Stacker 7-Phenyl Stack

Preferovaný predovšetkým tými, ktorí sa odhodlali stráviť väčšinu času vo fitku. PhenylStack zintenzívňuje energiu natoľko, že nedokáže obsedieť a nehýbať sa. Obsahuje totiž veľa kofeínu, čo môže byť škodlivé predovšetkým pre tých, ktorí majú problém so srdcom.

 

Ketomix dieta

 

Podobne ako Oxotrim umožňuje termogenické spaľovanie a oxidovanie tukov. PhenylStack utlmuje chuť do jedla a uvoľňuje aktívne látky do organizmu v podobe okamžite sa uvoľňujúcich granúl. phenyl stack 7

Čo PhenylStack obsahuje?

Rastliny ako je Cissus kosoštvorcový, ktorý podporuje reguláciu telesnej hmotnosti a znižuje hladinu cholesterolu v krvi, Rhodiola rosea podporujúca výdrž pri tréningu, konjac, čiže vláknina, vďaka ktorej si pripadáme stále „plní“ v kombinácií s kofeínom, zdvojnásobuje rýchlosť uvoľňovania tukových zásob.

Kofeín rovnako ako pri vyššie spomenutých doplnkoch, sa nemá užívať vo večerných hodinách a každú kapsulu PhenylStack treba zapiť veľkým množstvom tekutín. PhenylStack užívame 2 kapsuly denne na lačno, pred raňajkami a pred obedom. Určite by ste nemali prekročiť dávku 6 kapsúl za deň.

 

Ketomix dieta

 

Bez čoho sa nik nezaobíde

Nízkokalorická diéta a pravidelné cvičenie prinášajú s pomocou PhenylStack viacerím požívateľom ovocie. Ako každý termogenický spaľovač aj PhenylStack má povzbudzujúce účinky, ktoré sa prejavujú v podobe zvýšeného tlaku a búšiacimi spánkami.

Cenová relácia PhenylStack za 100 kapsúl sa udáva od 20 do 30 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *