Fykotin

Energiu z potravín čerpáme prijímaním sacharidov a tukov uložených v strave. Počas trávenia sa menia sacharidy na glukózu. Glukóza vyživuje celé naše telo a udržiava stabilný organizmus. Záleží však na druhu sacharidov, ktoré vstrebávame z potravín. Podľa obsahu glukózy v krvi vieme po strávení určiť glykemický index, ktorý meria kvalitu sacharidov a ich vplyv na hladinu cukru v krvi.

Potenciál týchto sacharidov určujeme prostredníctvom rýchlosti ich absorbovania. Sacharidy obsiahnutá v napríklad čerstvej zelenine zaručujú optimálny metabolizmus, naopak nežiadúce sacharidy automaticky vytvárajú tukové zásoby, pretože telo nie je schopné prebytočnú energiu využívať alebo vylučovať.

 

fykotin-mojalinia

Ako funguje?

Prírodný preparát Fykotín je založený na udržiavaní všetkých sacharidov na ich najnižšej úrovni glykemického indexu. Znamená to, že vďaka svojim prírodným zložkám, ktoré sa navzájom posilňujú a následne umožňujú rýchlejšie chudnutie, efektívne reguluje a udržiava stabilnú hladinu cukru v krvi.

fykotin zisti viac

 

Čo obsahuje?

Účinok Fykotínu podčiarkujeme upraveným jedálničkom, obohateným o potraviny s nízkym glykemickým indexom sacharidov. Inulín, nachádzajúci sa vo Fykotíne v tele zväčší svoj objem a znižuje tak pocit nenasýtenosti. Okrem tejto pozitívnej vlastnosti inulínu poznáme aj jeho diskutabilnú stránku, týkajúcu sa nadmerného odvodňovania, ktoré nie je vhodné pre ľudí s chorými obličkami. Doplnok Fykotín obsahuje aj mnoho extraktov z rôznych bylín, pričom väčšina z nich sa používa na prírodnú liečbu. Dá sa predpokladať, že Fykotín využíva nie len odvodňovaciu vlastnosť inulínu, ale aj látok z bylín.

Červená morská riasa hrá veľkú úlohu v detoxikácií oganizmu a predstavuje obľúbenú potravinu japonskej, filipínskej kuchyne. Schopnosti v oblasti posilňovania imunitného systému a prevencia organizmu proti chorobám sú výnimočné. Morské riasy znižujú hladinu cholesterólu a sú bohatším zdrojom vitamínov (A, B2, B12, C a pod.) a minerálnych látok (železo, vápnik, chróm a pod.) ako mliečne výrobky či mäso.

Jastrabník chlpánik má očistné a hojivé účinky, pôsobí močopudne, no je nápomocný svojim odvodňovaním predovšetkým pri trávení tukov. Jalovec zase používame pri zápale močových ciest, pri plynatosti a kŕčoch. Svoje využitie vo Fykotíne si nájde nie len kvôli dietetickým vlastnostiam, ale aj pri znižovaní hladiny cukru v krvi.

Výťažok z ginkgo biloby rozširuje cievy, čím okysličuje všetko tkanivo, zlepšuje činnosť orgánov a jeho antioxidačné vlastnosti majú v kombinácií s výťažkom brezy trpasličej za následok zvýšenú účinnosť Fykotínu. Pri odvodňovaní telo nie je nafučané a podporuje činnosť obličiek.

 

Cena výrobku a dávkovanie

Cena výrobku sa pohybuje od 20 eur po cca. 40 eur. Dávkovanie musíte dodržiavať podľa Vašej predpísanej kúry, ktorú si vopred stanovíte.

 

Zľava na nákup

TIP: Zľava 5% z nákupu. Stačí prejsť cez tlačidlo nižšie na stránky predajcu a zadať pri objednávke kód “tn67a”

fykotin zisti viac

Diskusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *