Prostamol Uno (recenzia) na zápal prostaty a problémy s močením

Mnoho mužov, mladších aj starších, trápia problémy s prostatou. Ak chcete zmierniť vzniknuté problémy a potlačiť nepríjemnosti, ktoré vám zväčšená prostata spôsobuje, môžete skúsiť prírodný produkt Prostamol uno. V tomto článku sa o ňom dozviete viac.

Prostamo uno je rastlinný produkt vyrobený z plodov Serenoy plazivej, ktorý sa využíva pri ťažkostiach s močením a pri nezhubných ochoreniach prostaty v I. a II. štádiu. Zároveň liečivo pôsobí preventívne proti ďalšiemu zväčšovaniu prostaty.

Prostamol uno na problémy so zväčšenou prostatou

Príznaky ťažkostí s prostatou

 • Štádium (Iritačné štádium močového mechúra)
 • Oneskorený začiatok močenia
 • Slabý prúd moču
 • Časté močenie, hlavne v noci
 • Predĺžené a prerušované močenie
 • Štádium (Štádium reziduálneho moču)
 • Problémy s močením
 • Nekompletné vyprázdnenie močového mechúra, pri ktorom v ňom zostáva tzv. Reziduálny, čiže zvyškový moč
 • Pocit nedostatočne vyprázdneného močového mechúra

zväčšená prostata

Príznaky pri nezhubnom zväčšení prostaty

 • Nutkavé a časté močenie, najmä v noci
 • Slabé a prerušované močenie
 • Bolesť pri močení
 • Pocit nevyprázdneného mechúra
 • Problémy sexuálnych funkcií

Väčšina príznakov je spôsobená najmä zväčšenou prostatou, ktorá tlačí na močové ústrojenstvo, ktoré reaguje nutkavosťou a bolesťami pri močení, čo nie je nič príjemné a dokáže to veľmi znepríjemňovať život a znižovať jeho celkovú kvalitu.

Účinky prípravku Prostamol Uno

 • udržiava zdravie a správnu funkciu pohlavného ústrojenstva
 • podporuje funkciu močovej sústavy
 • pôsobí preventívne proti vzniku ochorení prostaty

Nežiaduce účinky

Čo sa týka výživového doplnku Prostamol Uno, môže spôsobiť aj vedľajšie účinky, tie sa však vyskytujú len veľmi zriedka. Medzi najčastejšie patria žalúdočné ťažkosti.

Pre koho je liek určený?

Lek Prostamol uno je určený pre mužov, ktorí majú problémy s močením v prípade, že muž trpí zväčšením prostaty. Samozrejme, môžu ho preventívne používať aj muži bez problémov ako účinnú porfylaxiu. Odporúča sa nasadiť jeho užívanie už po tridsiatom piatom roku veku muža.

nezhubné zväčšenie prostaty spôsobuje bolesti

Upozornenia

 • Ak ste alergickí na Sereonu plazivú, rozhodne tento liek neužívajte. V prípade, že sa po použítí prípravku Prostamol uno objavia akékoľvek príznaky alergie, skončite s jeho ďalším užívaním.
 • Liek je určený len pre mužov.
 • Pokiaľ užívate iné lieky, poraďte sa užívaní prípravku Prostamol uno so svojim lekárom alebo lekárnikom.
 • Prostamol uno len zmierňuje príznaky. Pri dlhodobých a neprestávajúcich problémoch vyhľadajte svojho lekára a nezanedbávajte preventívne prehliadky u svojho urológa. Pravdepodobne bude potrebné, aby vám nasadil konvenčnú liečbu. V tomto prípade sa môže prípravok Prostamol uno používať ako doplňujúca podporná terapia, ak vám to odborný lekár schváli a odobrí.

prostamol uno názor lekára

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula vždy v rovnakom čase po jedle a je potrebné zapiť ju dostatočným množstvom vody.

Liek je nutné užívať dlhodobo, účinky sa dostavia zhruba po 3 mesiacoch užívania lieku Prostamo Uno. Ak máte pocit, že je liek príliš slabý alebo silný, poraďte sa s vaším lekárom alebo lekárnikom.

Zloženie

Liečivo pozostáva z mäkých kapsúl, ktoré obasahujú výťažky z rastliny Sereony plazivej. Ďalej je liek zložený zo sukcinylovanej želatíny, glycerolu, oxidu titaničného, čierneho oxidu železnatého, žltého oxidu železitého a karmínu. Tieto pomocné látky nepredstavujú žiadne riziko pre organizmus.

Sereona plazivá je jedinečná rastlina, ktorá napomáha uchovávať prirodzenú funkciu močového ústrojenstva. Je bohatým zdrojom mastných kyselín, ktoré udržujú prostatu zdravú a zároveň podporia správne fungovanie vylučovacej sústavy.

Ako liek vyzerá?

Ide o mäkké želatínové kapsuly s nepriehľadným farebným obalom a tekutinou. Liek je balený v blistroch, ktoré sú uložené v škatuľke spolu s príbalovým letákom. Na trhu sú balenia viacerých veľkostí. Kapsuly sú balené v množstve 15, 30 alebo 60 kusov.

Cena a dostupnosť

Prostamol uno môžete zakúpiť v klasických kamenných aj internetových lekárňach. V každej lekárni je, samozrejme, cena za liek iná. V priemere sa cena pohybuje od 15,50 € do 19,89 € za balenie 60 kapsúl. Toto balenie vydrží zhruba 3 mesiace. Za menšie 30-tabletové balenie zaplatíte 9,99 €.

prostamol uno cena v lekárni drmax

Skúsenosti a recenzie

Pozitíva tohto lieku sú kvalitné rastlinné zloženie, možnosť dlhodobého užívania a jeho preventívne schopnosti, či jednoduché dávkovanie. Muži, ktorí užívali tento produkt pozitívne ohodnotili aj rýchly nástup účinku, ktorý bol viditeľný za krátky čas používania Prostamolu uno. Tento liek často odporúčajú aj lekári, navyše liek nie je viazaný na lekársky predpis a môžete ho teda zakúpiť voľne v lekárni.
Medzi negatíva radíme vyššiu cenu tohto lieku.

prostamol uno - recenzie a skúsenosti na heureka.sk

Možné alternatívy

Na trhu je množstvo produktov, ktoré majú pozitívny vplyv na prostatu. Ide o rôzne čaje, či tabletky a medzi najznámejšie patria Prostenal Forte, Prostease Saw Plametto a čaje s obsahom vrbovky málokvetej. Je na vás, aký spôsob liečby si vyberiete. Ak stále neviete, skúste sa poradiť s vaším lekárom alebo lekárnikom.

produkty na zväčšenú prostatu

Pozrieť celú ponuku

 

Pár slov na záver

Mnoho mužov trpí zväčšenou prostatou. Podľa recenzií patrí liek medzi účinné prípravky, ktoré vám môžu pomôcť. Prostamol uno môže byť veľmi dobrým pomocníkom pri problémoch so zväčšením prostaty, hlavne v začiatočných štádiách, navyše funguje preventívne proti vzniku tohto ochorenia. Nemá agresívne vedľajšie účinky a jeho dávkovanie je jednoduché.

Pokiaľ nemáte skúsenosti s užívaním tohto lieku a máte problémy s prostatou, skúste užívať Prostamol uno. Je to overená a jednoduchá forma liečby a podpory funkcií vašej prostaty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *