Fitshaker – cvičenie na doma. Skvelé recenzie a skúsenosti + pravidelná výzva

Cvičenie a zdravý pohyb je dôležitý pre každého z nás, často sú to práve ženy, ktoré v snahe schudnúť skúšajú rôzne diéty a nové spôsoby cvičenia. Raz cvičíme viacej, inokedy sa nám veľmi nechce a ďalší deň zase vynecháme, pretože silno prší.

A pritom práve tá pravidelnosť je tak veľmi dôležitá. Pravidelné cvičenie totiž zlepšuje našu kondíciu, podporuje metabolizmus, spaľuje tuky, zlepšuje stav pleti a v neposlednom rade, v tele vytvára endorfíny, vďaka ktorým sa cítime šťastnejšie, zdravšie a vitálnejšie.

fitshaker cvičenie na doma

Chodiť do fitka je časovo náročné

V dnešnej uponáhľanej dobe sa často stretávame s tým, že na cvičenie nie je dostatok času, už len samotný presun do fitness centra či na skupinové cvičenie môže byť časovo náročný. Podobne zmýšľa aj Lucia Švaralová, ktorá spoločne so svojim manželom Petrom založila úspešný fitness portál Fitshaker.sk.

Čo je to Fitshaker a na čo sa zameriava?

Fitshaker.sk je akési online fitko, ktoré sa zameriava na domáce cvičenie. Je určený najmä pre ženy, ktoré si po registrácii na stránke fitshaker.sk nájdu viac ako 350 cvičebných videí s rôznymi druhmi pohybu.

Cviky na brucho, zadok aj nohy

Nájdete tu programy na posilňovanie brucha, nôh, zadočku, rúk či chrbta, ale taktiež je tu program s názvom Toning interval, vďaka ktorému budete účinnejšie spaľovať tuky. Na svoje si prídu aj ženy v tehotenstve, pre ktoré je tu program Baby fit, ten sa zameriava na posilňovanie panvových svalov a vďaka gravid yoge dopraje budúca mamička príjemný oddych a relax nie len sebe, ale aj bábätku v brušku. Program  Loca dance  rozhýbe vaše boky v rytme latinsko-amerických tancov a to nie je všetko, cvičení tu nájdete omnoho viac.

Fitshaker

Prémium členstvo len za 5,90 mesačne

Každé cvičenie je sprevádzané s top slovenskou alebo českou trénerkou v danom odbore, ktorá vás počas cvičenia nielen motivuje, ale aj vysvetľuje techniku cvičenia a dôležitosť dýchania. Zákazníčky majú možnosť si zaplatiť Prémium členstvo, ktoré stojí 5,90€ na mesiac a zahrňuje prístup ku kompletnému video obsahu (viac ako 350 videí), vlastný dynamický kalendár, vďaka ktorému si môžete veľmi jednoducho naplánovať svoje cvičenia. V tomto kalendári nájdete taktiež počet odcvičených dní, hodín ale aj počet spálených kalórii a proces progresu znižovania vašej hmotnosti.

fitshaker cenník - cena 5,9 €

Sleduj Fitshaker zadarmo

Veľkou výhodou je aj možnosť vyskúšania si týchto cvičení zadarmo. Fitshaker organizuje vždy 2x týždenne online prenosy svojich cvičení, kde si dané cvičenie môžete vyskúšať a až následne sa zaregistrovať.

fitshaker ukážky cvičenia zadarmo

Fitshaker to nie je len cvičenie

Táto úspešná webová stránka bola založená manželmi Švaralovcami, ktorí sú charakteristickí práve svojou vášňou pre šport a zdravý životný štýl. Niet preto divu, že na stránke nájdete aj blog, kde sú uverejňované rôzne recepty a vychytávky z aktívneho životného štýlu.

Kuchárka Z fitka do kuchyne

Recepty, ktorých na stránke nájdete nespočetné množstvo, sa manželia rozhodli vydať v samostatnej knihe pod názvom Z fitka do kuchyne. Recepty, ako aj samotná kniha, je spracovaná profesionálnymi trénermi a výživovými poradcami tak, aby bola pre čitateľa čo najviac prospešná. Kniha má už tri časti a dokonca aj špeciál, kde sú uverejnené tie najlepšie recepty z Fitshaker blogu.

kniha z fitka do kuchyne

Fitness diár je veľký Hit

Okrem toho od roku 2015 každoročne vychádza od spoločnosti Fitshaker fitness diár, do ktorého si môžete zapisovať všetky tréningy a stravu. Nájdete tam tiež zdravé typy a rady ohľadom stravovania či cvičenia. Diár vás motivuje k lepším výsledkom svojimi popismi, zdravými receptami, citátmi či rôznymi výzvami. Na 368 stranách nájdete všetko čo ako aktívna športovkyňa potrebujete, vrátane tabuľky na zapisovanie aktuálnych mier a kíl či menštruačného kalendára.

fitness diár fitshaker

Výhody domáceho cvičenia

Fitshaker pomohol už mnohým ženám pri chudnutí a formovaní postavy. Oproti klasickému fitness centru má nespočetne veľa výhod. Cvičiť môžete doma, bez potreby strojov, činiek a iného náradia. Jednotlivé programy sú zamerané prevažne na cvičenie s vlastnou váhou a v pohodlí domova.

fitshaker cvičenie na doma

Tým, že vo Fitshakeri máte svoj vlastný „denníček“ kam sa zapisujú všetky odcvičené hodiny a spálené kalórie, vás táto chytrá stránka motivuje k pravidelnosti a vytrvalosti v cvičení. No napriek všetkým výhodám stránky, cvičiť musíte vy sama a vedzte, že čím viac potu pri Fitshakere spálite, tým sa budete cítiť vitálnejšie, lepšie a krajšie.

Skúsenosti a recenzie z internetu

Prikladám ešte zopár ukážok toho, čo si ľudia o tomto fitness programe myslia. Pozrite sa a utvorte si svoj vlastný obraz o tomto skvelom produkte.

fitshaker skusensoti a recenzie

Ukázať viac

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *