Colafit Slim 120

Colafit Slim chápeme ako výživový doplnok a lapač tukov, ktorý tuky odvádza z tela preč a popritom prečistí črevá. Jeho ďalšia funkcia spočíva v udržiavaní správnej hladiny cholesterolu v krvi. Vďaka vápniku a vitamínom Colafit Slim regeneruje kĺby a kosti, ktoré podliehajú určitej fyzickej námahe. Colafit Slim predstavuje preparát, obsahujúci množstvo aktívnych zložiek, ktoré vplývajú na ľudský organizmus.

 

Ketomix dieta

 

Čo všetko v sebe Colafit Slim skrýva?

Colafit Slim sa skladá z chitosanu, chrómu, z prírodnej vlákniny glukomannanu, vápnika, vitamínu C a kolagénu, ktorý prečisťuje organizmus a podporuje chudnutie. Vysokú väzbovú schopnosť má nevstrebateľný polysacharid chitosan. Chitosan viaže tuky z prijatej potravy a odstráni ich z tráviaceho traktu predtým, ako stihnú byť uložené v podobe tukovej rezervy. Chitosan v sebe skladuje tzv. trojmocný chróm, dôležitý pre bezproblémové trávenie a obmedzujúci chuť na sladké.

 

colafit-slim-recenzia

Prírodný polysacharid glukomannan sa získava z hnilobne zapáchajúcej indonézskej rastliny. Podzemná hľuza obsahuje vysoký obsah škrobu označovaný ako glukomannan. Po prehltnutí v žalúdku zväčší objem (naboptná) a zmení sa na zgélovatelú formu, vďaka čomu máme pocit plnosti. V stave pociťovaného nasýtenia nemáme potrebu siahnuť po jedle. Glukomannan reguluje hmotnosť a hladinu cholesterolu v krvi.

Chudnúci ľudia sa často ochudobňujú o vápnik tým, že sa snažia razantne zmenšiť denný prídel potravy, čím nevedomky dochádza aj k vynechávaniu jedál s obsahom vápnika (napr. mliečne výrobky, orechy a pod.) Colafit Slim poskytuje vápnik, významný pre uchovanie dobrého stavu zubov, kostí a nechtov, rovnako ako prispieva k udržaniu rovnováhy medzi výdajom a príjmom energie. Vápnik v kombinácií s kolagénom eliminuje sklon k prejedaniu, zlej nálade a mozgovej činnosti.

Vitamín C normalizuje imunitný systém a kryštalický kolagén typu I vyživuje ovisnutú kožu, ktorá vzniká po nadmernom schudnutí. Vracia koži pružnosť a pevnosť, takže opäť pôsobí napnuto a zdravo.

 

Dávkovanie Colafit Slim

3-krát denne treba cca. 30 minút pred jedlom zapiť 1-2 litrami vody 2 kapsuly Colafit Slim. Tieto kapsuly prehĺtame neprežuté a neotvorené. Neodporúča sa zapiť ich mliečnymi nápojmi alebo alkoholom. Mnohí zákazníci požívajú zároveň s Colafit Slim vitamíny A, D, E, K rozpustné v tukoch.

Odporúčaná denná dávka Colafit Slim sa nesmie presiahnuť. Výrobcovia udávajú, že úspešné chudnutie zaručuje dlhodobejšie užívanie Colafit Slim, tzn. najmenej 2-3 mesiace. Nezabúdajte, že prípravok Colafit Slim nepovažujeme za náhradu rozmanitej stravy.

 

Balenie Colafit Slim

V jednom balení Colafit Slim nájdeme niečo cez 60 až 120 kapsúl (záleží podľa balenia). Jedno balenie značí dávku na nadchádzajúcich 20 dní za cenu pohybujúcu sa od 20 €. Mnohí preto obsah balenia Colagit Slim považujú za nedostatočné vzhľadom na svoju premrštenú cenu.

 

Ketomix dieta

 

Skúsenosti a diskusia

Nechávam vám teraz priestor na diskusiu, položenie otázok a vyjadrenie svojich skúseností. Použite prosím komentáre alebo komentujte na mojej Facebookovej stránke.

Diskusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *