Nohavice na chudnutie

Vychádzajúc z názvu nohavíc na chudnutie Hot Shapers, kde „hot“ znamená nie len „sexi“, ale aj „horúco“ sa môžeme dovtípiť, aký je princíp fungovania týchto nohavíc. Hot Shapers vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené, urýchľujú metabolizmus a zintenzívňujú spaľovanie tukov.

 

Ketomix dieta

 

Z akého materiálu sú vyrobené?

Materiál Hot Shapers využíva modernú technológiu Neotex, predstavujúcu inteligentnú tkaninu, ktorá obsahuje polyester, nylón a neopren so svojou ochrannou funkciou proti chladu prevažne vo vlhkom prostredí. Tkanina Neotex na vnútornej strane nohavíc zvyšuje teplotu tela, čím dochádza k efektívnejšiemu a nadmernému topeniu. Vonkajšia vrstva nohavíc ich udržiava prevažne suché a tak sa nemusíte obávať žiadnych zvedavých pohľadov. Potením sa z tela dostávajú von aj toxíny, čím sa organizmus prečisťuje. Výrobcovia hovoria o vylepšení štruktúri kože a odplavení prebytočnej vody.

 

hot shapers

 

Názory zákazníkov

Mnohí sa sťažujú na nepríjemný zápach umeliny, ktorý ich odpudzuje natoľko, že si ich nechcú obliecť. Nájdu sa aj takí, ktorí považujú za jednoduchšie a lacnejšie riešenie aplikovanie igelitového papiera. Ten má na povrchu tela podobný účinok ako Hot Shapers nohavice, avšak Hot Shapers bodujú svojim neoprenovým povrchom. Neoprenový povrch zaručuje pocit sucha, pretože zadržiava v nohaviciach pot. Najväčšou záhadou je však funkčnosť nohavíc. Názory zákazníkov sa líšia. Vypotiť vodu ešte neznamená záruku chudnutia, pretože sa nejedná o tuky.

 

Ketomix dieta

 

Cena za Hot Shapers

Balenie Hot Shapers sa skladá nie len z nohavíc, ale aj tašky a plánu chudnutia spolu s jedálničkom. Cena tohto produktu sa pohybuje po zľave od 12 € po 40 €. Práve cena nohavíc ľudí núti vopred si dobre premyslieť túto investíciu.

Diskusia

  1. Ľubica Fetkova says:

    Dobrý deň rada by som si u vás objednala nohavice na chudnutie ak je to možné. Keto diétu už mám. Koľko to bude stáť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *