Derminax na akné – recenzia. Aká je cena, zloženie a vaše skúsenosti

Ak máte problémy s akné a nepekným vzhľadom vašej pleti, určite ste už skúšali rôzne mastičky, gély, alebo vitamíny. V tomto článku sme si posvietili na vitamínový doplnok Derminax.

Derminax - recenzia

Čo je Derminax a na čo sa používa?

Derminax je výživový doplnok, ktorý obsahuje výťažky z prírodných látok, ktoré napomáhajú udržiavať vašu pleť bez akné a iných nepríjemností. Vyplavuje škodlivé toxíny z organizmu a čistí krv, vďaka čomu eliminuje vznik akné. Eliminuje jazvy, pigmentové škvrny a stopy po akné, zároveň čistí póry, ktoré bývajú upchaté odumretými bunkami a nečistotami.

derminax na akné

Ako to funguje?

Vďaka Derminaxu sa z tela odstraňujú baktérie a toxíny, ktoré spolupôsobia pri vzniku akné, ale aj iných kožných problémov. Derminax taktiež pomáha pri čistení pórov, vďaka čomu sú schopné zbaviť sa prebytočného mazu, a tým zabraňujú kaskáde ďalších problémov. Nadmerné množstvo kožného mazu zapríčiňuje vyššia hladina hormónov. Tento výživový doplnok okrem iného aj upravuje ich hladinu a zároveň zabraňuje ich opätovnému navýšeniu nad optimálne hranice. Po akné niekedy ostávajú nepekné jazvy, predovšetkým ak ide o jeho ťažké formy. Derminax napomáha tonizovať pleť a jazvy pomaličky hojí a stávajú sa menej viditeľnými.

Derminax - ako sa zbaviť akné

Účinky

 • Odstraňuje toxíny z tela
 • Čistí póry
 • Eliminuje jazvy a stopy po akné
 • Vyhladzuje pleť, zjemňuje ju.
 • Sekundárnym účinkom užívania tohto výživového produktu je lepší pocit a zdravšie sebavedomie v dôsledku viditeľného zlepšenia pleti.

Derminax - tabletky na liečbu akné

Zloženie

Derminax je klinicky testovaný výživový doplnok. Jeho zloženie je založené na čisto prírodnej báze.Produkt obsahuje:

 • Zinok: Zinok je známy tým, že regeneruje bunky a minimalizuje tvorbu čiernych bodiek na pleti. Používa sa aj na zmiernenie príznakov a ťažkostí psoriázy.
  Žihľava: Rastlina známa nám všetkým. Posilňuje krvné doštičky a znižuje potenie, vďaka čomu sa póry nezanášajú. Pomáha pri liečbe plesňových a infekčných ochorení.
 • Praslička: Táto rastlina má pozitívny vplyv na pokožku. Dodáva jej správnu hladinu pigmentácie, elasticitu a pružnosť.
 • Meď: Meď posilňuje krvné doštičky, vďaka čomu prebieha v organizme rýchlejšia regenerácia. Zároveň upokojuje pokožku, udržiava hladinu kožného mazu a spomaľuje proces starnutia.
 • Kolagén: Eliminuje jazvy, vyhladzuje pokožku a ochraňuje ju. Ďalším pozitívom je, že pokožke dodáva pružnosť a elasticitu, a tým pádom spomaľuje proces jej viditeľného starnutia.
 • Vitamíny B2, C a E: Tieto vitamíny sú dôležité na výživu pokožky, regeneráciu buniek a vitamín C má veľký vplyv na elasticitu pokožky.

Derminax na akné na tvári

Užívanie

Tento vitamínový a výživový doplnok je voľne predajný, čiže k nemu nepotrebujete lekárske vyšetrenie a predpis. Odporúčaná denná dávka sú 2 tablety v 12-hodinových intervaloch, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Kompletná liečba by mala trvať 3 mesiace, pričom výsledky sú viditeľné už po niekoľkých týždňoch. Po dvoch mesiacoch užívania by mala byť vaša pokožka pevná, vyhladená a získa zdravú farbu.

Cena a dostupnosť

Derminax nie je možné zakúpiť v lekárňach, iba na e-shope. Produkt firmy Derminax by ste mali zakúpiť na ich oficiálnej stránke, aby ste predišli nekvalitným produktom, ktoré by vám mohli uškodiť. Na internetovej stránke Derminaxu môžete produkt zakúpiť vo viacerých baleniach.

Za jeden balík tabliet v Štartovacom balíčka určeného v dávkovaní 2 tablety za deň na jeden mesiac zaplatíte 47 €. Za Odporúčaný balíček určený na 3 mesačnú kúru v dávkovaní 2 tablety denne zaplatíte 95 €. V ponuke je aj Balíček trvalé výsledky určený na 6 mesiacov v dennom užívaní 2 tablety denne za cenu 139 €.

Za poštovné si firma neúčtuje nič, produkt vám doručia zadarmo. V prípade nespokojnosti vám ponúkajú garanciu vrátenia peňazí.

Derminax - pre zdravú pleť

Mali by ste vedieť

Derminax je možné kombinovať s inými hormonálnymi prípravkami, vrátane hormonálnej antikoncepcie, a taktiež s liekmi na diétu bez toho, aby došlo k negatívnym účinkom alebo akýmkoľvek nežiaducim interakciám.

Pokiaľ plánujete otehotnieť, neodporúčame vám naďalej užívať Derminax, pretože nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Nezabúdajte, že ide o výživový doplnok, preto dbajte na vyváženú a pestrú stravu, ktorú produkt nemôže nahradiť.

Recenzie a skúsenosti

Na internetovej stránke Derminaxu sú recenzie od spokojných užívateľov tohto produktu. Tým však nemusíte veriť, pretože každá firma si dá záležať na dobrom mene.
Prehľadali sme teda internetové fóra. Našli sme iba jednu užívateľku, ktorá procedúru kombinovala s bylinkami. Stav sa jej po nejakom čase zlepšil, ale odrádzala ju vysoká cena za produkt. Derminax užívala po dobu viacerých mesiacov. Pleť sa jej zlepšila, ale nevedela presne určiť, či je za tým Derminax alebo spomínané bylinky.

Derminax recenzia - skúsenosti

Stretli sme sa skôr s negatívnymi názormi, ktoré hovorili o zavádzajúcej stránke tohto produktu. Síce vám garantujú vrátenie peňazí, ale na stránke nie je presne uvedené, koho a kde máte kontaktovať. Ich názory poukazovali aj na neúčinnosť tohto produktu, ale nevieme s istotou povedať, ako dlho a v akých dávkach prípravok užívali a či sa riadili tým, čo predpisuje výrobca.

Podľa mňa je stránka Derminaxu veľmi zvláštna a pôsobí nedôveryhodne, neveľmi dobrá je aj navigácia a orientácia na nej. Obrázky vyzerajú až príliš nerealisticky a ich recenzie sú plné milých slov. Aj vzhľadom na to, že na internete nie je veľa nezávislých recenzií v prípade tohto produktu skôr dvíhame varovný prst. Rozhodnutie je na vás. Možno vám práve toto zloženie pomôže zbaviť sa problémov s akné.

derminax cenovo výhodné balenie

Čo sa týka problémov s akné, odporúčame navštíviť vášho lekára, pretože môže ísť o hormonálnu poruchu, infekčné alebo bakteriálne ochorenie, ktoré by mal zhodnotiť špecialista, ktorý nasadí potrebnú liečbu. Pre nezávažné ošetrenie vsaďte na domáce babské recepty, ktoré vám nemôžu ublížiť, alebo sa poraďte s lekárnikom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *