Aké sú najlepšie tabletky na chudnutie? Sledujte recenzie a diskusie

Po tabletkách na chudnutie pokukoval snáď už každý, kto túži schudnúť. Na trhu ich je však toľko, že je naozaj náročné vybrať si taký produkt, ktorý aj reálne funguje. Ktoré tobolky sú účinné a ktoré sú iba marketingovým ťahom? Pre bežného človeka, ktorý nemá čas presedieť hodiny na internete a prečítať si všetky recenzie, diskusie a odporúčanie, je rozlúsknutie tejto otázky veľmi ťažkým orieškom.

A práve preto sme pre vás pripravili veľký prehľad – porovnanie tých najžiadanejších tabletiek na redukciu telesnej hmotnosti. Prezradíme vám, po ktorých tabletách sa oplatí siahnuť a upozorníme vás na produkty, ktoré majú lepší marketing ako zloženie.

Odporúčame produkt Lipoxal

Najlepšie tabletky na chudnutie Lipoxal Effect

Momentálne asi jeden z top produktov na našom trhu zameraných na pomoc s redukciou hmotnosti u žien. Výborné recenzie a hodnotenia užívateľov. Odporúčame vyskúšať.

Pozrieť v obchode

Tabletky na chudnutie, ktoré fungujú

Tabletky na chudnutie bez receptu sú produkty s prírodným zložením. Obsahujú látky, ktoré zlepšujú celkový metabolizmus a látky, u ktorých bol skutočne preukázaný pozitívny vplyv na spaľovanie tukov.

Ešte pred ich vyskúšaním si však treba uvedomiť, že ak neupravíte svoju životosprávu a nezačnete sa aspoň trochu hýbať, tak vám nepomôžu ani extra silné tabletky na chudnutie.

cvičenie je pri chudnutí dôležité

Vymeňte preto výťah za schody a na nákup sa radšej prejdite po svojich. Jedzte v menších porciách, ale častejšie (5x denne), vyhnite sa údeninám, bielemu pečivu, sladkostiam, sladeným nápojom a vyprážaným jedlám. Podporíte tak svoj metabolizmus a rozbehnete chudnutie.

Aj s miernou úpravou životosprávy schudnete zopár vytúžených kilogramov. Svoju snahu môžete podporiť užívaním niektorých z osvedčených a dobre hodnotených tabliet na chudnutie.

4 Najlepšie prípravky na chudnutie

Produkt Účinné zloženie
Lipoxal Effect
240 tabliet
cena: 32€
lipoxal effect na chudnutie
 • Glukomanan
 • L-karnitín
 • Ženšen, Guarana
 • Zelený čaj, Olivové listy
 • Synefrín
Pozrieť v obchode

 

Garsin
60 tabliet
cena: 15€
Garsin na chudnutie
 • Garcínia
 • Zelená káva, zelený čaj
 • Acai berry, Pomarančovník horký
 • Kyselina linolová, L-karnitín
Pozrieť v obchode

 

Fykotin
60 tabliet
cena: 21,90
fykotin na chudnutie
 • Gracilaria, Spirulina
 • Ginkgo biloba
 • Jalovec, Borievka
 • Trpasličia breza
 • Jastrabník chlpánik
Pozrieť v obchode

 

Obezin
90 tabliet
cena: 9,99€
Obezin na chudnutie
 • Glukomanan
 • Spirulina
 • Zlatý ľan
Pozrieť v obchode

 

Tabletky na chudnutie bez predpisu sú prvý krok

Rozhodli ste sa schudnúť, no neviete ako. Začali ste užívať niektorí z odporučených produktov, skúsili ste už aj miernu úpravu stravy, no ani po dvoch týždňoch ste nezaznamenali väčší úbytok na váhe? Kde je chyba?

Chýba vám trpezlivosť. Tá je pri chudnutí kľúčová! Tabletky na chudnutie sú účinné, nie sú však zázrakom na počkanie. Naberanie hmotnosti a ukladanie tuku predsa tiež trvalo roky, preto si treba uvedomiť, že aj efektívne tabletky na chudnutie potrebujú čas na to, aby fungovali.

Denný príjem kalórií

Tabletky na chudnutie na lekársky predpis

Lieky na chudnutie na predpis sa s prírodnými výživovými doplnkami nedajú porovnávať. Majú absolútne iné zloženie a predpisujú sa pacientom, ktorí absolvovali radu vyšetrení. Ich užívanie je pod neustálym dohľadom a pravidelnými kontrolami špecialistu.

Na mieste je teda upozornenie – tabletky na predpis si nikdy nekupujte z online bazárov, ani od známej, ktorá ich už nepotrebuje. Ak neboli predpísané vám, potom ich nikdy neužívajte. Riskujete poškodenie zdravia.

Tabletky z lekárne

Pozrite si ponuku internetových lekární. Predávajú produkty na chudnutie aj bez lekárskeho predpisu. Nemusíte sa ale báť, že by ste narazili na nebezpečné produkty alebo produkty bez povolenia na predaj na slovensku.

Zakázané látky v tabletách

Pozor si treba dať aj na rôzne ilegálne látky, ktoré sa objavujú v tabletách na redukciu hmotnosti, ktoré sú na Slovensko dovážané a predávané bez akéhokoľvek povolenia. Dobrým prípadom sú tabletky na chudnutie s efedrínom – návykovou látkou, ktorá premieňa tuk na teplo, zmierňuje chuť na jedlo a celkovo zrýchľuje látkovú premenu.

Tip: Vyskúšajte výborný produkt Garsin, ktorý má na tomto webe iba samé pozitívne hodnotenia. Prečítajte si Recenziu prípravku na chudutie Garsin.

Podvodné praktiky predaja niektorých výrobkov

Na internete sa začalo písať aj o prípravkoch, ktoré na účely predaja využívajú podvodné a zavádzajúce praktiky. Účinky takýchto tabletiek na chudnutie prezentujú fotkami ľudí, ktorí ich vôbec nevyskúšali.

Možno ste aj vy natrafili na obrázok ženy s nadváhou, ktorá za 2 mesiace schudla 50 kg a možno ste si všimli aj to, že jej počas tohto (relatívne krátkeho) obdobia podrástli vlasy o 20 cm. Takýmto tabletkám na chudnutie sa preto vyvarujte.

My sme narazili na zopár výrobkov, o ktorých sa diskutuje v negatívnych kontextoch. Na webe výrobcov často chýbajú aj najzákladnejšie informácie o zložení a množstve účinnej látky,  niekedy sa dokonca nedozviete ani to, kto je výrobcom produktu.

Srava je pri chudnutí veľmi dôležitá

Ako si vybrať účinné tabletky na chudnutie?

Na záver vám poradíme niekoľko praktických bodov, ako si vybrať také tabletky, ktoré majú reálny predpoklad pomôcť:

 • Zaujímajte sa o zloženie a množstvo aktívnej látky v 1 tablete
 • Prečítajte si ďalšie informácie o zložkách a uistite sa, že sa na tento účel naozaj používajú
 • Čítajte recenzie v eshopoch a na heureke – píšu ich ľudia, ktorí výrobky skúsili a tak môžu reálne zhodnotiť ich pozitíva a negatíva
 • Zmierte sa s tým, že tabletky na chudnutie nie sú zázrak a ich efekt sa jednoducho objaví až po niekoľkých týždňoch (mesiacoch) užívania

Výživové doplnky na chudnutie treba, podobne ako ostatné výživové doplnky, užívať dlhodobo a pravidelne. Dodržte predpísané dávkovanie a spôsob užívania. Seriózni výrobcovia totiž svoje výrobky testujú ešte pred uvedením na trh a preto je veľmi dôležité dodržiavať všetky pokyny. Kľúčovým môže byť aj to, či sa tabletka užíva pred alebo po jedle, v jednorazovej dávke alebo postupne.

Sledujte svoj progres

Chýba vám motivácia? Neveríte si a myslíte si, že vás chudnutie prestane baviť po prvých dvoch týždňoch?

Zabudnite na každodenné váženie hmotnosti. Sústreďte sa na telesné proporcie. Zmerajte sa na začiatku chudnutia (obvod pásu, bokov) a po mesiaci zistíte, či ste schudli alebo nie. Ak nebudete vidieť výsledky ani po 2 mesiacoch, potom zvážte prechod na iný produkt. Je možné, že vášmu organizmu bude vyhovovať iné zloženie aktívnych látok.

výsledky pri chudnutí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *