NaturHouse

Dietetické centrum NATURHOUSE je založené na koncepte riešenia príčiny nadváhy na jednom mieste, prostredníctvom metódy osobného dietetického poradenstva a následnej dlhodobej spolupráci vyškoleného výživového poradcu s klientom. Metóda NATURHOUSE dostala prívlastok „prevýchova vo výžive“, ktorú propagujú v znení zdravého a dobrého stravovania sa.

 

 

Ako to funguje?

Bezplatná konzultácia so súkromným dietológom alebo tiež výživovým poradcom s akreditáciou a informačným kurzom, prebieha formou analýzy príčin stravovacích porúch a tzv. bioimpedačnej analýzy, čiže vážením na špeciálne upravenej váhe. Váha vysiela neškodné elektrické impulzy, vďaka ktorým sú dietológovia schopní zistiť zloženie tela.

mapa-naturhouse

 

Produkty NATURHOUSE

Klientovi sa zostaví stravovací jedálniček/režim na mieru, podľa individuálnych potrieb. Tento jedálniček vychádza zo stredomorskej kuchyne, obsahujúcej nízke množstvo nasýtených tukov a pod. Okrem jedálnička musíte dodržiavať aj ďalšie piliere, na ktorých stojí efektivita metódy NATURHOUSE. Dietológ Vám k stravovaciemu režimu Vám poradí užívať produkty NATURHOUSE, vyrobené na báze bylín vo vlastných laboratóriách. Tieto produkty sú zaregistrované ministerstvom zdravotníctva a fungujú ako doplnok k strave, nie ako jej náhrada. Zelenina, ovocie a iné čerstvé potraviny by mali naďalej zotrvať na denno-dennom poriadku. Nepodmieňujú žiadny typ závislosti. Obsahujú látky, ktoré podporujú chudnutie napríklad tým, že pomáhajú odvádzať nadbytočnú vodu, rýchlejšie spaľovať tuky a tak naštartovať celý metabolizmus.

 

levanat-plus

 

Jedná sa o ampulky s výťažkami (z čiernej reďkovky, harmančeka, artičoku a pod.) a ampulky obohatené o účinné látky (z čučoriedok, červeného hroznového vína…), rovnako aj o kapsule, vyvolávajúce minimalizáciu množstva kalórií.

V prípade, že máte záujem o rozšírený sortiment ponuky, môžete si vybrať jedno z vopred pripravených hotových jedál.

 

Bez čoho sa nezaobídete

Aj napriek zostavenému jedálnemu lístku sa bez pohybu a dodržiavania pitného režimu nikam nedostanete. Denne vypiť 2-3 litre vody pre niekoho predstavuje nadpozemský čin, ale pravda je taká, že pitím vody znižujeme zásoby tukov v našom tele a zabraňujeme ich ukladaniu. Spaľovanie kalórií pohybom a cvičením je súčasť zdravého životného štýlu a žiadnymi doplňujúcimi ampulkami ho nenahradíte. Preto, ak zákazníci dietetického centra NATURHOUSE očakávajú sľubovanú účinnosť bez vynaloženého úsilia, nedostanú pozitívnu odpoveď.

 

Čo môžete od NATURHOUSE čakať

Nevýhoda v metóde NATURHOUSE spočíva predovšetkým v jej cene a možnom jo-jo efekte. Jo-jo efekt sa prejaví u jednotlivcov, ktorí si vrámci odtučňovacej „kúry“ odopierajú potraviny a suroviny, ktoré neskôr nárazovo skonzumujú. Spomínaná prevýchova stravovacích návykov preto nemusí byť jednoznačne účinná, pokiaľ človek nemá dostatočne silnú vôľu a sebakontrolu.

Spomínaná cena poskytovaných produktov sa pohybuje v rôznych cenových reláciách. Môže sa stať, že po mesiaci budete mať v peňaženke aj o 100 eur menej.

 

 

Môže to byť aj zadarmo

Jeden z možných spôsobov, ako sa vyhnúť zbytočnému utrácaniu peňazí je nechať si zostaviť jedálniček „know-how“ a stravovať sa podľa neho bez spomínaných prípravkov na bylinnej báze. Zostavenie jedálnička je zadarmo. Drahé prípravky môžete poľahky nahradiť čerstvými, ešte nespracovanými zložkami. Oplatí sa to vyskúšať.

Diskusia

 1. Anna says:

  Dobrý deň,
  bola som na prevádzke na základnom “vyšetrení” a zaskočil ma prístup pracovníčok, pretože po vysvetlení celého systému som si zakupovala produkty na naštartovanie systému a čo ma prekvapilo bolo, že mi pracovníčky veľmi rýchlo pchali do tašky ako produkty, tak aj propagačné materiály a navyše mi ich aj bez upozorňujúcej informácie všetky nablokovali. Doma keď som si prezerala bloček z pokladne ma to veľmi zaskočilo. Ja chápem a aj na nete je napísané, že produkty sa platia, v tom je celý systém platenia, ale nikto nikoho neupozorní a navyše mňa nezaujíma nejaká reklamná kampaň a informácie o tom, kto a a ko a koľko schudol, mi natlačili do tašky, pričom som aj vravela, že ja to nebudem mať čas čítať, povedali, že šak si nájdem čas a pritom mi to ešte nablokovali, tak to sa mi teda nepáči. Som rozhodnutá im to vrátiť a zveľkodušnosti aj bez vrátenia peňazí, nech si teda pomôžu a dosť ma to odradilo aj od celej diety, takýto prístup. Ja sa snažím s každým jednať férovo, ale toto za ferový prístup nepokladám. Keď niečo blokujú, tak na to majú ľudí upozorniť. Na nete sa veru nehovorí o tom, že sa spoplatňujú aj reklamné predmety. Som veľmi zvedavá, či bude tento komentár zmazaný, alebo na stránke ostane. Takže prosím všetkých, aby si pred odchodom z prevádzky skontrolovali pri pokladni bloček, čo tam má všetko nablokované. Príjemné chudnutie. Pokladala som za potrebné informovať širokú verejnosť o takýchto postupoch.

 2. Petra says:

  Pri prvej konzultácii si zakúpi zákazník okrem doplnkov aj časopis, malú kuchársku knižočku a katalóg, kde sú informácie o tom, že ako to vlastne funguje s metódou Naturhouse. Je to taký štartovací balíček. Do toho katalógu sa potom zakladajú ďalšie karty po ďalších stretnutiach. Za tie sa už neplatí. Ten katalóg je fajn, nakoľko tam mám pokope veľa užitočných informácií, s ktorými pracujem. Časopis som si prečítala a bol celkom v pohode. Ja s Naturhouse fungujem už 2 mesiace. Mám 40r. Schudla som už 7kg. Zatiaľ som veľmi spokojná.

  • Daniela Chalupkova says:

   uz som objednana na prve sedenie, ale bojim sa ze nevydrzim-som v tomto hrozne nedisciplinovana. da sa to zvladnut, ci musela ste si tvrdo zvykat?

  • Jana says:

   Ziadny startovaci balicek. Okrem tych rastlinnych vyrobkov si nemusitenic kupit! Ano casopis knizky a tie hovadinky su za peniaze ale nemusite brat! Ja som zadarmo dostala vysetrenie vysvetlenie boom naturhouse aj s letacikmi o kaloriach receptoch. Este mi vytlacili stredomorsku pestru dietu aj narazove diety. Somms nimi uz skoro rok a vyborne. V kazdom pripade treba dodrziavat predpisane zasady a ide to . Tak drzim palce nech sa Vam dari ?.

 3. Janka Kurtova says:

  Dobry den aj mne sa stalo,ze som bola na prvom stretnuti ZADARMO,ale pri odchode mi boli hned nablokovane 2 produkty,zaplatila som 25 e.pri dalsom stretnuti o tyzden 15e a pri poslednej navsteve mi bol ponuknuty produkt za 18e,ktory som nezobrala,tak mi bolo povedane,ze si to musim zobrat,lebo oni z toho ziju a to ma uz dorazilo,rozhodla som sa uz tam neist,zatial som zhodila 3kg.

 4. Jana says:

  Dobry den chodom do Natur Hauzu uz 9 tyzden, ,1 mesiac som dala doli 4 kg a dalej nic chudnutie da zastavilo. Uz 2 tyzdne stojim a priberam + 0,30 dkg.Dodrzujem jedalnicek tak neviem.co sa stalo. Ked nechudnem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *