Chlorella – účinky, dávkovanie, užívanie, skúsenosti a recenzie

Vysoké hodnoty nutričných látok obsahuje výživový doplnok Chlorella vulgaris, ktorého lisované tablety smaragdovej farby obsahujú celú jednobunkovú, sladkovodnú riasu s narušenými bunkovými stenami. Riasa Chlorella, pestovaná najmodernejšou technológiou, je známa najväčším množstvom chlorofylu zo všetkých rastlín na svete.

Najlepšia chlorella

Za silné slnečného žiarenia a vhodných podmienok sa dokáže množiť prekvapujúcou rýchlosťou. Kalorická hodnota tohto prírodného produktu je skutočne zanedbateľná, pričom látky v riase sú ľahko stráviteľné, prijateľné a omnoho efektívnejšie v porovnaní so syntetickými, či inak kombinovanými prírodnými zložkami látok.

Ukázať produkt v obchode

 

Zázračné účinky Chlorelly

Tento z väčšej časti očistný prostriedok korešponduje so správnym životným štýlom a životosprávou. Obrovský obsah chlorofylu umožňuje doplniť nedostatok zelených prvkov v potrave a urýchľovať obnovu a stimulovať rast tkanív. Odstraňovaním ťažkých kovov z priemyselne upravených, nekvalitných potravín detoxikuje organizmus, neutralizuje a odbúrava jedovaté látky z tela.

Chlorella vďaka látkam okysličuje organizmus, urýchľuje obnovu tkanív a predstavuje tiež cenný zdroj vápnika, horčíka a železa. Vyrovnáva hladinu kyslosti v organizme, vďaka alkalicky vyváženému zloženiu.

chlorella advance a chlorella zelený život

Detoxikáciou chránime zaťaženú pečeň, ktorá má deficit minerálov. Riasa Cholorella očisťuje vylučovacie orgány a pečeň, takže odvádzaná krv zostáva čistá a poľahky odvádza metabolity z buniek do tkanív, ktoré sa obnovujú vďaka DNA a RNA v Chlorelle. Zároveň stimuluje tvorbu červených krviniek.

Chlorella prečistí a zmierni podráždenie čriev. Udržiava zdravú črevnú flóru, zlepšuje črevné vylučovanie a podporuje samotnú činnosť čriev. Imunitný systém nadobúda obranyschopnosť, pretože je chránený antioxidantmi. Účinne bojuje proti baktériám a ďalším mikroorganizmom.

Najlepšia Chlorella na trhu?

Chlorella advance

Odporúčame produkt od spoločnosti ADVANCE nutraceutics s.r.o., predávaný pod názvom Chlorella Advance. Má skvelé recenzie a samé pozitívne hodnotenia v diskusiách a porovnaniach výživových doplnkov.

Ukázať produkt

Chlorellu označujeme za superpotravinu, pretože jej účinky sú intenzívne a neoceniteľné. Zelené potraviny, ako je Chlorella, dopĺňajú nedostatok esenciálnych vitamínov, enzýmov, aminokyselín a vlákniny pre bezproblémové fungovanie organizmu. Upravuje metabolizmus cukru, čím kontroluje jeho hladinu a znižuje cholesterol v krvi. Nepriamo tak prispieva k prevencií voči kardiovaskulárnym chorobám.

Ľudia trpiaci vredmi a kolikami ocenia efektivitu Chlorelly, ktorá podobné nepríjemnosti lieči. Pokožka je po jeho užívaní pružnejšia a zdravšia, a ďasná prestávajú krvácať.

chlorella na chudnutie a detoxikáciu

 

Zloženie?

Uzdravovaciu schopnosť Chlorelly môžeme pripisovať komplexu živín CGF, ktorý podporuje rast a vývoj organizmu, likvidáciu cudzorodých baktérií a v neposlednom rade predstavuje akýsi prirodzený spúšťač našej prirodzenej, vrodenej obranyschopnosti. CGF omladzuje a posilňuje organizmus, zatiaľčo „prebioticky“ upravuje mikroflóru.

V Chlorelle nájdeme všetkých 8 voľných aminokyselín nevyhnutných pre život a iné priaznivé látky, napr. viac ako 20 vitamínov, sacharidy a pevnú vlákninu. Pevná vláknina mechanicky eliminuje nánosy zvyškového odpadu v tráviacom trakte a vyrovnáva pH tela. Nukleové kyseliny RNA/DNA dohliadajú na cyklus a tvorbu enzýmov, proteínov a energie.

Dávkovanie, cena a názory požívateľov

Odporúčaná denná dávka 15 tabliet má 12 kalórií. Riasu Chlorella nechápeme ako náhrada pestrej stravy. Cenová relácia za tento produkt sa štandardne pohybuje od 20 €. Názory na Chlorellu sa líšia. Objavujú sa tvrdenia, že za peniaze investované do Chlorelly by si priemerný človek zaobstaral vyváženú stravu, lepšiu ako tento výživový doplnok. Chudnutie s Chlorellou Vulgaris neprebieha rýchlo, v skutočnosti sa skôr jedná predovšetkým o detoxikant, takže počas prvých dní užívania môže dôjsť k vedľajším účinkom. Iní si ju zase pochvaľujú predovšetkým kvôli náprave organizmu a znovu nadobudnutej rovnováhe.

tabletky chlorella advance

Chlorella – účinky, dávkovanie, užívanie, skúsenosti a recenzie
3.6 (72.9%) 31

Diskusia

 1. Lenka says:

  Chlorella je zelený zázrak, vynikajúci antioxidant 🙂 ja pomocou nej detoxikujem, kúpim si tree3chlorellu v lekárni, úžasná vec určite odporúčam

    • Elena says:

     ja užívam jednu rano jednu vecer. Aj ja som vyskúšala tree3chlorellu a musím povedať, že mi fakt pomohla. Predtým som sa stále cítila unavená, celý víkend som preležala. teraz mám energie a energie tiež mi pomohla s trávením a postupne mi odchadzajú aj akné, naozaj mám z toho veľkú radosť. 🙂

 2. Zuzana Beránková says:

  ja som si po mesiaci užívania chlorelly prečítala, že obsahuje rastový hormon, podporuje rast a delenie buniek, môže byť veľmi nebezpečnou látkou: podporuje totižto aj rast a delenie rakovinových buniek.

  Tvrdí to AKV Ambulancia klinickej výživy VB

  Čo vy na to?

 3. didi says:

  Chlorellu veľmi dobre poznám a už párkrát som mala tú možnosť tento malý zázrak vyskúšať a poviem vám, nikdy som nebola sklamaná. Je to fakt zázrak. Vyskúšala som avšak aj iné vecičky okrem chlorelly a okrem tohto zázraku som našla ešte jeden , ktorý mi veľmi pomohol a účinky boli celkom podobné ako pri chlorelly, čo bolo úžasné. Našla som zázrakov ešte o niečo viac avšak tieto mi vyhovovali najviac zo všetkého a milujem ich.

  • Lucia says:

   Ahoj. Kde ju prosim kupujes? Ja ju nemozem nikde najst a citala som, ze na nete by sa ani predavat nemala

   Dakujem pekne za pripadny tip.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *