NaturHouse

Dietetické centrum NATURHOUSE je založené na koncepte riešenia príčiny nadváhy na jednom mieste, prostredníctvom metódy osobného dietetického poradenstva a následnej dlhodobej spolupráci vyškoleného výživového poradcu s klientom. Metóda NATURHOUSE dostala prívlastok „prevýchova vo výžive“, ktorú propagujú v znení zdravého a dobrého stravovania sa.

 

 

Ako to funguje?

Bezplatná konzultácia so súkromným dietológom alebo tiež výživovým poradcom s akreditáciou a informačným kurzom, prebieha formou analýzy príčin stravovacích porúch a tzv. bioimpedačnej analýzy, čiže vážením na špeciálne upravenej váhe. Váha vysiela neškodné elektrické impulzy, vďaka ktorým sú dietológovia schopní zistiť zloženie tela.

mapa-naturhouse

 

Produkty NATURHOUSE

Klientovi sa zostaví stravovací jedálniček/režim na mieru, podľa individuálnych potrieb. Tento jedálniček vychádza zo stredomorskej kuchyne, obsahujúcej nízke množstvo nasýtených tukov a pod. Okrem jedálnička musíte dodržiavať aj ďalšie piliere, na ktorých stojí efektivita metódy NATURHOUSE. Dietológ Vám k stravovaciemu režimu Vám poradí užívať produkty NATURHOUSE, vyrobené na báze bylín vo vlastných laboratóriách. Tieto produkty sú zaregistrované ministerstvom zdravotníctva a fungujú ako doplnok k strave, nie ako jej náhrada. Zelenina, ovocie a iné čerstvé potraviny by mali naďalej zotrvať na denno-dennom poriadku. Nepodmieňujú žiadny typ závislosti. Obsahujú látky, ktoré podporujú chudnutie napríklad tým, že pomáhajú odvádzať nadbytočnú vodu, rýchlejšie spaľovať tuky a tak naštartovať celý metabolizmus.

 

levanat-plus

 

Jedná sa o ampulky s výťažkami (z čiernej reďkovky, harmančeka, artičoku a pod.) a ampulky obohatené o účinné látky (z čučoriedok, červeného hroznového vína…), rovnako aj o kapsule, vyvolávajúce minimalizáciu množstva kalórií.

V prípade, že máte záujem o rozšírený sortiment ponuky, môžete si vybrať jedno z vopred pripravených hotových jedál.

 

Bez čoho sa nezaobídete

Aj napriek zostavenému jedálnemu lístku sa bez pohybu a dodržiavania pitného režimu nikam nedostanete. Denne vypiť 2-3 litre vody pre niekoho predstavuje nadpozemský čin, ale pravda je taká, že pitím vody znižujeme zásoby tukov v našom tele a zabraňujeme ich ukladaniu. Spaľovanie kalórií pohybom a cvičením je súčasť zdravého životného štýlu a žiadnymi doplňujúcimi ampulkami ho nenahradíte. Preto, ak zákazníci dietetického centra NATURHOUSE očakávajú sľubovanú účinnosť bez vynaloženého úsilia, nedostanú pozitívnu odpoveď.

 

Čo môžete od NATURHOUSE čakať

Nevýhoda v metóde NATURHOUSE spočíva predovšetkým v jej cene a možnom jo-jo efekte. Jo-jo efekt sa prejaví u jednotlivcov, ktorí si vrámci odtučňovacej „kúry“ odopierajú potraviny a suroviny, ktoré neskôr nárazovo skonzumujú. Spomínaná prevýchova stravovacích návykov preto nemusí byť jednoznačne účinná, pokiaľ človek nemá dostatočne silnú vôľu a sebakontrolu.

Spomínaná cena poskytovaných produktov sa pohybuje v rôznych cenových reláciách. Môže sa stať, že po mesiaci budete mať v peňaženke aj o 100 eur menej.

 

 

Môže to byť aj zadarmo

Jeden z možných spôsobov, ako sa vyhnúť zbytočnému utrácaniu peňazí je nechať si zostaviť jedálniček „know-how“ a stravovať sa podľa neho bez spomínaných prípravkov na bylinnej báze. Zostavenie jedálnička je zadarmo. Drahé prípravky môžete poľahky nahradiť čerstvými, ešte nespracovanými zložkami. Oplatí sa to vyskúšať.

NaturHouse
3.5 (69.47%) 76

Diskusia

  1. Anna says:

    Dobrý deň,
    bola som na prevádzke na základnom “vyšetrení” a zaskočil ma prístup pracovníčok, pretože po vysvetlení celého systému som si zakupovala produkty na naštartovanie systému a čo ma prekvapilo bolo, že mi pracovníčky veľmi rýchlo pchali do tašky ako produkty, tak aj propagačné materiály a navyše mi ich aj bez upozorňujúcej informácie všetky nablokovali. Doma keď som si prezerala bloček z pokladne ma to veľmi zaskočilo. Ja chápem a aj na nete je napísané, že produkty sa platia, v tom je celý systém platenia, ale nikto nikoho neupozorní a navyše mňa nezaujíma nejaká reklamná kampaň a informácie o tom, kto a a ko a koľko schudol, mi natlačili do tašky, pričom som aj vravela, že ja to nebudem mať čas čítať, povedali, že šak si nájdem čas a pritom mi to ešte nablokovali, tak to sa mi teda nepáči. Som rozhodnutá im to vrátiť a zveľkodušnosti aj bez vrátenia peňazí, nech si teda pomôžu a dosť ma to odradilo aj od celej diety, takýto prístup. Ja sa snažím s každým jednať férovo, ale toto za ferový prístup nepokladám. Keď niečo blokujú, tak na to majú ľudí upozorniť. Na nete sa veru nehovorí o tom, že sa spoplatňujú aj reklamné predmety. Som veľmi zvedavá, či bude tento komentár zmazaný, alebo na stránke ostane. Takže prosím všetkých, aby si pred odchodom z prevádzky skontrolovali pri pokladni bloček, čo tam má všetko nablokované. Príjemné chudnutie. Pokladala som za potrebné informovať širokú verejnosť o takýchto postupoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *