5 dňová diéta

Dnes sa pozrieme na ďalší prípravok na chudnutie. Tento krát to ale nebudú žiadne zázračné tabletky. Reč je o 5 dňovom programe Express Diet od svetoznámej firmy Good Nature. Poďme sa teda spolu pozrieť na fakty, názory ale aj vaše skúsenosti. Ak máte otázky, zapojte sa pod článkom do diskusie. Ak sa vám recenzia páči, zdieľajte.

 

 

Máme pre vás super tip. Ak uvažujete nad kúpou tohto produktu alebo jemu podobného, nekupujte od sprostredkovateľov ale priamo od distribútora. Cena je oveľa nižšia. Veď sa sami pozrite na goodnature.sk/akciove-ceny/

 

Čo to je a ako to funguje

Express Diete je kompletná náhrada stravy určená na redukciu hmotnosti a naštartovanie chudnutia. Ide o 5 dňovú bielkovinovú diétu, ktorá vám pomôže zhodiť nadbytočné kilá. Expres Diet je 20 jedál v prášku s vysokým obsahom bielkovín a minimálnym množstvom sacharidov.

 

ako-funguje-dieta

 

 

Naozaj to funguje?

Často majú ľudia pochybnosti o prípravkoch na chudnutie, najmä v prípadoch, keď ide o tabletky. A vo väčšine prípadov sú pochybnosti oprávnené a pri užívaní tabliet nepozorujeme žiadne účinky.

5 Dňová diéta Express Diet je ale iná. A preto funguje. Svoju myšlienku postavila na základoch správneho stravovania. Žiadne zázraky, ktoré vám potlačia chuť na jedlo. Ide o uplatňovanie základných princípov zdravého stravovania v praxi. Konzumujete predpripravené jedlá s vysokým obsahom proteínu a minimom sacharidov. Toto je fakt, ktorý jednoducho musí viesť k chudnutiu.

 

stranky-cta

 

Má to aj nevýhody

To, že takýto spôsob stravovania naozaj vedie k znižovaniu váhy, už vieme. Treba si ale povedať aj o nevýhodách. Tou prvou je asi chuť, ktorá nie je príjemná pre každého. Cez 80% dopytovaných užívateľov síce hodnotilo práškové proteínové jedlá ako veľmi chutné, ďalších asi 20% si chuť veľmi neobľúbilo. Je to proste fakt, s ktorým musíte rátať. Ako sa hovorí, 100 ľudí – 100 chutí.

Druhou nevýhodou je cena. Ak nemáte peňazí nazvyš, kúpa takéhoto stravovacieho programu vám môže narušiť rozpočet. Za 5 dňový program zaplatíte cca 50€ čo je asi troška viac, ako by ste minuli za 5 dní na bežné potraviny.

 

 

Ešte raz výhody v skratke

 1. Použité princípy zdravého stravovania
 2. Bez JOJO efektu.
 3. Bez pocitu hladu
 4. Nie je potrebná pohybová aktivita
 5. Rýchle a trvalé výsledky

 

Aké jedlá dostanete

5-dňová diéta Express Diet obsahuje 20 jedál: 2 ks vanilkovo-malinová kaša, 3 ks jablkovo-škoricová kaša, 2 ks paradajková polievka, 3 ks syrová polievka, 2 ks špargľový prívarok, 3 ks šampiňónová polievka, 2 ks jahodový smoothie, 3 ks čokoládový koktail s malinami. 

5 dňová diéta jedlo na obed  express diet polievka proteínová

Všetky jedlá majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. 4 chutné jedlá na každý deň!

Upozornenie: Diétny program Express Diet je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

5-dnova-dieta

Diskusia

 1. Kvetka Horváthová says:

  Ja som to teda vyskúšala a som celkom spokojná. Prvý deň som ale bola strááášne hladná. Mala som roztiahnutý žalúdok a pocit hladu bol veľký. Od druhého dňa bolo všetko v poriadku. Na piaty deň som sa cítila úplne skvele, tak sviežo, zdravo. určite som neschudla veľa z tukov, ale som si prečištila vnútro, stiahol sa mi žalúdok a naštartovala som sa.

  Zázraky nečakajte, ale určite odporúčam. A hlavne ak ste ako ja, že na jedlo míňate veľa peňazí, toto sa vám aj celkom oplatí.

  Odporúčam

 2. Spokojnosť says:

  Toto je prvý spôsob, ktorý mi pomohol cítiť sa lepšie. Za 5 dní som toho moc neschudla, ale cítim sa prázdnejšia, nebývam taká hladná a zmizli mi aj kožné problémy ako bonus. Fakt stačilo vyradiť nezdravú stravu. Ak niekto chce zmeniť svoj život, tento 5 dňový začiatok určite pomôže. Super investované peniaze keď si spočitate, koľko za 5 dní ušetríte na strave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *