Dračia krv – Drag imun. Skúsenosti potvrdzujú účinky pri hojení rán

S prírodnými liečivami môžeme často dosiahnuť veľmi zaujímavé výsledky v rôznych oblastiach a pri rôznych chorobách. Podobne všestranným liekom je živica zo stromu dračia krv Croton lechleri, nazývaný tiež sandra de drago čiže drags imun. Čo si pod týmto názvom vlastne predstaviť? Ide o strom, ktorý dorastá do dĺžky 10 až 20 metrov a rastie v amazonských pralesoch Južnej Ameriky. Jeho miazga má liečivé účinky.

Dračia krv - Drag Imun na hojenie rán

Miazga stromu pomáha aj pri hojení rán

Očistné a tonizujúce účinky dračej krvi sú veľmi dobre známe. Strom rastúci v Južnej Amerike má hladkú hnedosivú kôru, ktorú ak narežete, potečie z nej tmavo červená miazga.

Vyzerá to, ako by tento strom krvácal. Odtiaľ tiež pochádza názov drags imun čiže dračia krv. Dlhé storočia sa jeho miazga používa v medicíne.

Dračia krv kvapky - cena 17€

Zobraziť produkt

 

Napríklad sa s jej pomocou zastavuje krvácanie z rán, jednoducho sa rana natrie touto miazgou. Pomáha hojiť rany, chrániť ich pred infekciou. Na rane miazga veľmi rýchlo zaschne a vytvorí vlastne ochrannú vrstvu, akoby náhradnú pokožku.

Miazgu, alebo vlastne istú formu latexu z tohto vzácneho stromu nájdete na našom trhu najčastejšie pod názvom Drags imun energy.

Výborná na vnútorné i vonkajšie použitie

Skúsenosti užívateľov Drags imun hovoria aj o vnútornom užití tejto živice. Napríklad dokáže pomôcť pri žalúdočných vredoch, úplavici, črevných problémoch.

Vnútorne je užitočná pri hemoroidoch, infekciách hrdla, tuberkulóze, reumatizme, používa sa na posilnenie plodnosti. Dokonca z dračej krvi boli vyvinuté lieky na infekcie dýchacích sústavy a proti pásovému oparu.

Zároveň funguje pri vonkajšom použití ako dezinfekcia. Lieči vredy predkolenia nanesením kvapky na postihnuté miesto. Drags imun je veľmi účinný aj, ak vás napríklad trápia nechtové plesne. Pomocou tejto živice ich môžete odstrániť. Tiež zastavuje krvácanie pri pôrode. Vaginálne kúpele s prídavkom Drags imun pomáhajú aj pred pôrodom.

Protizápalové a protibakteriálne účinky

Aké vykazuje drags imun účinky? Je to predovšetkým protivírusové a protibakteriálne pôsobenie. Pomáha proti plesniam, zastavuje krvácanie, pôsobí proti nádorom, pomáha regenerácii a imunite.

Veľmi dôležitý je obsah taspínu, čo je alkaloid so silnými protizápalovými a protibakteriálnymi účinkami. Dokáže chrániť sliznicu žalúdka, podporuje imunitu.

Vzhľadom na protivírusové pôsobenie je užitočný u viróz dýchacích ciest, pomáha bojovať s oparmu, ale aj vírusovými zápalmi pečene. Efektívny je aj pri hnačkách.

Mydlo na hojenie rán - dračia krv

Zobraziť produkt

Skúsenosti a recenzie na Dračiu krv

Aké poznatky ponúkajú rôznorodé recenzie na prípavok Drags imun? Veľa ľudí si jeho užívanie veľmi pochvaľuje. Napríklad pacienti upozorňujú, že počas užívania neboli chorí, a to dokonca ani v obdobiach, kedy dochádza k chrípkovým epidémiám a veľa ľudí je minimálne nachladnutých a trpí nádchou či kašľom.

Dračia krv skúsenosti

Ukázať viac skúseností

 

Pokiaľ už napríklad prepukli príznaky chrípky, je jej priebeh bol oveľa miernejší. Na zníženú imunitu kvapky naozaj veľmi dobre zaberajú.

Miazga je podľa niektorých skúseností dobrá napríklad aj na zápal ďasna a zuba. Okamžité účinky podľa skúseností má prípravok aj na poštípanie hmyzom. Niektorí zmieňujú aj ďalšie úspešné využitie, napríklad na zmiernenie prejavov boreliózy.

Tehotným a dojčiacim ženám sa neodporúča užívanie

Aj keď nie sú preukázané žiadne vedľajšie účinky, všeobecne sa neodporúča, aby dračiu krv užívali tehotné a dojčiace ženy. Aj prekračovanie odporúčaných denných dávok môže spôsobovať problémy, a to predovšetkým zápchy a obehové ťažkosti.

Drags imun kvapky sa odporúča riediť vo vode alebo ovocnej šťave, a to maximálne 30 kvapiek denne na vnútorné použitie. Na výplachy a kloktanie potom päť kvapiek na 50 ml vody. Na vonkajšie použitie, napríklad na hojenie rany, sa nanáša kvapka na postihnuté miesto, ktoré musí byť vopred dezinfikované.

Dračia krv lekáreň DR max

Cena a dávkovanie

Ale prezradíme vám to aj my. Fľaštičku o objeme 30 ml získate od 15 do 28 €. Dávkovanie prípravku je jednoduché. Nemalo by sa dávkovať viac ako 30 kvapiek denne.

Často sa dávkuje 1 až 3-krát denne 10 kvapiek. Po troch týždňoch užívania je dobré zaradiť týždennú pauzu. Zároveň je vhodné počas užívania kvapiek pamätať na vyšší príjem tekutín, pretože tak lepšie prebieha detoxikácia tela, odplavujú sa z tela ľahšie škodliviny.

Obľúbené produkty

Dračia krv – Drag imun. Skúsenosti potvrdzujú účinky pri hojení rán
3.4 (68.8%) 25

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *