Oxotrim

Oxotrim mnohí užívatelia na fórach odporúčajú aj kvôli svojej prírodnej báze. Jedná sa o produkt, ktorý urýchľuje metabolizmus, teda aj spotrebu energie. Celkové zloženie podnecuje činnosť termofenických enzýmov, spaľujúce tuk. Spomínaná termogenická zložka, premieňajúca uložený tuk na tepelnú energiu) je skombinovaná s 7 – Keto zložkou, známou aj ako látka v ľudskom spojená s metabolizmom, ktorá prispieva k úbytku hmotnosti.

 

 

Podobnou pohonnou látkou je veľmi silný stimulant Advantru – Z, uvoľňujúci noradrenalín a vyvolávajúci následnú chemickú reakciu. Postranný efekt tohto stimulantu ešte nie je tak celkom istý, preto sa polemizuje o jeho užívaní v podobných podporných liekoch.

Naopak pozitívne hodnotený a veľmi účinný je zelený čaj v Oxotrime. Zelený čaj, ako je známe pôsobí neškodne, bez vedľajších účinkov ako stimulanty podobné Advandtru – Z. Zelený čaj obsahuje menšie množstvo kofeínu, preto majú ľudia po požití Oxotrimu pocit nevyčerpateľnej energie. Odborníci však upozorňujú na to, že s 200 mg kofeínu, má tento doplňujúci prostriedok na prirovnanie rovnaké kvantum kofeínu ako dve veľké šálky kávy. Preto sa okrem hyperaktívnosti objavujú aj príznaky nevoľnosti a trasu.

 

Protichodné referencie

Negatívny fakt je, že sekcia otázok a odpovedí k tomuto výrobku je údajne preložená zo stránky amerického výrobcu. V spodnej časti webovej stránky sa dozvedáme, že „uvedené vyhlásenia neboli hodnotené americkým úradom pre kontrolu potravín a liečiv FDA.“ Čo teda skutočne ľudia konzumujú, je ešte stále menšou záhadou.

 

Ako sa prejavuje účinok Oxotrimu?

Výsledok sa prejavuje rôzne. Najčastejšie sa spomína „energia na celý deň“ a potlačená chuť do jedla. Odporúčania ľudí, ktorí tento doplnok stravy vyskúšali, sa zhodujú na zdravom stravovaní s obmedzeným prísunom kalórií a primeranom pohybe. Ten Vám zabezpečí predpokladaný úbytok hmotnosti, pretože cvičením dochádza k úbytku tukov na úkor svalov.

 

Dávkovanie a cena

Dávkovanie je predpísané a odporúčané množstvo predstavujú 3 tabletky denne, pričom užívanie tabletiek by nemalo prekročiť 17-tu hodinu. Cena Oxotrimu sa pohybuje od 45 eur po 70 eur na približne 45 dní liečby.

 

 

Vaše skúsenosti

Najhodnotnejšou časťou tejto recenzie určite budú vaše reálne skúsenosti s týmto produktom. Nebojte sa zapojiť do diskusie. Vyjadrite svoje názory alebo položte otázku.

Diskusia

 1. Martina Veselá says:

  Ja som užívala tento prípravok dosť dlho na to, aby som mohla povedať, že nefunguje tak, ako deklarujú. Je to troška zavádzajúce, čo píšu. Treba radšej siahnuť po niečom inom. Ja sa teraz chystám vyskúšať niečo nové. Ale stále hľadám informácie na správne rozhodnutie.

 2. Ajka says:

  Ja som vyuzivala oxotrim dve cele balenia.podotykam pravidelne kazdy den 3 tabletky.nemala som pocit,ze by som bola nabita energiou alebo ze by mi presla chut na jedlo.vysledok?neschudla som sni deko.pritom som sa stravovala pravidelne,nie nejake zle stravovanie.pekne salatiky,rybky.ziadne kaloricke jedla a aj dostatok pohybu.a muz mi povedal,ze som po nom pribrala na zadku a stehnach.takze mne uskodil ako pomohol.na vahe som nepribrala ale odzrkadlilo sa to na zadku a stehnach…. Zbytocne vyhodene peniaze

 3. Eva Jančeková says:

  užívala som tabletky na chudnutie (dvoje rôzne) a chcela som si kúpiť ďalšie. Zabudla som však názvy, tak som hľadala na webe. Keď som zadala “tabletky na chudnutie”, našlo mi vždy iba OXOTRIN 530mg, vraj sa oxotrim už nevyrába a toto je jeho originálna náhrada, len pod pozmeneným názvom. Musím skonštatovať, že je to úplná blbosť a nemá to žiadne deklarované účinky: žiadne zvýšenie metabolizmu ani potlačenie chuti do jedla, ani pravidelná stolica, skôr som sa cítila nafúknutá. Pre mňa zbytočne vyhodené peniaze, a to som si kúpila dve balenia, lebo chamtivá som chcela zľavu (bolo to 1 eur) a preplatila som 31 eur (čo je cena jedného balenia)

 4. Renata says:

  Ja mam oxotrin teprv tyden a dva kg mam dole bricho se nenafukuje ale nemam vubec chut ani hlad a to vubec vadi me i piti

 5. Anicka says:

  Já si objednala tento přípravek a již týden užívám! Kg zatím nevím. Nemám doma váhu ale co musím říci jsem více aktivnější, a jim asi o 2/3 méně! Vždy jsem jedla jen kvůli chuti a ne hladu. A chutě už nemám. Ráno mám hlad na snídani. Pořádně se nadlabnu, obed normálka ale menší porce a večeře max Krajíček chleba se šunkou a zelenina. Po 6 h už nejím ( díky tomu že nemám ty chutě ) 🙂 za mě ano 😉

 6. Bea says:

  Objednala som si tento pripravok na chudnutie.Uvidim co bude,ako rychle pojdu kila dole.Dodrzujem vyvazenu stravu,viac sa hybem,oxotrim si len pridam k chudnuciemu rezimu.O vysledkoch budem informovat po pravdivo.Zatial som bez pomoci vyzivovych doplnkov schudla za 3 tyzdne 5kg.1. tyzden 1kg,2.tyzden 3kg a 3.tyzden zase 1kg.Som zvedava aky ucinok sa prejavi s oxotrimom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *