Chlorella Advance – recenzia a skúsenosti (bio kvalita)

V súčasnosti je silným trendom jesť zelené potraviny. Dá sa povedať, že zažívame ich boom. Prečo? Sú výživovo hodnotné, obsahujú veľké množstvo antioxidantov, enzýmov, minerálov a vitamínov. Teda látok, ktoré ľudskému telu pomáhajú vyrovnať sa so stresom a civilizačnými chorobami. Nezastupiteľné miesto má v skupine zeleným potravín i chlorella. Dnes sa pozrieme na produkt Chlorela Advance. Vaše skúsenosti s týmto produktom môžete pridávať do komentárov.

Chlorella advance - bio kvalita

Chlorella – zdravý zdroj bielkovín

Žiaľ, musíme povedať, že v každodennom živote sa málokto stravuje zdravo a nájde si čas na relaxáciu. Naša obvyklá strava väčšinou neobsahuje dostatok látok, ktoré by dokázali posilniť našu imunitu natoľko, aby si ľudské telo dokázalo poradiť s rôznymi chorobami.

Preto je nutné mu pomôcť výživovými doplnkami s obsahom chlorelly. Na trhu je veľké množstvo doplnkov obsahujúcich chlorellu, my vám odporúčame z hľadiska pomeru cena / účinok (obsah účinných látok) prípravok Chlorella Advance.

Chlorella je zelená riasa, ktorej pôvod nájdeme vo vodách Ázie a Austrálie. Obsahuje asi 58% veľmi dobre stráviteľných bielkovín. Môže preto poslúžiť ako zdroj bielkovín i vegetariánom.

Nájdeme tu aj celkom 17 aminokyselín, z ktorých niektoré patria medzi esenciálne, teda tie, ktoré si telo samo nedokáže vyrobiť a musí ich prijímať v potrave.

Zobraziť dôležité informácie

 

chlorella advance - najlpepšia chlorella na trhu

Zloženie bohaté na minerály a vitamíny

Čo je ale obzvlášť dôležité, je obsah minerálov, vitamínov a antioxidantov. Z vitamínov stojí za pozornosť napríklad B12, ktorý znižuje únavu a vyčerpanie, podporuje činnosť nervovej sústavy. V tomto zmysle môžu chlorellu využiť hlavne vegáni, ktorým zvyčajne vitamín B12 chýba.

Z minerálov menujme železo, ktoré sa podieľa na správnej krvotvorbe a je prevenciou anémie. Podporuje imunitu, znižuje vyčerpanie a únavu.

Dôležitý je aj jód, ktorý zaisťuje správnu funkciu štítnej žľazy, má na starosti energetický metabolizmus a u detí podporuje rast.

Viac o zložení

 

chlorella advance - zloženie a užívanie

Veľké množstvo chlorofylu má pozitívny vplyv na krvný obraz. Vysoký obsah kyseliny listovej, je zároveň veľmi účinnou zbraňou v boji proti zápalom a infekciám.

Prípravok Chlorella Advance je stopercentne prírodný, bez obsahu ťažkých kovov a je certifikovaný na označenia “bio” a “organic”.

Účinky antioxidantov

Antioxidanty dokážu chrániť telo pred pôsobením voľných radikálov tým, že ich na seba naviažu a tie potom strácajú svoju agresivitu. Pritom práve nadmerné množstvo voľných radikálov v ľudskom tele je negatívnym faktorom pre vznik rôznych civilizačných chorôb vrátane rakoviny.

Prípravok Chlorella Advance okrem celkového zlepšenia imunity dodáva aj vitalitu a energiu. Prírodné látky ako už spomínaný chlorofyl, ale aj karotenoidy alebo chlorellový rastový faktor sú tu obsiahnuté vo veľkom množstve vďaka špičkovej kvalite spracovania.

 

Chlorella Advance pri prekyslení organizmu

Chcete vedieť, aké ďalšie má ešte chlorella účinky? Dokáže významne urýchľovať hojenie rán, celkovo pomáha pri regenerácii organizmu.

  • V tele je jej pôsobenie zásadotvorné, čo je tiež veľmi dôležitý, a pritom v súčasnosti veľmi podceňovaný fakt. Prevažná väčšina našej súčasnej stravy je totiž kyselinotvorná, čím máme na mysli napríklad veľké množstvo mäsa, údenín, ale tiež rôzne polotovary plné konzervantov, farbív a ďalších chemických látok.
  • Prípravok Chlorella Advance sa osvedčil aj pri problémoch s vysokou tvorbou žalúdočnej kyseliny, teda ľudovo pri “pálení záhy”. Má pozitívny vpylv celý črevný trakt (tenké aj hrubé črevo) a zároveň dokáže odbúravať z tela toxíny. Obsahuje veľa vlákniny, ktorá na seba toxíny naviaže a pomôže ich vylúčiť z tela. Má preto veľký význam ako detoxikačný prostriedok.

chlorella advance a chlorella zelený život

Skúsenosti s Chlorella Advance

Užívatelia si pochvaľujú napríklad upravené trávenie, ku ktorému po určitej dobe užívania dochádza. Mnoho ľudí užíva chlorellu ako detoxikačnú kúru a píšu, že v tomto smere funguje veľmi dobre. Užívatelia prípravku Chlorella Advance uvádzajú aj svoje pozitívne skúsenosti s úpravou celkového pocitu pohody u diabetikov. Jedným z mnohých účinkov chlorelly je totiž aj regulácia a znižovanie hladiny krvného cukru, preto je tu pozitívny efekt citeľný.

Zobraziť viac skúseností

 

Recenzie na Chlorella Advance

Celkovo môžeme potvrdiť, že recenezie na prípravok Chlorella Advance sú kladné. Mnohí užívatelia pociťujú počas užívania pozitívne zmeny. Vo svojich názoroch kladú dôraz hlavne na trávenie, ktoré sa im vďaka tabletám upravilo.

Niektorí užívatelia uviedli aj skúsenosti, že im užívanie tabliet Chlorella Advance pomohlo s kožným problémom. Tento účinok je logický, pretože koža je zrkadlom nášho zdravotného stavu. Predovšetkým metabolické a tráviace problémy sa zvyknú prejavovať vyrážkami, pupienkami, ekzémami a inými kožnými prejavmi.

chlorella advance má pozitívne recenzie

Cena a dávkovanie

Existujú nejaké obmedzenia, pokiaľ ide o užívanie prípravku Chlorella Advance? Odporúča sa dávkovať dvakrát denne 5 -10 tabliet. Kto však s chlorellou len začína a užíva ju po prvýkrát, mal by začať s tromi tabletami trikrát denne a postupne dávky zvyšovať.

Telo si musí zvyknúť! Ak by ste hneď nasadili 10 tabliet, môže to spôsobiť šok pre tráviaci systém, ale aj vaše obličky! Nežartujeme, tento fakt by vám potvrdili aj samotní lekári!

Cena prípravku Chlorella Advance sa pohybuje okolo 15 až 16 € za balenie obsahujúce 1000 tabliet, čo je veľmi priaznivé.

Ukázať akciovú cenu

Najvhodnejšie je tablety dávkovať 15-30 minút pred jedlom a v čase užívania piť veľa tekutín.

Chlorellu by nemali užívať deti do 3 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Na pozore by sa mal mať aj ten, kto užíva lieky na zníženie zrážanlivosti krvi. Musí sa poradiť s lekárom.

chlorella advance nežiadúce účinky

Diskusia

    • Dobrý deň Magdaléna. Na webe predajcu je k dispozícii táto informácia:

      “Naša chlorella je tej najvyššej kvality. Je pestovaná v ekologicky čistom prostredí na ostrove Hainan v juhovýchodnej Ázii. Teplo, priezračne čistá voda a extrémne silný slnečný svit 12 hodín denne zaručujú optimálne podmienky pre rast chlorelly.”

      viac info tu: https://www.polakova.sk/pozri/67

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *