Colafit Slim 120

Colafit Slim chápeme ako výživový doplnok a lapač tukov, ktorý tuky odvádza z tela preč a popritom prečistí črevá. Jeho ďalšia funkcia spočíva v udržiavaní správnej hladiny cholesterolu v krvi. Vďaka vápniku a vitamínom Colafit Slim regeneruje kĺby a kosti, ktoré podliehajú určitej fyzickej námahe. Colafit Slim predstavuje preparát, obsahujúci množstvo aktívnych zložiek, ktoré vplývajú na ľudský organizmus.

 

Najlepšie tabletky na chudnutie

Na trhu je veľa produktov na chudnutie. Ktoré tabletky sú ale účinné a ktoré sú iba marketingovým ťahom? Pozrite si rebríček TOP produktov na chudnutie, ktorý vychádza z porovnania účinných látok, recenzií, hodnotení a skúseností užívateľov.

Pozrieť výsledky

 

Čo všetko v sebe Colafit Slim skrýva?

Colafit Slim sa skladá z chitosanu, chrómu, z prírodnej vlákniny glukomannanu, vápnika, vitamínu C a kolagénu, ktorý prečisťuje organizmus a podporuje chudnutie. Vysokú väzbovú schopnosť má nevstrebateľný polysacharid chitosan. Chitosan viaže tuky z prijatej potravy a odstráni ich z tráviaceho traktu predtým, ako stihnú byť uložené v podobe tukovej rezervy. Chitosan v sebe skladuje tzv. trojmocný chróm, dôležitý pre bezproblémové trávenie a obmedzujúci chuť na sladké.

 

colafit-slim-recenzia

Prírodný polysacharid glukomannan sa získava z hnilobne zapáchajúcej indonézskej rastliny. Podzemná hľuza obsahuje vysoký obsah škrobu označovaný ako glukomannan. Po prehltnutí v žalúdku zväčší objem (naboptná) a zmení sa na zgélovatelú formu, vďaka čomu máme pocit plnosti. V stave pociťovaného nasýtenia nemáme potrebu siahnuť po jedle. Glukomannan reguluje hmotnosť a hladinu cholesterolu v krvi.

Chudnúci ľudia sa často ochudobňujú o vápnik tým, že sa snažia razantne zmenšiť denný prídel potravy, čím nevedomky dochádza aj k vynechávaniu jedál s obsahom vápnika (napr. mliečne výrobky, orechy a pod.) Colafit Slim poskytuje vápnik, významný pre uchovanie dobrého stavu zubov, kostí a nechtov, rovnako ako prispieva k udržaniu rovnováhy medzi výdajom a príjmom energie. Vápnik v kombinácií s kolagénom eliminuje sklon k prejedaniu, zlej nálade a mozgovej činnosti.

Vitamín C normalizuje imunitný systém a kryštalický kolagén typu I vyživuje ovisnutú kožu, ktorá vzniká po nadmernom schudnutí. Vracia koži pružnosť a pevnosť, takže opäť pôsobí napnuto a zdravo.

 

Dávkovanie Colafit Slim

3-krát denne treba cca. 30 minút pred jedlom zapiť 1-2 litrami vody 2 kapsuly Colafit Slim. Tieto kapsuly prehĺtame neprežuté a neotvorené. Neodporúča sa zapiť ich mliečnymi nápojmi alebo alkoholom. Mnohí zákazníci požívajú zároveň s Colafit Slim vitamíny A, D, E, K rozpustné v tukoch.

Odporúčaná denná dávka Colafit Slim sa nesmie presiahnuť. Výrobcovia udávajú, že úspešné chudnutie zaručuje dlhodobejšie užívanie Colafit Slim, tzn. najmenej 2-3 mesiace. Nezabúdajte, že prípravok Colafit Slim nepovažujeme za náhradu rozmanitej stravy.

 

Balenie Colafit Slim

V jednom balení Colafit Slim nájdeme niečo cez 60 až 120 kapsúl (záleží podľa balenia). Jedno balenie značí dávku na nadchádzajúcich 20 dní za cenu pohybujúcu sa od 20 €. Mnohí preto obsah balenia Colagit Slim považujú za nedostatočné vzhľadom na svoju premrštenú cenu.

 

čo jesť po svičení

 

Skúsenosti a diskusia

Nechávam vám teraz priestor na diskusiu, položenie otázok a vyjadrenie svojich skúseností. Použite prosím komentáre alebo komentujte na mojej Facebookovej stránke.

Colafit Slim 120
3.3 (65.93%) 27

Diskusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *