LKVB6

Pokiaľ potrebujete prinavrátiť svojmu organizmu harmóniu, môžete siahnuť napríklad po LKVB6. Tabletky, ktoré sa propagujú skrz svoje redukčné účinky sú v kruhoch požívateľov známejšie ako celistvý „naprávač“ látkovej výmeny, dôležitej pri rovnováhe každého organizmu. LKVB6 pôsobí aj na štítnu žľazu, ktorá produkuje nepostrádateľné hormóny. Tabletky LKVB6 užívajú aj labilní ľudia s fyzickým či psychickým zaťažením, ale aj športovci. Napráva totiž kardiovaskulárny systém a prečisťuje organizmus.

 

 

Prečo názov LKVB6?

LKVB6 obsahuje okrem iného lecitín, koncentrovaný extrakt z morských rias kelp a vitamín B6 známy aj ako pyridoxín. Lecitín sa v LKVB6 uplatňuje aj ako emulgátor, uľahčuje transport tukov v tele a rozpúšťa nežiadúce usadeniny cholesterolu. Konzumácia kelpu znamená získať pre svoje telo množstvo minerálov a stopových prvkov jódu, vďaka čomu sa zrýchľuje organizmus, posiľňuje sa trávenie a ničia sa baktérie v črevách. V kelpe sa navyše nachádzajú aj cukry a škroby. Cukor nie je príliš sladký, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a pôsobí skôr ako menšie preháňadlo. Vďaka tomu sa LKVB6 podáva aj diabetikom.

 

lkvb

 

Zložka jablčného octu (Vinegar) plní funkciu tvorby červených krviniek a úlohu okysličovania krvi. Dezinfikuje črevá a je vyhľadávaní ľuďmi, ktorí majú problémy s trávením kvôli chýbajúcej žalúdočnej kyseline. Vitamín B6 zabezpečuje uvoľňovanie glykogénu pri svalovej aktivite, čím sa stará aj o funkciu nervov a svalov. Reguluje telesné tekutiny a vyváženosť kyselín, ďalej bráni v tvrdnutí ciev.

 

Obsah balenia a správne dávkovanie

Bežné balenie obsahuje 90 veľkých tabliet. Dávkovanie tabliet je presné a neodporúča sa presiahnuť vopred stanovenú maximálnu hranicu. Denne sa berie 1 tableta, v prípade že produkt LKVB6 užívate kvôli chudnutiu, mení sa dávkovanie na zosilnený režim 3-4 tablety za deň. LKVB6 môžu užívať aj deti, staršie ako 3 ročné.

Pomocou LKVB6 nenahrádzame pestrú stravu, tento výrobok je mienený ako doplnok ku strave, pričom ho dopĺňame o fyzickú aktivitu a zdravý životný štýl. LKVB6 podporuje činnosť obličiek, čím sa z tela vyplavuje väčšia časť vody. Pitný režim je preto nutnosťou.

 

Cena za výrobok LKVB6

Predajná cena LKVB6 sa vyratúva do 25 €. V lekárňach však tento produkt nenájdete, preto je nutné si ho zaobstarať prostredníctvom internetových nezávislých distribútorov.

 

 

Čo na LKVB6 hovoria zákazníci?

Hneď v úvode sme si povedlai, že produkt LKVB6 si zákazníci obľúbili kvôli istému nápravu organizmu. Preto sa neradno čudovať, že nie je určený na rýchle chudnutie (sprevádzané jo-jo efektom). Samozrejme, že chudnutie sa prejavuje u každého jednotlivca osobitne, avšak nič to nemení na fakte, že s LKVB6 chudnete pomalšie. Keďže aktívne látky LKVB6 pôsobia na látkovú výmenu, môže u niekoho vyvolať nevoľnosť a problémy s trávením. Dochádza totiž k detoxikácií a tzv. očisťovacej kúre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *