Lipoxal Xtreme

Lipoxal Xtreme je ďalší z radov prípravkov na spaľovanie telesného tuku. Obsahuje koncentrovaný výťažok zo zeleného čaju, ktorý pôsobí na diferenciáciu tukových buniek a znižuje lipoperoxidáciu nasýtených mastných kyselín. Zelený čaj má rovnaké účinky ako antioxidant, pričom zabezpečuje vylučovanie vody z tela a prirodzenú obranyschopnosť.

Novinka: účinnejšia varianta

Lipoxal Effect na chudnutie

Pozrite si novú verziu Lipoxalu

Lipoxal Effect je inovatívnym doplnkom stravy a prípravkom na podporu chudnutia. Obsahuje špeciálnu vlákninu konjac glucomannan, ktorá v spojení s nižším energetickým príjmom podporuje úbytok telesnej hmotnosti.

Ukázať produkt

Účinky na chudnutie

Guarana podporuje činnosť srdca, stimuluje krvný obeh, prídel tukov a imunitný systém, a navodzuje pocit energie.  Chilli, obsahujúce kapsaicín zvyšuje tvorbu tepla v tele (termogenézu), čím znásobuje výdaj vynaloženej energie. Použitý je aj zázvor lekársky, kontrolujúci hladinu cukru v krvi, trávenie a činnosť kardiovaskulárneho systému. Kakaový extrakt má antioxidačné účinky.

lipoxal xtreme

Zloženie

Okrem spomenutých prvkov sa v Lipoxal Xtreme nachádza aj synefrin (z plodov horkého pomaranča) a ženšen, známy predovšetkým vďaka svojej účinnosti na výkonnosť a odolnosť organizmu, rovnako ako aj úprave krvného tlaku. Odbúravanie mastných kyselín v svaloch má na starosti stabilnejšia forma L-karnitínu.

Tento komplex látok zvyšuje intenzitu spaľovania tukov, chráni bunky pred oxidačným stresom, ktorý vzniká napríklad pri samotnom spaľovaní, upravuje a posilňuje metabolizmus, a v neposlednom rade oslabuje chuť do jedenia (hlavne sladkého).

Lipoxal - recenzia prípravku na chudnutie

Balenie a dávkovanie

Aktívne látky v tekutej forme nájdeme uložené v gélovej tobolke, ktorých je v balení približne 180. Jedno balenie obsahuje dávku na 1,5 mesiaca.

Dávkovanie Lipoxal Xtreme sa odporúča dodržiavať podľa vopred stanovenej schémy (maximálne 4 tabletky denne, pri optimálnej hmotnosti 2 tabletky). Tabletky nepredstavujú náhradu pestrej stravy, ale pri požívaní tohto prípravku by sa mal upraviť jedálniček a pridať do odtučňovacieho programu telesný pohyb. Doprajte si pri užívaní produktu vyhovujúci čas pred a po cvičení. Pokiaľ beriete iné lieky, nechajte si medzi ich užívaním minimálne 2 – 3 hodinový odstup.

Výrobcovia radia svojim zákazníkom, aby tabletky nekonzumovali na lačný žalúdok a na večer. Termogénny kapsaicín sa totižto čiastočne absorbuje jedlom, preto sa minimalizujú vedľajšie účinky v podobe podráždenia.

Vedľajšie účinky Lipoxalu

Užívanie Lipoxal Extreme by ste mali zvážiť v prípade, že trpíte žalúdočnými vredmi, alergiou na zázvor a precitlivenosťou na včelie výrobky a astmou. Napriek tomu, že sa Lipoxal Extreme považuje za jeden z najpredávanejších produktov, objavujú sa aj negatívne ohlasy. Tabletky totiž môžu podráždiť žalúdok a vyvolať kŕče, či nevoľnosť, i napriek tomu, že výrobcovia vynovili starú Lipoxal Extreme verziu a zaviedli do obehu novšiu, ktorá je šetrnejšia voči žalúdku.

Mnohí zákazníci sa sťažujú na páľavu v žalúdku, ktorá vyvoláva opačný efekt Lipoxal Extreme. Požívatelia sa musia pri páľave najesť, aby potlačili „neznesiteľnú“ páľavu, v dôsledku čoho nedochádza k predpokladanému a očakávanému úbytku na váhe. Ďalší požívatelia trpia „intenzívnou“ bolesťou hlavy, ktorá pominie až po vysadené Lipoxal Extreme.

Zobraziť viac info

Skúsenosti (zdroj: recenzie, fórum)

Nižšie prikladám aj ukážky z diskusií a recenzií, na ktoré som natrafila na internete. Berte ich ale s rezervou, nakoľko sú anonymné.

Lipoxal effect skúsenosti v recenzii na heureka.sk

Názor zákazníka

Spokojnosť zákazníka s týmto produktom je priemerná. Zavážiť môže aj nemalá cena, ktorú zákazníci neprijali s veľkým nadšením a vnímajú ju skôr ako dodatočné negatívum. Cena sa Lipoxal Extreme sa pohybuje v cenovej relácií od 30 €.

Teraz je priestor na vašu diskusiu a hodnotenia. Použite porosím komentáre a vyjadrite svoj názor. Podeľte sa o svoje skúsenosti. Ďakujem

Diskusia

  1. Erika says:

    Jedla som ho 3 mesiace aj som 2 krát týždenne cvčila,žiaden účinok v chudnutí, samozrejme že som sa cítila lepšie po cvičení ale nestojí to za tie peniaze.
    Erika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *