Liverax – vitamíny na pečeň, ktoré majú výborné recenzie a skúsenosti

Mať zdravú pečeň je základ. Bez je bezchybnej funkčnosti sa v tele všetko začne “kaziť”. Nezdravý životný štýl vrátane nadmernej konzumácie alkoholu sú pre pečeň nepriatelia číslo jeden. Preto je dôležité sa o svoju pečeň pravidelne starať a poskytnúť jej priestor na regeneráciu. Veľmi účinnú pomoc poskytne Liverax.

liverax - vitamíny na pečeň

Zloženie

Základom voľnopredajného výživového doplnku Liverax na detoxikáciu pečene je predovšetkým pestrec mariánsky. Táto rastlina podobná bodliaku má vysoký obsah silymarínu, látky ktorá veľmi účinne posilňuje regeneráciu nielen pečeňového tkaniva, ale aj žlčníka a žlčových ciest.

Liverax zloženie

Skúsenosti s prípravkom Liverax sú veľmi bohaté a pozitívne. Sylimarín v ňom obsiahnutý dokáže podporiť tkanivo pečene pri cirhóze, ale aj steatóze (stukovatenie), ďalej pri žltačkách typu B a C, ale aj pri obávanej infekčnej mononukleóze.

V prípade požitia muchotrávky dokáže zvýšiť šancu postihnutého na prežitie. Samozrejme, nie je tu reč o muchotrávke zelenej, tá má také silné toxíny, že väčšinou sa nedá vyhnúť transplantácii pečene.

Pozrieť viac o zložení

 

Vitamíny na pečeň

Liverax podporuje činnosť a obnovu pečeňových buniek aj pri najrôznejších intoxikáciách, či už alkoholom alebo drogami. Hodí sa aj ako prevencia v prípade dlhodobého užívania niektorých liekov, ktoré môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť pečene. Ide o veľmi silný antioxidant, všeobecne určený na boj proti oxidačnému stresu, ktorý vedie k predčasnému starnutiu, v horšom prípade k rakovinovému bujneniu.

Liverax - odborná recenzia

Ďalšie účinky Liveraxu

Keď si bližšie posvietime na zloženie prípravku Liverax, zistíme, že obsahuje aj kurkumu, čiže indický šafran, ktorá sa tiež zaraďuje do skupiny veľmi silných antioxidantov, ktoré v ľudskom tele bojujú s voľnými radikálmi.

Tlmí zápaly v tele, podporuje liečivé procesy a posilňuje imunitu. Kurkuma obsiahnutá v Liveraxe je v tradičnej indickej ajurvéde obľúbeným prostriedkom na docielenie správnej funkcie pečene.

Kurkumín, účinná látka kurkumy, je veľmi užitočný pri zápaloch pečene (hepatitídach) a jej toxickom poškodení. Účinne tiež hubí napríklad baktérie salmonely, ďalej podporuje tvorbu žlče. Okrem toho obsahuje Liverax aj cholín, astragalus a kyselinu alfa-lipoovú.

Pozrieť dôležité info

 

Antioxidanty bojujú proti voľným radikálom

Cholín je bioaktívna látka, zaraďovaná medzi vitamíny skupiny B. Organizmus ju čiastočne prijíma a čiastočne si ju vyrába v pečeni a ďalších tkanivách z esenciálnych látok.

Má významný podiel na využití cholesterolu a tukov. Zároveň chráni pečeň pred poškodením toxínmi, alkoholom a liekmi a podporuje jej liečbu – taká je samozrejme aj jeho primárna funkcia v tomto potravinovom doplnku.

liverax - prírodný liek na pečeň s obsahom pestreca

Kyselina alfa-lipoová je antioxidant, ktorý dokáže likvidovať vysoko reaktívne molekuly a tým bráni poškodeniu tkanív vrátane pečeňového. Býva doplnkom liečby pri hepatitídach, poškodení pečene alkoholom, chemikáliami či toxínmi.

Taktiež astragalus, bylina používaná už v starej Číne, patrí medzi antioxidanty silne podporujúce imunitu, pomáha spomaľovať starnutie organizmu. Podporuje aj činnosť obličiek a močového mechúra.

Balenie je potrebné využívať

Ako vyplýva z vyššie uvedených slov, ide o maximálnu synergiu účinných látok pozitívne pôsobiacich na pečeň. Užívanie Liveraxu sa odporúča práve pri intoxikáciách, hepatitídach, cirhóze pečene. Výhodou je, že ide o prírodný produkt, zložený z celkom piatich látok podporujúcich činnosť pečene.

Nedostávate do seba žiadnu ďalšiu chémiu. Výsledkom je potom vzájomne sa doplňujúce spolupôsobenie opisovaných látok, vďaka čomu môžete dosiahnuť významnú regeneráciu pečeňového tkaniva. Liečebný efekt, samozrejme, neprichádza okamžite, je potrebné využívať celé balenie.

Opakované pečeňové testy následne ukážu, či má užívanie vo vašom prípade naozaj konkrétny účinok. Veľká časť pacientov je však spokojná a potvrdzujú to aj ich ošetrujúci lekári.

Liverax užívanie

Lepšie výsledky pečeňových testov

Ako napovedajú recenzie pacientov užívajúcich Liverax, tento potravinový doplnok významne pomáha zlepšiť funkciu pečene, čo je aj konkrétne vidieť na výsledkoch pečeňových testov.

Opakovane to zdôrazňuje mnoho ľudí, ktorí liek dlhodobo užívali. Nie je pritom problém Liverax užívať súbežne s ďalšími liekmi. Odporúča sa však aspoň dvoj až trojhodinový odstup, inak by Liverax mohol spôsobiť horšie vstrebávanie niektorých liekov, ktoré máte predpísané od lekára.

Pokiaľ ide o dávkovanie prípravku Liverax, ak beriete odporúčanú jednu kapslu denne, balenie vám vydrží až dva mesiace. Najúčinnejšia zložka preparátu Liverax, sylimarín vyextrahovaný z ostropestreca mariánskeho, môže veľmi dobre poslúžiť aj ako prevencia. Odporúčame ho užívať aj ako profylaktickú kúru na zabezpečenie bezchybného metabolizmu v pečeni.

prírodná liečba pečene - Liverax

Ak vám lekár na základe odberov krvného materiálu povedal, že máte zlé hodnoty pečeňových testov, je na mieste Liverax vyskúšať, môže pomôcť tieto hodnoty upraviť späť k normálu. Samozrejme, vždy sa dôsledne riaďte pokynmi svojho lekára a užívanie Liveraxu s ním konzultujte.

Liverax je veľmi vhodný aj v prípade, ak dlhší čas užívate lieky, ktoré na pečeň pôsobia negatívne. Tento fakt, žiaľ, veľa ľudí podceňuje, a pritom sa im to môže vypomstiť – dochádza k postupnému poškodzovaniu tohto dôležitého orgánu, neskôr až k jeho zlyhávaniu. Preto je vhodné zvážiť užívanie prípravkov ako je Liverax skôr, než sa “rozleje mlieko”.

Skúsenosti a Recenzie

Ako sme už spomenuli vyššie, v súvislosti s prípravkom Liverax narazíme v prevažnej väčšine len na pozitívne skúsenosti užívateľov. Niektorým sa zlepšili pečeňové testy, iný Liverax odporučil lekár. Pestrec mariánsky je na liečbu pečene používaný už stovky rokov, prečo ho teda nevyskúšať.

Prikladám aj ukážky z hodnotení, na ktoré som narazila na internete:

Liverax skúsensoti Liverax skúsensoti

Ukázať ďalšie skúsenosti

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *