ChilliBurner

Súčasťou novodobej kuchyne sú aj chilli papričky, ktorým vďačíme za jedinečnú pálivú a intenzívnu chuť exotiky. Kapsaicín, teda rastlinný alkaloid predstavujúci zložku chilli papričiek, spôsobuje „oheň v ústach“, čiže pocit pálenia vyvolané podráždením receptorov nervových zakončení, na ktoré rovnako reagujú aj nos a oči.

 

Ketomix dieta

 

Štipľavé potraviny vo všeobecnosti urýchľujú metabolizmus, spaľovanie tukov, kapsaicín podporuje krvný obed, bráni usadzovaniu hlienu v pľúcach a ničí baktérie E-coli alebo salmonely. Diabetikom zase znižuje hladinu krvného cukru. Chilli papričky sú bohaté na betakarotén, vitamíny C, E a A a flavonoidy. Aj preto sú teda v našich jedálničkoch chilli papričky také obľúbené.

 

chilliburner na chudnutie

 

ChilliBurner a jeho zloženie

Prírodná podpora chudnutia ChilliBurner je prípravok obsahujúci koncentrovaný výťažok z vyššie spomenutých chilli papričiek. ChilliBurner je spracovaný technológiou obalových materiálov do mikrokapsúl, ktoré zaručujú požívanie kapsaicínu s vysokou efektivitou bez podráždenia tráviaceho traktu a ústnej dutiny. Udržiava črevnú mikroflóru a podporuje trávenie.

chilli

V tabletách ChilliBurneru nájdeme extrakt zo zeleného čaju, vynikajúci antioxidant pomáhajúci pri redukcií hmotnosti. Kontrolu hmotnosti má na svedomí inulín z čakanky, ktorý má za následok aj udržiavanie v rovnováhe peristaltiku a trávenie. ChilliBurner neobsahuje glutén, laktózu a je plne prírodný. Látky, ktoré ChilliBurner obsahuje, potláčajú rozmnožovanie baktérií, naopak podnecujú spaľovanie škodlivín, nachádzajúce sa v našom tele a pomáhajú v udržiavaní pravidelnej stolice.

 

Kroky chudnutia

Proces chudnutia s ChilliBurnerom začína očistou tráviaceho traktu a detoxikáciou organizmu. Organizmus podporíte pravidelným pohybom a zdravou životosprávou. ChilliBurner chápeme ako výživový doplnok, preto ním nenahradzujeme každodennú stravu. Výrobcovia odporúčajú kombinovať tento prípravok s pravidelným jedením 5x za deň v menších porciách a v 3 hodinových intervaloch.

 

Netrýznite sa

Určite sa neodporúča držať hladovku, pretože telo si bude opätovne vyrábať zásoby, nebude mať dostatok potrebných látok a spomalíte si metabolizmus. Následný výsledok sa prejaví v jo-jo efekte, kvôli opätovnému ukladaniu tuku. Nerobte drastické zmeny vo Vašom stravovaní, ale len také, ktoré budete schopní v budúcnosti dodržať. Pridajte do jedálničku zeleninu, ovocie a celozrnné obilniny či strukoviny. Dbajte na čerstvé suroviny a vyvarujte sa skrytým cukrom v spracovaných potravinách. Ani ChilliBurner nie je výnimkou, čo sa týka pitného režimu. Ideálne čistá, nesladená voda v množstve 2-3 litre denne Vám naštartuje organizmus.

 

Individuálne dávkovanie

Užívanie tabletiek sa dávkuje na 1-2 tabletky denne na lačný žalúdok a približne 30 minút pred jedlom (najlepšie raňajkami). Pokiaľ nestihnete tabletku užiť ráno, prijateľnou alternatívou je užiť ju 1 hodinu pred obedom (čiže najvýdatnejších jedlom dňa). ChilliBurner je v každom prípade najlepšie užiť pred fyzickou aktivitou, pretože zvýši výdaj energie. Vaša váha a predstavované množstvo zhodených kíl sú smerodajné pre dobu užívania ChilliBurneru, avšak odporúčané dávkovanie nesmiete prekročiť.

 

Ketomix dieta

 

Názory ľudí a cena výrobku

Ohlasy na ChilliBurner sú prevažne pozitívne. Väčšina z vedľajších účinkov ako je zrýchlené vyprázdňovanie, pálenie záhy a zhoršený stav pokožky sú zriedkavejšie, častejšie sa vyskytujú bolesti hlavy pri nedostatočnom pití tekutín. Cena 20 eur za 30 tabliet sa niekomu zdá premrštená, iní sa zase kvôli kladným účinkom ChilliBurneru nesťažujú.

viac skusenosti

Diskusia

  • Iveta says:

   Dobrý večer pani Denisa musí sa pritom aj cvičiť? ja totiž nemám čas nato lebo mam doma dve malé deti chcela by som ich vyskúšať.

 1. Ludmila says:

  Dobrý večer.
  Rada by som tiež vedela či je potrebné pri týchto tabletkách cvičiť.
  Nemám sedavé zamestnanie takže ten pohyb tam je.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *