Obezin

Princíp výživového doplnku Obezinu je založený na rozpustení tabletky v žalúdku a stonásobnom zväčšení svojho objemu. Vytvorí sa stabilná gélová hmota, ktorá sa po konzumácií zmieša so zjedeným jedlom. Celkový proces trávenia sa spomalí a dostaví sa pocit nasýtenia, aj keď sme skonzumovali menšiu porciu. Znamená to teda, že zloženie Obezinu pracuje na základe vyššieho obsahu vlákniny.

 

Najlepšie tabletky na chudnutie

Na trhu je veľa produktov na chudnutie. Ktoré tabletky sú ale účinné a ktoré sú iba marketingovým ťahom? Pozrite si rebríček TOP produktov na chudnutie, ktorý vychádza z porovnania účinných látok, recenzií, hodnotení a skúseností užívateľov.

Pozrieť výsledky

 

Vláknina naboptná a kým putuje tráviacim traktom, nemáme potrebu ďalšej konzumácie, pretože sa redukuje pocit hladu. Práve rozpustná vláknina Glukomanan je spomínaná naboptnaná vláknina. Nezabúdajme však, že na niektorých z nás má práve konzumovanie vlákniny vedľajšie účinky ako hnačka a nadúvanie.

 

obezin

 

Čo obsahuje?

Účinné prírodné látky a výťažky prírodných viskóznych polysachridov obsiahnutých v Obezine udržujú optimálnu hladinu cholesterolu. Ľanové semienka pôsobia protivírusovo, protizápalovo a antibakteriálne. Reguluje sa nimi krvný tlak a stabilizuje sa hladina cukru v krvi. Pri požití týchto semiačok si môžeme všimnúť mierny efekt „preháňadla“, no v Obezine sa skôr používa ako podpora trávenia.

Zelená riasa (spirulina platensis) ako aj riasy vo všeobecnosti poskytuje organizmu vitamíny od A po E a K. Okrem toho dodáva minerály, enzýmy a farbivá ako je chlorofyl. Predstavuje prírodný zdroj netoxických a ľahko absorpčných živín.

 

Na čo netreba zabudnúť

Samotný Obezin považujeme za výživový doplnok, ktorým nenahradzujeme stravu, naopak musí sa kombinovať s (nie drastickou) úpravou jedálnička, ktorý má byť spestrený živinami, minerálmi a vitamínmi. Menšie porcie majú za následok zníženie kalorického príjmu a tým pádom aj rýchlejšie chudnutie. Na spevnenie svalov, ovisnutej kože a spálenie nahromadených metabolitov sa odporúča pridať k požívaniu Obezinu pravidelný pohyb.

 

čo jesť po svičení

 

Dávkovanie a cena Obezinu

Pilulky zapíjame primeraných množstvom vody, pri dávkovaní 2 tablety (maximálne 4 tablety) v intervaloch 3 x za deň po raňajkách, obede a večeri. Dávkovanie môže byť u každého individuálne, preto vopred zhodnoťte svoje možnosti. Približne 30-20 minút po požití Obezinu prichádza rad na jedenie. Obezin netreba užívať viac ako mesiac, ale v prípade záujmu sa môže znovu nasadiť po 5 dňoch „oddychu“.

Obezin zatiaľ nezaznamenal horšie vedľajšie účinky ako sú mierne žalúdočné a črevné problémy. Prejavujú sa riedkou stolicou, hnačkou, nadúvaním a zápchou.
Jedno balenie Obezinu Vám postačí na 14 dní, ktoré obsahuje 90 tabliet a je Vám k dispozícií v cenovej relácií 19 až 40 eur.

Obezin
3.7 (73.55%) 31

Diskusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *