Formoline L112

Nemecký výrobok Formoline L 112 bol pomenovaný podľa aktívnej zložky, presnejšie vlákniny prírodného charakteru polyglukozamín. Polyglukozamín (L 112) dokáže vzhľadom na väzbovosť účinne viazať (aj vo väčších množstvách) tuky, čím znižuje energetický príjem. Vďaka tomu sa znižuje celkový príjem tukov.

 

 

Hlavná zložka formolin je nestráviteľná a vďaka vlákninám, ktoré obsahuje mame pocit nasýtenosti. Z organizmu sa vylučuje prirodzenou cestou zároveň s už naviazanými tukmi. Foromline L 112 neobsahuje lepok, želatínu, laktózu, cholesterol, žiadne stimulátory chutnosti, konzervačné látky alebo farbivá.

 

formoline

 

Dá sa teda povedať, že Formoline L112 na seba neviaže živiny ako cukor, bielkoviny, sacharidy alebo alkohol, ktoré sú zredukované v organizme. Naopak ovplyvňuje nadváhu podmienenú potravinami, ktoré sú bohaté na tuky (maslo, syr, mäso atď.). Pri požívaní Formolinu L 112 treba vylúčiť stravu s vysokým obsahom vitamínov a vysoko hodnotnými olejmi. Formoline by mohol naviazať esenciálne mastné kyseliny rovnako ako vitamíny, rozpustné v tuku.

 

Nepopierateľné fakty

Nevyhnutnou súčasťou celého cyklu užívania formolinu je denný príjem tekutín v podobe 2-3 litrov. Dostatočný pitný režim sa netýka len Vášho zdravia (chudnete bez tráviacich ťažkostí) ale aj procesu spracovania vláknin, ktorý je v prípade príjmu tekutín jednoduchší. Zníženie telesnej hmotnosti zabezpečíme kombináciou Formolinu L 112, vyváženej diéty, nízkym príjmom kalórií a samozrejme, telesnou aktivitou.

Vhodné požívanie Formolinu

Dávkovanie tohto prípravku je 2 x denne 2 tablety. Konzumujeme ho najlepšie tesne pred skončením jedenia jedál s najvyšším obsahom tukov. Formoline zapíjame nízkokalorickým nápojom, pričom sa ho snažíme nerozkusnúť. V prípade dlhodobej stabilizácie telesnej hmotnosti užívame naďalej 1 tabletku denne opäť pred skončením jedenia jedál s najvyšším obsahom tukov.

Formoline L 112 je teda možné užívať dlhodobo. Považujeme ho za jeden z mála produktov na chudnutie, ktorá je oficiálne uvedený ako zdravotnícka pomôcka. Súvisí to s jeho zložením, ktoré je vhodné aj pre celiatikov a diabetikov.

 

 

Ako na Formoline reagujú užívatelia?

Ohlasy na Formoline L 112 sa líšia. Niektorým vraj nepomáha vôbec, ďalší tvrdia, že funguje a „zdvojnásobujú dávky“ (čomu by sme sa mali vyhnúť). Cena tejto zdravotníckej pomôcky je približne 20 eur za 48 tabliet.

Diskusia

 1. Gabika says:

  S formoline som nadmieru spokojná. Kombinujem ho ešte s klasickým psylliom, pre lepšie trávenie a očistu. Vysadila som sladké potraviny v poobedňajších a večerných hodinách. Za 3 mesiace som zhodila 12 kilov a pokračujem. Chcem sa dostať na 60 a tú váhu si udržať.

 2. Baška says:

  Držím diétu a schudla som 13kg ale začala som aj cvičiť každý deň 30 min. Nejaký prípravok ktorý by mi pri cvičení pomohol spaľovať tuky? Ďakujem

 3. Angelika says:

  Mám 57 rokov a vyskúšala som naozaj všetko. Jediné, čo zabralo je Formoline. Chudla som pomaly, ale za pol roka som zhodila 13 kg. Už viac ako rok si držim váhu 62-65. Užívam ho len občas, trebars po Vianociach, pred dovolenkou, ale vždy zhodim 2-3 kg.

 4. Lýdia says:

  Tak chcem napísať svoju skúsenosť, s formolinom L112, tak ako vždy tvrdím, keby existovali lieky na chudnutie, tak ich predpisujú lekári, nikdy som neverila liekom na chudnutie, ale týmto som nejak podľa a výsledok, chudšia o 50,- eur, ale nie o kilá, ani len kilo a to stravujem sa myslím dosť zdravo, neprejedám sa, 3x do týždňa chodím cvičiť, tak som dúfala, že nejak sa mi váha pohne smerom dolu, a nič. Takže je to obyčajný blud.

 5. Hela says:

  Som spokojná s týmto liekom.Mám 43 rokov a nič mi doteraz nepomohlo.Nemá vedlajšie účinky a dá sa užívať dlhodobo.Ja som ho užívala dva mesiace a schudla som v pohode 6 kg.Ale….som po operácii maternice a hormóny sa ťažko ovládajú,preto si ho musím objednať odznova a teraz to je o dosť náročnejšie,tak som zvedavá,či zaberie aj v takýchto prípadoch…..inak je veľmi dobrý

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *