Milgamma N na bolesť chrbta – recenzia

Milgamma N je liek, ktorý tlmí problémy spojené s bolesťami chrbta. Obsahuje veľké množstvo vitamínov B, ktoré sú rozpustné v tukoch, ľahko sa vstrebávajú do organizmu a rýchlo tlmia bolesti spôsobované najmä zápalom nervov a poruchami pohybového ústrojenstva.

Podľa príbalového letáka Milgamma N pomáha pri zotavovaní sa z chronického alkoholizmu a lieči poškodenie nervov zapríčinené diabetesom, tvz. diabetickú polyneuropatiu, ktorá vyvoláva zlú cirkuláciu krvi dolných končatín najmä u diabetikov.

bolesť chrbta, kostí a kĺbov Continue reading

Reuma kolien a prstov na rukách – príznaky, prejavy a liečba

Reumatoidná artritída je chronické ochorenie neznámej príčiny, ktoré sa prejavuje opuchnutím a bolestivosťou kĺbov, čo má za následok zníženú pohyblivosť. Choroba môže vzniknúť v každom veku, najčastejšie však medzi 20. a 25. rokom života. Väčšinou postihuje zápästia a kĺby hornej končatiny (lakeť, rameno), ale môže postihovať aj kolená, členky, bedrové kĺby či krčnú chrbticu.

Reuma spôsobuje bolesť kolena Continue reading

Ako sa zbaviť bolesti kĺbov a svalov? Pomôžu lieky

Občas každého z nás potrápi nepríjemná bolesť svalov inak nazývaná aj „svalovica“, ku ktorej dochádza najmä pri preťažení svalov počas cvičenia a namáhavých aktivitách alebo bolesť kĺbov, ktorá môže mať veľa príčin. No niektorých ľudí táto bolesť sprevádza pravidelne. Aká je jej príčina, v ktorej časti nášho tela trpia kĺby a svaly najviac a ako sa jej dá predchádzať?

Problémy s kĺbmi už dávno nie sú len problémom starších ľudí. Čoraz častejšie sa k nim pridávajú aj mladí ľudia, ktorí svoje kĺby vyťažujú pri namáhavých športových aktivitách, sedavom povolaní, ktoré je často spájané s nadváhou. Dokonca aj obuv môže spôsobiť problémy s kĺbmi, či už ide o nevhodnú obuv pri behu alebo u žien časté nosenie vysokých podpätkov.

bolesť kolena a kĺbov Continue reading

Žraločia chrupavka – recenzie chvália Jamieson a Walmark

Náš pohybový aparát je dennodenne vystavovaný záťaži, a preto je dôležité aby všetky naše kĺby fungovali tak ako majú. Na ich výživu a posilnenie je odporúčaný a osvedčený výživový doplnok – žraločia chrupavka.

Žraločia chrupavka má dlhú tradíciu v čínskej medicíne, no na trhu začala pôsobiť až v 50. rokoch minulého storočia. Vďaka svojim osvedčeným účinkom a prírodnému zloženiu je obľúbená na celom svete.

žraločia chrupavka na kĺby Continue reading

Animal Flex – recenzia. Najlepšia kĺbová výživa?

V roku 1981 sa tréneri vzpieračov svetovej triedy začali zamýšľať nad výživou ich kĺbov, šliach a svalov. Pre vybranú skupinu biochemikov sa teda začalo obdobie výskumov a testovania.

O dva roky neskôr, v roku 1983 prišli vedci s nápadom balíčkov, ktoré sú naplnené kombináciou tabletiek a toboliek s obsahom účinných látok. Tento balíček tak vytvára silný, efektívny a komplexný doplnok výživy pre športovcov. Ako prvý bol vyrobený výrobok Animal Pak a na podobnom princípe potom aj Animal Test, Animal Stark, Animal Cuts, Animal Nitro, Animal Pump, Animal Omega a Animal Flex.

animal flex - recenzia a skúsenosti s kĺbovou výživou Continue reading