rozdiel je ale v užívaní. Zatiaľ čo pri kapsulách od megaprsia.sk užívate mesačne 150 – 180 kapsúl, pri SuperPrsiach je to len 90 kapsúl. Superprsia teda v konečnom dôsledku vychádzajú lacnejšie.

superprsia

 

 

Skúsenosti a diskusia

S oboma doplnkami výživy majú ľudia veľmi dobré skúsenosti. Väčšinou sa stretnete len s pozitívnymi hodnoteniami čo je pri takomto druhu produktu celkom nezvyčajné. Výrobcovia týchto dvoch silných značiek si vytvorili dostatočne veľkú komunitu verných zákazníčok, ktoré sa neboja produktov zastať.

Ak máte aj vy otázky ohľadom týchto výrobkov alebo im podobným, použite prosím komentáre. Ak vás problematika zväčšenia poprsia zaujíma, odporúčam navštíviť portál skumavka.sk, ktorý sa tejto téme venuje podrobnejšie. Osobné skúsenosti sú vítané.

Chudnutie po pôrode

Váha žien po pôrode normálne vzrastie o optimálnych 10 -13 kg. Získané tukové tkanivo z tejto hmotnosti tvorí 3 – 6 kg. Väčšina žien však priberie omnoho viac. V tehotenstvo je telo náročnejšie na výživné látky. Vylučovanie toxínov a odpadových látok prebieha aj za plod. Telo si samo nevie vytvárať potrebné látky (bielkoviny, vitamíny a pod.), preto si ich vyžaduje prostredníctvom jedla. Živiny sa potom počas dojčenia dostávajú do materského mlieka. Continue reading

Glykemický index potravín

Cukor z potraviny ovplyvňuje hladinu krvného cukru (glukózy). Naše telo ho absorbuje rôznou rýchlosťou. Glykemický index, o ktorom si ideme hovoriť, predstavuje bezrozmerné číslo, určujúce pozíciu konkrétnej potraviny na stupnici hodnôt od 0 po 100. Podľa glykemického indexu sme schopní zistiť, ako rýchlo sa cukor v potravine vstrebe do krvi a akou intenzívnosťou ovplyvní hladinu glukózy krvi (nazýva sa aj glykémia). Continue reading

Kalorické tabuľky

Pomocník pri výpočte denného kalorického príjmu nám bývajú kalorické tabuľky s nameranými kalorickými hodnotami potravín. Vďaka kalorickým tabuľkám zistíme, koľko energie sme denne prijali prostredníctvom stravy. Mnohí si uvedomujú, že pokiaľ sa prijatá a vydaná energia rovnajú, ich váha stagnuje. Ak sa ich denný príjem pohybuje v menších hodnotách ako denný výdaj, nastáva u nich proces chudnutia. Musíme teda menej energie prijať a viac jej vydať. Continue reading

Denný príjem kalórií

Koľko kalórií denne prijať pri chudnutí?

Proces chudnutia sa neodvíja len od neustáleho a náročného cvičenia, ale aj od hodnoty Vášho metabolizmu, ktorý závisí od rôznych činiteľov. Medzi faktory, ovplyvňujúce množstvo energie potrebnej pre Vaše telo, patrí vek, výška, hmotnosť, telesná konštrukcia, ďalej životný štýl a v neposlednom rade aj denné aktivity. Hodnoty metabolizmu zisťujeme prostredníctvom dvoch metód: bazálny metabolizmus (teoretická hodnota) a kľudový metabolizmus (používa sa pri výpočtoch, reálnejšie hodnoty). Continue reading

10 najčastejších mýtov o chudnutí

V tomto článku sa budeme venovať omylom ľudí, ktorí začínajú s cvičením a nevedomky sa dopúšťajú závažných chýb. Netreba podceňovať žiadny z dôležitých faktorov, ovplyvňujúci efektivitu chudnutia a výsledok Vašej snahy. Na internete, diskusných fórach, ale aj počas nezáväznej konverzácie sa môžete stretnúť s nasledujúcimi NESPRÁVNYMI radami, ktoré môžu narušiť priebeh a konečný účinok vynaloženého úsilia. Continue reading

Ako nepribrať cez veľkú noc

Ako nepribrať cez Veľkú noc?

Veľká noc, kresťanský sviatok vychádzajúci zo židovského sviatku pésah, sa nám obvykle spája s pohanskými rituálmi vítania jari, šibačkou, oblievačkou a v neposlednom rade aj s výdatnou konzumáciou. Tento sviatok je sprevádzaný pôstnym obdobím a tradíciami, ktoré v nás evokujú príchod hojnosti. Heslom dňa sa stáva „všetkého musí byť dostatok“, ak nie prebytok. Continue reading