Blendea – recenzia a moje skúsesnoti s prípravkom na detoxikáciu

Mávate časté pocity únavy, chýba vám potrebná energia alebo máte oslabený imunitný systém? Aktívne proti tomu bojujete nakupovaním rôznych doplnkov, ktoré sú zamerané však iba na niektoré z týchto problémov? Čo ak by existoval doplnok, ktorý vám pomôže odstrániť takmer všetky vaše zdravotné problémy?

Prečítajte si recenziu a moju skúsenosť s prípravkom na detoxikáciu organizmu Blendea.

Blendea - recenzia a moje skúsenosti

Všetky potrebné zložky v jednom prípravku

Ak sa zdravou výživou a detoxikáciou svojho tela zaoberáte dlhšie, určite ste už vyskúšali nejaký prípravok na detoxikáciu. Zrejme ste si všimli, že každý prípravok obsahuje zvyčajne iba jednu účinnú zložku. Ak ste teda chceli prečistiť svoje telo pomocou viac ako jednej tzv. superpotraviny, museli ste si kúpiť viac doplnkov.

Blendea - užívanie a dávkovanie

V tomto je však doplnok na detoxikáciu organizmu Blendea výnimočný. Kombinuje v sebe vyvážený pomer 4 zdravých potravín, vypestovaných v nedotknutej prírode Nového Zélandu a Taiwanu bez chemických prípravkov. Vďaka tomu dokáže vaše telo prečistiť oveľa účinnejšie ako ostatné prípravky. Rovnako je skvelým zdrojom dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré človek potrebuje. Dodá vám tak chýbajúcu energiu a zabráni častým pocitom únavy.

Účinky doplnku Blendea, ktorý prečistí vaše telo

Nejde o žiadny zázrak medicíny, jedná sa len o prospešné účinky 4 zdravých biopotravín pre ľudský organizmus.

 • Posilňuje imunitný systém účinným spôsobom.
 • Dokáže naštartovať samočistiaci proces tela, čím aktívne podporuje detoxikáciu.
 • Svojím zložením podporuje regeneráciu buniek.
 • Zabraňuje ukladaniu nadmerného množstva tuku.
 • Má antistresové účinky na ľudský organizmus, pre ktorý navodzuje pocit kľudu.
 • Prečisťovaním ciev znižuje telu-škodlivý cholesterol.
 • Má priaznivé účinky na trávenie a tráviaci systém.
 • Tlmí zápaly a pomáha proti žalúdočným vredom.
 • Bojuje proti nadmernému prekysleniu organizmu.
 • Dodáva telu energiu a obmedzuje pocit únavy.
 • Chráni telo pred novodobými ochoreniami.
Pozrieť ostatné

 

Zloženie

4 BIO superpotravín v jedinom prípravku – Blendea

Zloženie bio - blendea

 • BIO zelený jačmeň – Výťažok zo zeleného jačmeňa spracovaný v sušenom prášku chráni ľudské bunky pred karcinogénmi. Zelený jačmeň použitý v prípravku Blendea sa pestuje na Novom Zélande bez použitia chemických prostriedkov.
  Prispieva ku kvalitnejšiemu spánku, čo má za následok viac potrebnej energie počas dňa. Rovnako dobre pomáha pri znižovaní nadváhy a prečisťuje pleť nielen od akné ale aj slabších kožných ochorení. Posilňuje imunitný systém a chráni tak pred nepríjemnými ochoreniami. Taktiež je vynikajúcim zdrojom potrebných vitamínov ako B1, B2, B6 a B12 a dôležitých minerálov ako vápnik, magnézium, železo alebo zinok.
 • BIO mladá pšenica – Rovnako ako zelený jačmeň aj mladá pšenica pochádza z oblasti Nového Zélandu, kde príroda nie je poškvrnená chemickými prípravkami. Tým sa zabezpečí jej maximálna čistota a pozitívne účinky na zdravie človeka. Medzi najžiadanejšie vlastnosti patrí jej schopnosť účinne detoxikovať organizmus. Je bohatá na rôzne minerály, antioxidanty, aminokyseliny a vitamíny, dôležité pre zdravie ľudského organizmu. Podobne ako zelený jačmeň posilňuje imunitu, potláča pocity únavy a navyše dokáže stabilizovať hladinu cukru v krvi.
 • BIO chlorella – Japonci už dlhé roky poznajú jej blahodárne antioxidačné účinky. Okrem toho obsahuje veľké množstvo minerálov, vitamínov a ďalších látok prospešných pre ľudský organizmus ako chlorofyl, karotenoidy, či chlorellový rastový faktor. Vďaka skvelému spracovaniu chlorelly ju telo dokáže bez problémov spracovať a vstrebať. Taktiež zvyšuje energiu a vitalitu tela.
 • BIO spirulina – O tejto zázračnej rastline bolo vykonaných už pomerne veľké množstvo štúdií. Vďaka jej preukázaným pozitívnym vlastnostiam ju užívali aj napríklad astronauti NASA. Je bohatá na bielkoviny viac, než akákoľvek iná rastlina. Obsahuje ich totiž až 70%. Napomáha zdravému chudnutiu, podporuje imunitný systém, dodáva organizmu energiu a obsahuje veľké množstvo vlákniny. Okrem toho obsahuje až 18 rôznych druhov aminokyselín.
Viac info o zložení

