XL-S MEDICAL

Tablety na chudnutie XL-S Medical viaže potravinové tuky v žalúdku tak, že vstrebáva molekuly tuku a vytvára tzv. tukovo-vlákninový komplex. XLS Medical poznáme v niekoľkých variantoch. Tento pomocný prostriedok pri procese chudnutia pomáha znižovať vstrebávanie tukov z tráviaceho sústavy, a tým redukuje aj energetický príjem do organizmu.

 

Ketomix dieta

 

Uvedomte si však, že sa opäť nejedná o náhradu za pestrú stravu, ale o pomocný prostriedok doplnený zdravým jedálničkom a fyzickou aktivitou.

 

xlsmedical

Viazannie kalórií z tukov

Obsahuje patentovaný komplex vlákniny Litramine, ktorý sa získava z rastlín. Zloženie Litraminu je obohatené o rozpustné vitamíny A, D a E v tukoch. Spomínaný komplex sa viaže na tuky pochádzajúce z potravy a stáva sa už pomenovaným nestráviteľným tukovo-vlákninovým komplexom. Čo to ale znamená? Novovytvorený komplex je príliš veľký na to, aby ho absorbovalo naše tenké črevo a preto je prirodzene vylúčený z tela stolicou. Prípravok XLS Medical Viazanie tukov okrem samotného viazania potláča chuť do jedla. Vitamíny sa vstrebú a cholesterol údajne klesne.

XL-Medical Viazanie kalórií sa dávkuje hneď po jedle, v množstve 1-3 tablety denne. Odporúča sa neprekročiť hraničné množstvo 6 tabletiek za deň.

Blokovanie kalórií zo sacharidov

„PhaseLite“ alebo glykoproteínový komplex obsiahnutý v tomto type XL-S Medical je vyrobený z geneticky neupravovanej zeleniny. Redukuje sa vstrebávanie škrobov a polysacharidov, ktoré sú známe aj ako pomalé cukry v vysokým glykemickým indexom.

Dávkovanie je v tomto prípade rovnaké ako pri tabletkách XL-S Medical Viazanie kalórií z tukov

Zmiernenie chuti do jedla

Druh XL-S Medical pozostávajúci z prírodného komplexu „Redusure“ na reguláciu apetítu. Komplex štedrý na potravinovú vlákninu, známou svojou schopnosťou zväčšovania a tvorby objemu. Vyhľadávaná je aj pre najvyššiu viskozitu medzi doposiaľ zaregistrovanými prírodnými vlákninami, pretože jej nerobí problém zväčšiť svoju pôvodnú veľkosť až 50-krát.

Požívať 2-3 kapsle v časovom rozmedzí 2x-3x denne, 30 minút pred najsýtejším, teda hlavným jedlom, predstavuje optimálne dávkovanie XL-S Medical Zmiernenie chuti do jedla. Výrobcovia odporúčajú neprekročiť množstvo 9 kapsúl denne.

 

Ketomix dieta

 

Cena za chudnutie

XL-S Medical patrí medzi najžiadanejšie prípravky na chudnutie v Česku, avšak jeho účinnosť je stále diskutabilná. I napriek údajnej bezproblémovosti a bezpečnosti užívania týchto tabliet sa množstvo ľudí stretlo aj s negatívnymi vedľajšími účinkami tohto prípravku, medzi ktoré patrí zápcha, alebo naopak hnačku, kŕče a bolesti brucha, nadúvanie a zväčšená nevoľnosť.

Cenu výrobku odhadujeme okolo 20€ za 60 tabletiek

Diskusia

 1. Christina says:

  XL to S je to jediné, čo raz vyskúšam. Ale ešte musím nasporiť najaké tie korunky. Rozmýšľala som ešte nad Chilliburnerom ale ten má menej pozitívnych referencií. Keď to nebude fungovať, tak niekoho určite roztrhnem.

 2. Pastorkova Maria Bc says:

  Mam este posledne tri sacky..4kg dole z vahy,ale obmedzene stravovanie a denne cvicenie..
  Ale jednoznacne objem pasu sa znizil,a vidiet
  zmenu.Som spokojna.

 3. Zuzana says:

  Ja som poctivo využila celé balenie za 56 eur a neschudla som ani gram, práveže mi večer začalo viac chutiť sladké a nemôžem sa toho zbaviť. Boli to moje prvé aj posledné tabletky na chudnutie, dovidenia, šmejdy !!! Zuzana

 4. Lucia says:

  Kúpila som si predvčerom balenie XLS Medical – viazanie tukov z kalórii a vyskytli sa u mňa vedľajšie účinky… stále ma preháňa na wc a bolí ma dosť brucho… Možno to bude aj tou väčšou dávkou vlákniny obsiahnutej v tabletkách. Ale napriek tomu som zvedavá na výsledky.

  • Juraj says:

   Ja to uzivam druhy tyzden a tiez ma zacalo prehanat s krcami v bruchu. Mam pocit, ze to funguje, ale tie krce su obcas vazne neprijemne. Ako ste na tom teraz?

 5. Aluska says:

  Dobry ja uzivam xl-s medical tyzden a nic necitim zeby sa dialo vobec.Myslela som si, ze ma bude prehanat alebo nieco neviem aky je ucinok tabliet skuste poradit dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *