G21 Perfect Smoothie Vitality – Recenzia mixéra

Často sa ma pýtate na rôzne témy ohľadom chudnutia. Každému sa snažím čo najrýchlejšie odpovedať a poradiť. Množia sa mi ale otázky týkajúce sa smoothie. K tejto téme pripravujem komplexnejší článok. Zatiaľ vám dám jeden tip na smoothie mixér.

Ide o G21 Perfect Smoothie Vitality. Na tento model sa ma pýtalo viacero mojich čitateliek a preto som sa rozhodla ho otestovať. Napísala som známemu do redakcie SpotrebitelskyTest.sk, ktorý na tento model písal recenziu (ich recenzia Smothie mixéra G21) . Mixér mi zaslali na vyskúšanie.

Priznám sa, stolový mixér som posledných pár rokov moc nevyužívala, všetko som riešila ponorným mixérom. Moje očakávanie neboli veľké, o to väčšie bolo moje prekvapenie nad výkonom a ďalšími prednosťami tohto modelu.

G21 Perfect Smoothie Vitality - Recenzia mixéra

Hlučnosť je nízka

Pamätám si, že mixér bol vždy niečo, čo strašne hučalo a počuť ho bolo od susedov. Dnešné mixéry sú iné – sú fakt celkom tiché. Nie že by pri mixovaní nevydávali zvuk ale je to niečo úplne iné, ako kedysi. Nebála by som sa ho použiť ani v prípade, keby mi vo vedľajšej izbe spalo dieťa.

Cena mixéra je vynikajúca

Cena tohto modelu sa dlhodobo pohybuje od 180 do 220€. Vzhľadom na kvalitu výrobku je táto cena veľmi prijateľná. Samozrejme existujú aj lacnejšie výrobky. Ja by som ale asi nešetrila a zvolila by som tento model.

Výhody mixéra je nadpriemerný

Keď sa pozrieme na výkon tak nám je hneď jasné, že patrí k najvýkonnejším vo svojej kategórii. Je preto určený nielen na domáce využitie, ale aj do menších prevádzok reštaurácií.  Toto môžem naozaj potvrdiť, mixér rozmixoval všetko, čo som do neho hodila.

Ďalšou výhodou je veľkosť nádoby. Na jedno mixovanie si dokážete pripraviť veľký objem nápoja alebo jedla. Pre štvorčlennú rodinu je viac ako dostačujúci.

Kúpu tohto mixéra určite odporúčam. Napíšte mi do komentárov svoj názor a skúsenosti s týmto alebo podobným mixérom.

Test mixérov

Diskusia

  1. Lukas says:

    Dobrá voľba, osobne by som ešte odporučil mrknúť na Delimano NUTRIBULLET 900, spoločne s G21 a profi smoothie mixérom Vitamix PRO 750 to u mňa vyhrali na plnej čiare.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *