Obezin

Princíp výživového doplnku Obezinu je založený na rozpustení tabletky v žalúdku a stonásobnom zväčšení svojho objemu. Vytvorí sa stabilná gélová hmota, ktorá sa po konzumácií zmieša so zjedeným jedlom. Celkový proces trávenia sa spomalí a dostaví sa pocit nasýtenia, aj keď sme skonzumovali menšiu porciu. Znamená to teda, že zloženie Obezinu pracuje na základe vyššieho obsahu vlákniny.

 

Ketomix dieta

 

Vláknina naboptná a kým putuje tráviacim traktom, nemáme potrebu ďalšej konzumácie, pretože sa redukuje pocit hladu. Práve rozpustná vláknina Glukomanan je spomínaná naboptnaná vláknina. Nezabúdajme však, že na niektorých z nás má práve konzumovanie vlákniny vedľajšie účinky ako hnačka a nadúvanie.

 

obezin

 

Čo obsahuje?

Účinné prírodné látky a výťažky prírodných viskóznych polysachridov obsiahnutých v Obezine udržujú optimálnu hladinu cholesterolu. Ľanové semienka pôsobia protivírusovo, protizápalovo a antibakteriálne. Reguluje sa nimi krvný tlak a stabilizuje sa hladina cukru v krvi. Pri požití týchto semiačok si môžeme všimnúť mierny efekt „preháňadla“, no v Obezine sa skôr používa ako podpora trávenia.

Zelená riasa (spirulina platensis) ako aj riasy vo všeobecnosti poskytuje organizmu vitamíny od A po E a K. Okrem toho dodáva minerály, enzýmy a farbivá ako je chlorofyl. Predstavuje prírodný zdroj netoxických a ľahko absorpčných živín.

 

Na čo netreba zabudnúť

Samotný Obezin považujeme za výživový doplnok, ktorým nenahradzujeme stravu, naopak musí sa kombinovať s (nie drastickou) úpravou jedálnička, ktorý má byť spestrený živinami, minerálmi a vitamínmi. Menšie porcie majú za následok zníženie kalorického príjmu a tým pádom aj rýchlejšie chudnutie. Na spevnenie svalov, ovisnutej kože a spálenie nahromadených metabolitov sa odporúča pridať k požívaniu Obezinu pravidelný pohyb.

 

Ketomix dieta

 

Dávkovanie a cena Obezinu

Pilulky zapíjame primeraných množstvom vody, pri dávkovaní 2 tablety (maximálne 4 tablety) v intervaloch 3 x za deň po raňajkách, obede a večeri. Dávkovanie môže byť u každého individuálne, preto vopred zhodnoťte svoje možnosti. Približne 30-20 minút po požití Obezinu prichádza rad na jedenie. Obezin netreba užívať viac ako mesiac, ale v prípade záujmu sa môže znovu nasadiť po 5 dňoch „oddychu“.

Obezin zatiaľ nezaznamenal horšie vedľajšie účinky ako sú mierne žalúdočné a črevné problémy. Prejavujú sa riedkou stolicou, hnačkou, nadúvaním a zápchou.
Jedno balenie Obezinu Vám postačí na 14 dní, ktoré obsahuje 90 tabliet a je Vám k dispozícií v cenovej relácií 19 až 40 eur.

Diskusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *