Ketofit – ketónová (proteinová) diéta – skúsenosti a recenzia

KetoFit je firma, ktorá sa zaoberá ketónovou diétou. Vyrába produkty, ktoré sú určené pre ľudí, ktorí chcú začať s touto diétou.

Ketofit - ketónová diéta - recenzia

Čo je ketónová diéta

Ketónová diéta je založená na príjme kvalitných tukov s absenciou sacharidov. Práve obmedzením sacharidov sa telo dostane do stavu ketózy, kedy efektívne spaľuje tuky, ktoré premieňa na energiu, ktorú telo zužitkuje. Taktiež napomáha znižovaniu cukru v krvi, čo má na organizmus pozitívny vplyv.

ketofit proteínová diéta

Ako to funguje?

Ketodiéta je oveľa účinnejšia ako diéty, kde absentujú tuky. Vďaka pestrej a rozmanitej strave bohatej na tuky a bielkoviny nemáte pocit hladu, prijímate výživu potrebnú pre organizmus a chudnete zároveň. Bielkoviny majú pozitívny vplyv na regeneráciu tkanív a svalovej hmoty. Sú potrebné hlavne pri pohybe, aby malo telo z čoho čerpať energiu.

ketofit - proteínové kaše, polievky, coctaily

Výhody ktoré prináša KetoFit

 • Nepociťujete hlad
 • Súčasťou stravy sú teplé jedlá
 • Chudnete rýchlo a efektívne
 • KetoFit je cenovo dostupný
 • Udrží vaše telo bez jo-jo efektu
 • Spaľuje vaše kilá bez namáhavého cvičenia
 • Garantuje vrátenie peňazí, ak budete nespokojní.

proteínová polievka ketofit

Proteínové polievky, kaše, kokteily

KetoFit ponúka jedlá a nápoje v prášku, ktoré sa zmiešajú s vodou a následne sa upravujú. Na ich stránke nájdete pestrú ponuku jedál a nápojov, z ktorých si môžete vybrať:

 • Tabletky s príchuťami, ktoré ochutia vaše jedlo. Môžete si vybrať z 19. príchutí. Cena za 15 tabliet je 0,79€.
 • Polievky sú v dávkach 1 porcie, 10 až 50 porcií. Za 1 porciu zaplatíte 2,17€, pričom máte na výber z paradajkovej, šampiňónovej, cesnakovej a syrovej s pórom.
 • Proteínové omelety v príchutiach: šampiňónová, syrová s pórom, čabajková. Na výber máte jednu alebo 10 porcií. Samostatná porcia je za cenu 2,17€.
 • Proteínová kaša s príchuťou čokolády a proteínová krupičná kaša, obe v 10. porciách za 19,34€.
 • Koktaily  rôznych druhov a dávkovaní v cene od 59-160€.
  V ponuke nájdete aj balíčky, ktoré obsahujú rôzne jedlá v rôznych kombináciách.

proteínová čokoládová kaša ketofit

Bez sacharidov sa chudne lepšie

V 100 g výrobku nesmie byť viac ako 6 g sacharidov. Čím je v strave menej sacharidov, tým účinnejšia je. Preto si pri každom výrobku prečítajte podiel sacharidov. Dbajte aj na dostatok vitamínov, aby ste predišli problémom s vlasmi, nechtami, či pleťou.

ketonova dieta výsledky

KetoFit , Ketomix, Ketodiet

Na trhu nájdete rôzne firmy, ktoré sa zameriavajú na výrobu potravín určených pre ketonovú diétu. Najznámejšími sú Ketomix, Kedotiet a Prodietix.

Program Prodietixu má tri fázy. V 1. fáze jete 4x denne, v 2. fáze 3x denne a v 3. fáze 2x denne. Každá fáza trvá 3 týždne. Za komplet zaplatíte 297,49€. Ako je známe, mali by sme konzumovať jedlo 5x denne v menších dávkach, či už sa snažíte chudnúť alebo len zdravo žiť. Preto je táto diéta menším „oklamaním tela“. Na stránke nájdete aj rozšírenú ponuku jedál, v ktorej sú zahrnuté napr. cestoviny, krémy, pudingy, tyčinky a i.

prodietix vzorový jedálniček

Predovšetkým ženy sa vyjadrili na fórach, že Prodietix je účinný, ale po jeho vysadení môže nastať jo-jo efekt. Niektoré ženy uvádzajú aj hladovanie a vysilenie. Niektoré ženy si ho ale vychvaľujú a pomohol im dosiahnuť vytúžené ciele trvalo.

Ketodiet taktiež ponúka široký sortiment jedál, balíčkov a produktov. Jedlá sú rozvrhnuté 5x do dňa s 3-hodinovými rozostupmi. Na výber máte nápoje, polievky, palacinky a omelety, sušené mäso, kaše, sirupy, čipsy cestoviny a i. Všetky produkty majú vo viacerých príchutiach. Ich cena sa pohybuje zhruba 2€ za kus, čo je podobné ako pri KetoFite.

Recenzie na tento produkt zahŕňajú správy o nepríjemnej chuti v ústach po požití kokteilov. Tiež sa objavil pocit hladu a menej energie. Mnoho žien si ju pochvaľuje, schudli veľa kíl za krátky čas a kilá sa nevracajú.

Skúsenosti a Recenzie na KetoFit

Na internete nájdete mnoho diskusií, na ktorých si ženy vymieňajú skúsenosti. Na KetoFite sa im páči to, že chudnú rýchlo a nemajú pocit hladu. Stretnete sa aj s názormi, že chudnutie ide rýchlejšie ak nejete, len pijete nápoje 5x denne.

KetoFit recenzie a skúsenosti

Niektoré ženy vyjadrili aj nespokojnosť s umelými príchuťami, iným KetoFit vyhovuje viac ako Ketodiet. Musíte už vyskúšať sami, čo vám chutí a čo na vás zaberá. Každé telo má totižto iný metabolizmus, s ktorým musíte spraviť kompromis vy.

KetoFit aj napriek dobrým recenziám a skúsenostiam nie je dokonalý. Dokáže síce vaše telo naštartovať tak, aby vám tuky nerobili problém, ale nie je to trvalé riešenie.  Ale keď vydržíte v snahe o zdravšie stravovanie, JO-JO efekt nenastane.

ketofit skúsenosti na heureka.sk

Neodporúča sa stravovať iba „jedlom z prášku“ dlhodobo. Skúste postupne prechádzať na normálnu stravu a KetoFit využívajte čo najmenej. Nezabúdajte na to, že nič nie je nad domáce plnohodnotné jedlo.

Samozrejme, strava nie je všetko, a preto by ste mali uvažovať nad aktívnym pohybom. Najosvedčenejší spôsob chudnutia je práve vyvážená strava a dostatok pohybu.

Diskusia

 1. Iveta says:

  “Predovšetkým ženy sa vyjadrili na fórach, že Prodietix je účinný, ale po jeho vysadení môže nastať jo-jo efekt.”

  – jojo efekt môže nastať aj v rámci iných spoločností a ich produktov, je to len o tom ako to človek celé nastaví (strava, pohyb, regenerácie a pod.)
  – inak čo počúvam a sledujem skúsenosti najmä u žien, tak prodietix je veľmi oblúbený a asi najmenej “bolestivý” pre ich psychiku a ide to s ním (ak sa dodržiava jedálniček) naozaj tak ako firma prezentuje

 2. KralikovaLuc says:

  No u mňa nenastala to som schudla dosť podstatne, 17kg za dva mesiace. Je to naozaj o následnom nastavení životosprávy, psychike a podobne…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *