Ketomix – recenzia, skúsenosti, akcie a recepty

Kto je v dnešnej dobe so sebou úplne spokojný? Z každej internetovej stránky na vás žmurká iná krásna tvár, ktorá vám radí, ako vyzerať mladšie, mať zdravšie vlasy, pevnejšie nechty a hlavne ako dosiahnuť vytúženú postavu. O diétach ste toho čítali už určite veľa, ale pokiaľ čítate tieto riadky, ani vy ste ešte zrejme nenašli tú správnu pre vás. Ako človek dosiahne dokonalú postavu napriek tomu, že nemôže pravidelne cvičiť a nechce sa týrať hladom? Áno, dá sa to s prípravkami Ketomix.

Ketomix proteínová diéta

Ako funguje Ketomix?

Ketomix ponúka proces chudnutia, ktorý je založený na princípe nahradenia sacharidov proteínmi. Práve vďaka tomu sa vo veľmi krátkom čase dostanete do stavu, keď vaše telo začne spaľovať energiu uloženú v tukoch. Nie je k tomu potrebná žiadna fyzická aktivita. Jednoducho vaše telo začne chudnúť samé, nakoľko ho odstrihnete od zdroju sacharidov, ktoré sú preň primárnym zdrojom energie. Diéta Ketomix je vhodná takmer pre každého zdravého človeka. Zoznam chorôb, pri ktorých by ste sa do diéty púšťať nemali nájdete nižšie.

Ketomix - výhody. Recenzia

Moje skúsenosti s Ketomixom

Strava je jednoznačne najdôležitejší faktor, ktorý ovplyvňuje vašu hmotnosť. To, že sa budete trápiť 2 týždne nejakou diétou, ktorú má ,,osvedčenú“ váš známy neznamená, že schudnete alebo že si hmotnosť udržíte. Ketomix obsahuje rôzne instantné produkty, ktoré boli vyvinuté špecialistami v oblasti výživy a bielkovín. Jedná sa o veľmi chutné pokrmy, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé chemické prísady, majú vyvážený pomer kalórií a zahŕňajú optimálny pomer vitamínov a minerálnych látok, ktoré telo nevyhnutne potrebuje. Tieto jedlá ste schopní prichystať do 5 minút a k ich príprave potrebujete iba vodu. Produkty Ketomix navyše neobsahujú žiadny lepok, takže sú vhodné aj pre celiatikov.

Ponuka je široká, jedlo je chutné

Ketónová diéta ponúka veľkú variabilitu pokrmov, pre to sa nemusíte obávať, že by sa vám váš nový jedálniček sprotivil po prvom týždni. Nie je nutné si vyhľadávať a vymýšľať zložité recepty, ktorých príprava by vám zabrala veľa voľného času, čo ocenia najmä tí, ktorí sú pracovne vyťažení rovnako ako ja. Pri vašej diéte s Ketomix si na jedlách pochutnáte, nehladujete a netrápite sa namáhavým cvičením dlhé hodiny. Proces chudnutia s ketónovou diétou naštartujete správnou stravou, ktorá bola navrhnutá odborníkmi tak aby obsahovala čo najviac bielkovín. Proteínová diéta Ketomix je založená na niekoľkých fázach. V prvej fáze sa denne konzumuje 5 jedál od Ketomix spolu s vybranou zeleninou. V druhej fáze sa to zníži na 3 jedlá od Ketomix, k tomu sa pridajú 2 ľubovoľné nízko-sacharidové jedlá denne. Tretia fáza je stabilizačná, počas tejto fázy dostanete jedálniček, vďaka ktorému sa vyhnete jo-jo efektu a nepriberiete späť schudnuté kilá.

ketomix cena v obchode

Celá ponuka Ketomix

 