 

Moja skúsenosť s prípravkom Blendea

Na vyskúšanie tohto výživového doplnku som sa obzvlášť tešila. Doteraz som jeho zložky chtiac nechtiac užívala samostatne, pretože neboli dostupné v tejto forme. Hneď prvé pozitívum, ktoré som si uvedomila bolo, že všetky tieto zložky som dokázala užiť na jedenkrát. Ďalším prekvapením bola chuť, ktorej som sa obávala najviac. Keď som užívala tieto rastlinky v práškoch samostatne, ich chuť mi vôbec nesadla. Toto sa však našťastie netýka prípravku Blendea.

moje skúsenosti - Blendea na detoxikáciu

Za tých niekoľko mesiacov, čo ju užívam som ešte nebola chorá a prekonala som jedno chrípkové obdobie bez akéhokoľvek náznaku choroby. Takisto mi zmizli ranné pocity únavy, ktoré ma sprevádzali najčastejšie v dopoludňajších hodinách v práci. Celkovo sa cítim viac fit a dokážem fungovať stále plná energie aj keď prídem po práci domov.

Výhody a nevýhodu prípravku Blendea

Obsahuje viacero kvalitných surovín naraz.

 • Dodáva energiu, potlačuje únavu.
 • Prijateľná chuť v porovnaní s ostatnými prípravkami.
 • Zlepšuje imunitu.
 • Primeraná cena na kvalitu výrobku.
 • Nevyrába sa v číne.
 • Doba trvanlivosti je až jeden rok.

Za jedinú nevýhodu považujem množstvo. Keď som zvýšila dávku, balenie mi nevydržalo ani mesiac. Toto však nabudúce vyriešim kúpou viacerých balení, ktoré sú aj cenovo výhodnejšie.

Cena – Použite zľavový kód

K dispozícii je rôzne množstvo balení od 1 až po 4. Cena jedného balenia je 19€. Avšak pri kúpe napríklad 4 balení naraz, vyjde cena na jedno balenie 13,5€, čo je viac než slušné.

Určite ale využite zľavový kód “usetrim10” vďaka ktorému sa cena zníži o 10%. Stačí zadať pri objednávke, nemá žiadne ďalšie podmienky. 

Aktivuj zľavový kód

 

 

Diskusia

 1. VeVe says:

  Prvý krát ked som to ochutnala, chutilo mi to ako keby som jedla trávu z nášho trávnika na záhrade. Poviem vám teda, že chuť nič moc. Ale za tie účinky to naozaj stojí. Po prvých dňoch som začala cítiť účinky, prestalo mi nafukovanie, ktoré som mávala často po jedle. Trávenie sa naozaj zlepšilo až do takej miery, že som sa cítila občas hladná. dovtedy som ten pocit ani nemával, cítila som sa taká nafúknutá s potrebou niečo zjesť. zatial som doužívala jedno balenie ale určite budem pokračovať. Odporúčam.

 2. Majka BA says:

  Chcela by som sa spýtať, či je možné produkt zakúpiť aj v Slovenskom obchode alebo je potrebné objednávať z českého webu. Rada by som to vyskúšala ale nerada by som niekomu naletela. ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *