Prostakan Forte – recenzia a vaše skúsenosti

Ak vás trápi časté a nutkavé močenie, možno máte problémy s prostatou. Na trhu je veľa produktov a vitamínových doplnkov, ktoré vám môžu pomôcť pri tomto ochorení. V tomto článku sa povenujeme výživovému doplnku Prostakan Forte. Podrobne si predstavíme, na čo sa používa, na čo má dosah, kde sa dá zohnať a aké s ním majú ľudia skúsenosti.

Prostakan Forte  od výrobcu Dr. Willmar Schwaber sú kapsuly s obsahom sabalovej palmy a koreňa žihľavy dvojdomej, ktoré majú priaznivý vplyv na močovú sústavu. Pomáhajú pri prostate I. a II. štádia, ktoré sa často vyskytuje u mužov vyššieho veku a je spojené s nezhubným zväčšením prostaty (= benígnou hyperpláziou prostaty).

Prostakan forte na prostatu - recenzia Continue reading

Zväčšená prostata – príčiny, príznaky a liečba

Zväčšená prostata, teda begína hyperplázia prostaty (BHP), je ochorenie, ktoré trápi mužov, a to najmä tých vo vyššom veku. Spolu s vekom pribúda počet mužov trpiacich týmto ochorením. Nejde o rakovinové ochorenie, ale aj napriek tomu nie je príjemné a je potrebné riešiť ho.

Podstata tohto ochorenia spočíva v tom, že prostata, ktorá obklopuje močovú rúru sa v dôsledku patologických zmien zväčší, a tým ju čiastočne zablokuje. Práve v dôsledku zväčšenia prostaty nastávajú komplikácie pri močení.

zväčšená prostata Continue reading

Prostenal Forte – recenzia a vaše skúsenosti s tabletkami na prostatu

Muži, a to najmä tí po 50-tke trpia problémami s prostatou. Nie je to príjemné, preto nečakajte a začnite riešiť tento problém čo najskôr. Čím do horšieho štádia sa totiž toto ochorenie dostane, tým ťažšia a náročnejšia býva jeho liečba. V tomto článku vám prinášame pohľad na jeden z mnohých liekov a produktov na liečbu problémov s prostatou, ktoré sú na trhu. Ide o liek Prostenal Forte.

prostenal forte na zväčšenú prostatu

Continue reading

Prostamol Uno (recenzia) na zápal prostaty a problémy s močením

Mnoho mužov, mladších aj starších, trápia problémy s prostatou. Ak chcete zmierniť vzniknuté problémy a potlačiť nepríjemnosti, ktoré vám zväčšená prostata spôsobuje, môžete skúsiť prírodný produkt Prostamol uno. V tomto článku sa o ňom dozviete viac.

Prostamo uno je rastlinný produkt vyrobený z plodov Serenoy plazivej, ktorý sa využíva pri ťažkostiach s močením a pri nezhubných ochoreniach prostaty v I. a II. štádiu. Zároveň liečivo pôsobí preventívne proti ďalšiemu zväčšovaniu prostaty.

Prostamol uno na problémy so zväčšenou prostatou

Continue reading