Začiatok mojej premeny

Ja som začala užívať svoj prvý balíček od Ketomix po tom, čo som prestala užívať antikoncepčné tabletky a moja váha išla nekontrolovane hore. Najprv to išlo pomaly, kilečko po kilečku, než som si uvedomila, že takto to ďalej nepôjde. Že ste prekročili hranicu únosnosti zistíte tak, že sa hanbíte ukazovať svoje fotky hoci aj z tej najúžasnejšej letnej dovolenky. Nikdy predtým som nadváhou netrpela, práve naopak. Vysporiadať sa s niečím takým bolo naozaj náročné. Po tom, čo som niekoľkokrát neúspešne skúšala zmeniť svoje stravovacie návyky som natrafila na ketónovú diétu. U mňa bol príjem sacharidov priam kritický, preto som sa rozhodla vyskúšať práve túto možnosť, kedy človek vymení príjem jednoduchých sacharidov (zlých bielych cukrov) za proteíny. Znie to predsa úžasne, nie? Telo sa preprogramuje tak, aby začalo čerpať energiu z uložených tukov a vy pri tom nemusíte ani prstompohnúť. Tiež patrím k ľuďom, ktorým nadšenie z cvičenia dlho nevydrží, a po prvých týždňoch navštevujem posilňovňu stále menej, až sa na to vykašlem úplne. Povedala som si, že to musí ísť aj inak ako s tabletkami, a tak som sa nechala zlákať ,,overeným trikom slávnych.“

ketomix proteínové nápoje

Pri mojej výške necelých 165 cm sa mi váha 68 kíl zdala neuveriteľne vysoká. Najmä, keď som bola zvyknutá mať o viac ako 10 kilogramov menej. Dobre, priznávam, že nemať ani 55 kíl hraničilo s podvýživou, ale nepáčila sa mi predstava ani súčasného extrému. Navyše, okrem toho, že moje telo utrpelo po vizuálnej stránke, s kondičkou som na tom bola ešte horšie. Stále som sa cítila unavená aj keď som spala viac ako 9 hodín. Každý hlavný chod som prekladala sladkosťami, aby som doplnila rýchlo sa míňajúcu energiu. Pri mojom sedavom zamestnaní niet divu, že sa celá tá katastrofická premena uskutočnila behom jedného roka. Tak som vzala svoj osud do vlastných rúk, prečítala si pár článkov o proteínovej diéte a s odhodlaním si objednala svoj prvý balíček na 4týždne. Sľubovaných 10 kilogramov dole znelo lákavo, recenzie prízvukovali chutné jedlá, rýchla príprava každého produktu napokon zvíťazila a ja som netrpezlivo očakávala svoju zásielku.

Ketomix - recenzia, porovnanie, skúsenosti

Rýchle doručenie

Do piatich dní mi bol balíček doručený. Po prečítaní priloženého zoznamu povolených potravín som sa vybrala do obchodu a s najväčším sebazaprením som nekúpila nič nevhodné. Priznám sa, naozaj som sa obávala, že mi vypočítané jedlá nebudú stačiť. Ako sa ukázalo už v prvý deň, moja nedôvera korenila v predošlých neúspešných pokusoch o schudnutie. Každé jedlo ma dokonale zasýtilo. Príprava bola naozaj jednoduchá a navyše som si ohromne pochutila. Nikdy by som to nikomu neuverila. Tieto produkty dokonale naprogramovali moje telo, a nikdy hlad neprišiel skôr, ako mala byť konzumácia ďalšieho chodu. Ak som mala chuť si niečo len tak ,,hryzkať“ mojim najlepším kamarátom sa stala uhorka a kapusta. Pre maškrtné jazýčky mám skvelú správu. Čokoládová proteínová kaša je úžasná a skvelo ukojila moje chúťky na sladké.

ketomix - čokoládová proteínová kaša

Navyše som zrazu mala kopec času, pretože príprave jedál naozaj človek nemusí venovať takmer žiadny čas. Človek sa cíti plný energie a akýsi ,,ľahší“. Môj chlpatý štvornohý priateľ sa každý večer tešil dlhej prechádzke, keďže panička nemusela tráviť hodiny pri sporáku. Ponuka príchutí je naozaj rozsiahla, takže jedlo sa vôbec nemusí opakovať, dá sa to super prestriedať. Po prvom týždni som na sebe cítila výsledky. Nohavice sa mi zapínali ľahšie a dokonca som oprášila aj pár starších kúskov, ktoré som si v poslednej dobe nemohla dovoliť nosiť.

Výsledky sa prejavili aj na pokožke

Jeden príjemný bonus, ktorý ma na tejto ceste zdravia stretol, bola čistejšia pleť. Ľudia si ani neuvedomujú, koľko zla na nich môžu sacharidy v nezdravej miere napáchať. Svoju skúsenosť s produktmi Ketomix hodnotím veľmi pozitívne a odporúčam ju všetkým bezradným ľuďom, ktorí už nemajú chuť trápiť sa hladom aby si vybojovali stratu 2 kilogramov. Ketónová diéta úplne zmenila môj prístup k potravinám a otvorila nové možnosti zdravšieho spôsobu života.

Chudnutie aj bez cvičenia

Aj keď s produktami od Ketomix chudneme celkom bez námahy a nie je nutné cvičiť, tak rozumná miera fyzickej aktivity nám nemôže uškodiť. Ak budete cítiť nadbytočnú energiu tak ako ja, kľudne sa môžete venovať plávaniu, chôdzi, jazde na bicykli alebo iným aeróbnym cvičeniam. Intenzívnej silovej aktivite by sme sa mali vyhnúť, vďaka zníženému príjmu sacharidov by na ne telo nemuselo mať dostatok energie.

Čím je vhodné dopĺňať stravu od Ketomix

Ketónová diéta od Ketomix nie je založená na tom, že budete jesť výhradne tieto instantné jedlá, alebo že budete jesť 5 jedál stále dokola. Ketomix ponúka rozsiahlu škálu produktov ako proteínové nápoje, plnohodnotné polievky, kaše alebo omelety. Každý produkt má samozrejme viacero možných príchutí, ktoré sa dajú obmieňať. Okrem týchto pokrmov máte dovolené konzumovať rôzne nápoje, zeleninu, oriešky, semienka a bielkoviny v odporúčanom množstve.

Dovolené nápoje :

 • Káva bez mlieka a cukru
 • Voda
 • Nesladené nápoje
 • Čaj bez cukru

Zeleninu delíme podľa fázy, v ktorej sa nachádzame:

 1. V prvej fáze ako prídavnú zeleninu : kapusta, cuketa, brokolica, šalátová zelenina, kel, karfiol, uhorka, biela paprika, baklažán, zeler, petržlen, cesnak, reďkovka, fazuľa, kyslá kapusta, cibuľa, huby, výhonky, pór, fenikel, kaleráb, patizón, špargľa
 2. V druhej fáze máte k dispozícii všetku zeleninu z prvej fázy a pribudne k nej ešte mrkva, rajčina, červená a žltá paprika (všetku zeleninu okrem mrkvy môžete tepelne upravovať)

Výhodou Ketomix je, že nemusíte variť ani nijako obtiažne jedlá pripravovať. Nestrávite dlhé hodiny nakupovaním potravín ani ich úpravou. V produktoch sú obsiahnuté všetky dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré telo potrebuje. Pripravené jedlá neobsahujú žiadne škodlivé chemické prísady ani lepok. Schudnete bez námahy a bez pocitu hladu, pretože pravidelným konzumovaním pokrmov Ketomix sa dokonale zasýtite. Jedno jedlo máte pripravené už do 5 minút a potrebujete k tomu iba vodu. Ketomix je produktom zo susednej Českej republiky a cena na jednu porciu je veľmi nízka s porovnaním, napríklad, reštauračných zariadení. Po kúpe výhodných balíčkov vás jedna porcia vyjde iba na 1,4 eura.

ketomix redukčný plán na chudnutie Ukáž všetky diétne plány

 

Ako začať s Ketomix

Ku ketónovej diéte treba pristupovať individuálne a hneď na začiatku sa treba správne rozhodnúť, ako chcete tento proces naštartovať. Pre začiatočníkov sú k dispozícii rôzne balíčky, ktoré sú rozdelené buď na dĺžku doby trvania alebo na počet kíl, ktoré ste rozhodnutí zhodiť. Presný priebeh diéty sa odvíja od toho, koľko potrebujete schudnúť. Každý diétny plán je navrhnutý tak, aby ste nehladovali. Výhodné Keto balíčky sú pripravené tak, že obsahujú rozmanité jedlá, ktoré konzumujete podľa priloženého postupu. Ku každému balíčku dostanete shaker zdarma. Okrem toho v nich nájdete recepty, vzorový jedálniček, rady a typy.

Balíčky podľa dĺžky ketónovej diéty:

Balíček na 4 týždne :

 • fáza – dodržiavate 1 týždeň, počas ktorého konzumujete 5krát denne jedlo Ketomix s povolenou zeleninou v množstve podľa chuti.
 • fáza – sa dodržiava 3 týždne. Každý deň zjete 3 jedlá Ketomix a 2 jedlá s nízkym obsahom sacharidov a vysokým obsahom bielkovín. Povolenú zeleninu jete podľa chuti.

Balíček na 4 týždne obsahuje 105 porcií a 5 porcií dostanete zdarma. Tento balíček si zvoľte ak chcete schudnúť 5 kíl alebo menej.

Ukázať Viac

 

Balíček na 6 týždňov :

 • fáza – sa dodržiava 2 týždne, kedy si dávate 5 jedál Ketomix denne s povolenou zeleninou
 • fáza – sa drží 4 týždne. Denne zjete 3 jedlá Ketomix a 2 porcie nízko-sacharidového jedla so zeleninou bez obmedzení

Balíček na 6 týždňov obsahuje 140 + 10 porcií zdarma. Vďaka tomuto balíčku schudnete do 10 kíl.

Ukázať Viac

 

Balíček na 9 týždňov:

 • fáza – dodržiavate 4 týždne, počas ktorých konzumujete 5 Ketomix jedál denne s neobmedzeným množstvom povolenej zeleniny
 • fáza – trvá 5 týždňov v kombinácii 3 Ketomix jedlá a 2 nízko-sacharidové jedlá denne

Balíček obsahuje 155 porcií a 15 porcií máte grátis. Výberom tohto balíčka schudnete do 15 kíl.

Ukázať Viac

 

Balíček na 14 týždňov

 • fáza – trvá 6 týždňov, počas ktorých si pripravíte 5 Ketomix jedál denne
 • fáza –pokračuje v ďalších 8 týždňoch, kedy jete 3 Ketomix jedlá spolu s 2 nízko-sacharidovými jedlami a neobmedzeným množstvom zeleniny.

Tento balíček slúži k zredukovaniu väčšej nadbytočnej hmotnosti a vzniká kombináciou balíčkov na kratšie časové obdobie. Po uplynutí tejto doby schudnete minimálne 15 kíl, ale nie je problém schudnúť aj 30 kilogramov!

Ukázať Viac

 

Po absolvovaní diétneho plánu s Ketomix môžete naďalej svoj jedálniček dopĺňať proteínovými produktami podľa vlastnej voľby. Všetky tieto potraviny obsahujú kvalitné sójové a srvátkové proteíny, vitamíny dôležité pre podporu imunity, kyselinu fenolovú, ktorá má antioxidačné účinky, ľanové semienka prispievajúce k správne mozgovej aktivite a glukomanán, ktorý zabezpečí dobré trávenie a dlhší pocit sýtosti.

Kedy neodporúčam Ketomix

Proteínová diéta Ketomix je vhodná pre každého zdravého človeka, ktorý má záujem schudnúť a nechce pri tom hladovať. Ak však trpíte niektorou z nasledujúcich chorôb, odporúčame užívanie produktov Ketomix konzultovať najprv so svojím lekárom:

 • trpíte dnou
 • máte poruchy činnosti štítnej žľazy
 • ste mali mozgovú príhodu
 • máte poruchu žlčníka, čriev alebo ľadvinového systému
 • ste diabetik 1. a 2. stupňa (liečba liekmi)
 • ste onkologický pacient
 • máte poruchu obehového systému
 • máte/mali ste/ choré srdce, infarkt, poruchu srdcového rytmu, akékoľvek poškodenie pečene
 • máte alergiu na mlieko, sóju, vajcia alebo zeler
 • máte poruchy príjmu potravy
 • ste tehotná alebo dojčíte
 • máte vážne psychické problémy
Pozrieť všetky obmedzenia

 

Recenzie a skúsenosti ostatných

Vybrala som zopár skúseností z internetu, na ktoré som narazila. Možno vám pomôžu vytvoriť ten správny obraz o tom, čo si o Ketomixe ľudia myslia. Zdrojom skúseností na obrázku je fórum, diskusie a Heureka.

Ketomix recenzie na Heureka.sk

 

Kladné recenzie nájdete aj na Facebooku

negatívna recenzia ketomix

Diskusia

 1. Kiara says:

  Jedlo mi vôbec nechutí, všetko je práškové a ja po 4 dňoch, nevládzem ani poriadne chodiť. Polievku nedokážem jesť, chutí hrozne. Nezvolila by som už tuto dietu. Bola drahá a jedlo sa nedá jesť.

 2. Blanka says:

  S dietou som spokojnA, chutia mi polievky, palacinky, omelety, dokonca som uz upiekl aj bezlepkovy chlieb. Vrelo odporuca..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *