Nidora

Prášková forma Nidora prípravku láka prevažne tých požívateľov, ktorí majú averziu voči tabletkám. Výrobcovia udávajú, že pri požívaní Nidori sa požívatelia nemusia obmedzovať a môžu si dopriať všetky svoje obľúbené jedlá. Tento prípravok je vyrobený z kryštalickej substancie ochucovadiel, schopných prebudiť chuťové a čuchové receptor. Nidora prípravok má slanú alebo sladkú chuť, avšak v skutočnosti chuť jedla nezmení. Nepovažujeme ho za náhradu stravy. Všetky potraviny, ktoré konzumujeme následne posypeme Nidorou podobne ako soľou a korením.

 

 

Ako funguje tento zázračný prášok?

Biely prášok Nidora sypaný rovnomerne na celom povrchu potravín najlepšie drží na navlhčenom ovocí (hrozno a pod.), prášok sa totiž potom lepšie nalepí. Pri potravinách ako sú chipsy, orechy a pod. sa obvykle Nidora sype priamo do sakla, vreca alebo do obsahu balenia. Nidoru však nepoužívame pri (alebo pred) varení a rovnako ju vynechávame pri tekutinách.

nidora

Receptory vysielajú signály do nášho mozgu, kde dochádza k interakcií senzorov so spodnou časťou medzimozgu a podmozgovou žľazou – hypofýzou. V zápätí sa uvoľňujú hormóny, ktoré potlačia chuť do jedla. Urýchľuje sa totiž pocit plnosti.

 

Nezabúdajte pri užívaní Nidory zmenšiť porcie jedla, zmeniť životosprávu a nastaviť si svoje bio-hodiny na zdravý životný štýl spolu s pravidelným športovaním.

 

Zloženie

Nidora obsahuje ľahko stráviteľný, menej kalorický bezlepkový maltodextrín, nachádzajúci sa v kukurici, pšenici a v zemiakoch. Jeho ďalšou zložkou je minerálna soľ, podieľajúca sa na formovaní zubov a kostí, správnom ukladaní buniek a prenášaní energie – fosforečnan vápenatý. Obvykle sa vyskytuje v kravskom mlieku, džemoch… Oxid kremičitý zase absorbuje vodu v potravinách. Nájdeme ho predovšetkým v zelenine ako je cibuľka, okrem iného aj v ryže a jačmeni. Napokon sója, ktorá reguluje hladinu cholesterolu v krvi. Nidora ako ochucovadlo obsahuje aj prírodné a umelé prísady, nenájdeme v nej stimulanty ani sodík.

 

Vedľajšie účinky

Nidora nemá priamy vplyv na tráviaci systém, pretože „útočí“ na naše receptory, čo môže spôsobiť prirodzený a rýchly pocit nasýtenia a blokovanie impulzného stravovania. Znamená to, že požívateľ má pocit plnosti aj v prípade menších porcií, takže telo absorbuje menej kalórií. Nidora okrem toho zvyšuje aktivitu a prirodzenú obranyschopnosť. Najväčšiu výhodu výrobcovia uvádzajú v redukcií hmotnosti tzv. prirodzenou cestou a zároveň v eliminácií negatívnych aspektov chudnutia.

 

Cena a dávkovanie

Objednávka by mala obsahovať dve nádoby Nidora (jednu obsahuje slané, druhá sladké kryštáliky), predstavujúce zásoby na mesiac. Nidoru odporúčajú výrobcovia užívať v 6 mesačnom intervale, pričom po otvorení by sa malo načaté balenie minúť do 30 – 40 dní. Tento výrobok nájdete na e-shopoch za približne 70 eur.

 

Vaše skúsenosti

Prípravok Nidora pôsobí na trhu ako veľká záhada a kritizovaný produkt s nedôveryhodnou históriou a nespokojnosťou zo strany zákazníka. Hlavná stránka tohto výrobku nepôsobí seriózne a u mnohých zákazníkov vyvolávajú pochybnosti nedokázané a faktami nedostatočne podložené tvrdenia. Účinky Nidora výrobku sú diskutabilné a v celkovom merítku priemerné, bez väčších ohlasov.

 

 

Firma ponúka potenciálnym záujemcom a kupcom veľkú „výhodu“ v podobe vrátenia peňazí v prípade neúspešného chudnutia. Predpokladaný stav vráteného a odoslaného balíka na spiatočnú adresu by mal byť v rovnakom, takmer neporušenom, pôvodnom stave do 60 dní. Zákazníkom je väčšinou balík vrátený, takže sa často k slovenskému distribútorovi ani nedostanú a vrátenie peňazí sa nekoná.

Diskusia

  1. Marika Gorčáková says:

    myslím, že tieto stránky vec poriadne vysvetlia: zaujimavosti.net/problemove/podozriva-stranka-nidora-odhalenie-tajomstva-postavy-angeliny-jolie/ a rada by som dodala, že podľa zdravie.sk a ľudí, ktorí naštvaní písali, je prípravok v Česku označený za nebezpečený a ministerstvo zdravotníctva pred ním varuje. To je dôležité.

  2. ANDREA says:

    zakúpila som si Nidora balíček užívam podla pokynov aj cvičím denne no nezaregistrovala som ani gram úbytku hmotnosti užívam tretí deň.

  3. Alžbeta BRIX says:

    dobrý deň, NIDORA bol jeden rozsiahly internetový fejk. Vymyslení ľudia, pokradnuté fotky iných ľudí s falošnými slovenskými menami a vymyslení lekári boli vždy len fotografie z fotobanky. Teraz sa Nidora vracia pod názvom SoSlim, ale inak je to stále to isté. Tu je to vysvetlené aj s odkazom na Nidoru, ktorú vraj brala Angelia Jolie, ale nikdy to nebola pravda, tiež šlo o šmejd zavádzavý.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *