Najlepšie šampóny na lupiny? Poradíme, ako sa zbaviť lupín?

Lupiny sú výsledkom narušenia prirodzeného procesu obnovy vlasovej pokožky. Bunky epitelov zdravej pokožky hlavy sa obmieňajú približne po troch týždňoch, a to bez akýchkoľvek pozorovateľných zmien. Ak je narušená ich rovnováha, môže sa zrýchliť alebo spomaliť produkcia mazu a objaví sa odlupovanie odumretých častí epitelu, ktoré je zároveň aj nepríjemným kozmetickým problémom.

Lupiny - príčiny a liečba Continue reading

Biohar – recenzia na vlasový aktivátor a vaše skúsenosti

Trápi vás vypadávanie vlasov a neviete zistiť príčinu? Skúste získať svoje vlasy späť vďaka prípravku Biohar. Zosumarizovali sme pre vás všetky informácie o tomto prípravku.

Vypadávanie vlasov môže mať viacero príčin. Niekedy ide o hormonálne zmeny, nedostatok vitamínov, či stres. Ak už naozaj neviete, ako vypadávanie zastaviť, vyskúšajte Biohar. Biohar je vlasový aktivátor s obsahom kyseliny hyalurónovej a kolagénu, ktoré podporujú rast a zdravie vlasov.

Biohar vlasový aktivátor recenzia

Continue reading

Donna Hair forte – zloženie, účinky, recenzie, skúsenosti

Mať krásnu hrivu zdravých vlasov, to je sen mnohých žien, ale, samozrejme, aj mužov. Málokto má také šťastie, aby mal naozaj krásnu hrivu od prírody. Väčšina ľudí si k nej musí nejakým spôsobom pomôcť, teda sa o vlasy pravidelne starať, vyživovať ich podľa potreby. Veľmi žiadané sú preto prípravky na účinnú výživu vlasov ako napríklad Donna Hair. Pozrieme sa na to, v čom tkvie úspech tohto lieku, aké s ním majú užívateľky skúsenosti. Continue reading