Koenzým Q10 – užívanie, nežiadúce účinky a vaše skúsenosti

Žijeme v dobe, ktorá je možno až príliš rýchla a stresujúca. Často máme pocit, že je toho na nás priveľa, že ďalej už nevládzeme. Lepia sa na nás choroby a my namiesto toho, aby sme ich poriadne vyležali doma, naďalej pracujeme a celú chrípku či nachladnutie v podstate ignorujeme.

Veď, čo by povedal šéf, keby sme týždeň neprišli do práce. Týmto konaním, však, ešte viac oslabujeme organizmus, ktorý je unavený, bez energie, naša pleť sa zhoršuje, spánok je nepokojný a všetko je akési náročnejšie.

koenzym q10 - účinky, skúsenosti, užívanie Continue reading

Wobenzym má silné účinky. Skúsenosti to potvrdzujú

Ako ľudskému telu pomáha Wobenzym? Enzýmy sú pre ľudské telo nesmierne dôležité. Slúžia v ľudskom tele ako katalyzátory rôznych procesov. Bez ich pôsobenia sa nezaobídeme. Pomáhajú nám v rôznych oblastiach, bez nich by sme nedokázali fungovať. Liek Wobenzym patrí medzi starostlivo namiešanú zmes enzýmov, ktorý dokáže ľudské telo veľmi dobre naštartovať.

wobenzym recenzia prípravku Continue reading

Reishi huby – účinky a skúsenosti. Vyskúšajte prášok, tabletky aj kapsule

Huba večnej mladosti, cisárska huba nesmrteľnosti, zázračná huba,.. Takéto prívlastky má čínska huba Reishi (latinsky Ganodermalucidum), ktorú Číňania používali už v staroveku na úľavu od rôznych problémov – slabá imunita, nespavosť, astma či bežné choroby. V čom je táto huba taká výnimočná? Je známa už vyše 4 000 rokov a má naozaj širokú paletu pozitívnych účinkov.

Reishy huby - skvelé účinky a skúsenosti Continue reading

Lieky a vitamíny na imunitu pre deti aj dospelých

Chcete zlepšiť svoju vitalitu, obranyschopnosť a vyhýbať sa najčastejším chorobám? V takom prípade je jedinou cestou posilnenie imunity. Zabudnite ale na rôzne lieky vyrábané s obsahom syntetický látok, cestou pochopiteľne nie je ani dopovanie sa antibiotikami. Naopak, imunitu treba posilniť prirodzene.

Najlepšou cestou sú potraviny a prírodné doplnky zložené z látok prirodzených pre naše telo. Naši predkovia sa spoliehali na korienky či bylinky a dodnes sa ukazuje, že nič lepšie sme na posilnenie imunity stále nevymysleli. Continue reading

Imunoglukan – skúsenosti, recenzie a nežiadúce účinky

Hovorí vám niečo názov imunoglukan? Ak máte problém s imunitou alebo vás trápi únava a nedostatok energie po nadmernom zaťažení organizmu, zbystrite pozornosť. Vďaka tejto látke totiž môžete výrazne zlepšiť svoju vitalitu, obranyschoposť a celkovo zdravotný stav.

imunoglukan - sirum, krém, mať

Látka zvaná imunoglukan má prírodný pôvod a patrí medzi betaglukány. Získava sa z huby zvanej hliva ustricová a ide o prírodnú imunostimulačnú látku. Čo je však najdôležitejšie, má aj podobu výživového doplnku a to konkrétne Imunoglukanu P4H. Ten si môžete kúpiť ako tablety, ale vyrába sa aj ako krém či sirup pre deti. Ja mám skúsenosť práve s tabletkami. Continue reading

Kolostrum – účinky, dávkovanie, skúsenosti a recenzie

Kolostrum poznali už  lekári z Indie pred viac ako 2 000 rokmi, dokonca aj Škandinávci, ktorí z neho pripravovali puding na tradičnú oslavu narodenia teľaťa. Neskôr v 18. storočí sa oň medici začali zaujímať kvôli potencionálnym zdravotným prínosom. Poznáme ako ako mledzivo, čiže „prvé“ mlieko, obsiahnuté v prvom kojení po pôrode. Tesne po pôrode sa ale jeho tvorba zastavuje, pretože ho prestrieda materské mlieko. Kolostrum slúži všetkým cicavcom na výživu mláďat a budovanie imunity.

kolostrum - výborné na imunitu

Continue reading