DetoxActive – recenzia a moje skúsenosti

Niekto to nazýva Detoxikácia, niekto očista organizmu. Na názve nezáleží. Ide len o to, pomôcť telu zbaviť sa  škodlivých látok, naštartovať metabolizmus a cítiť sa lepšie. Detoxikácia organizmu spočíva v úprave stravy a doplnení niektorých špecifických látok a živín, ktoré proces detoxikácie naštartujú a usmerňujú. Jedným zo spôsobov sú doplnky stravy určené na detoxikáciu. Na trhu ich je veľa a niektoré fungujú lepšie, iné horšie. Niektoré nefungujú vôbec. Dnes sa spolu pozrieme kritickým okom na DetoxActive, prípravok určený na detoxikáciu. Pozrite si recenziu DetoxActive alebo sa zapojte do diskusie na konci článku.

detoxactive recenzia

V poslednej dobe som si všimla niekoľko stránok, ktoré sa tvária ako predajca tohto produktu. Nie je to tak. Neriskujte, nakupujte len v overenom obchode.

ukázať v obchode

detoxactive recenzia

Zloženie

Tento doplnok stravy vsadil na kombináciu viacerých populárnych výťažkov a extraktov z rastlín určených na detoxikáciu. Výrobca spojil chlorellu, spirulinu, mladú pšenicu, aleoe vera, pestrec mariánsky a zopár ďalších menej známych rastlín. Takáto kombinácia vyzerá naozaj zaujímavo a verím, že bude fungovať u väčšiny užívateľov.  Presné zloženie si môžete pozrieť v nasledujúcej tabuľke:

Chlorella 100 mg
Spirulina 100 mg
Zelený jačmeň 100 mg
Mladá pšenica 100 mg
Aloe vera 20 mg
Acai berry 20 mg
Maqui berry 20 mg
Pestrec mariánsky 10 mg

detoxactive zloženie

Chlorella – asi najznámejšia riasa, ktorá je zložkou väčšiny prípravkou určených na detoxikáciu. Pestuje sa v čistých vodách a preto nie je nasiaknutá morskými škodlivinami, ako morské riasy s podobnými účinkami.  Chlorella efektívne pomáha prečistiť organizmus od toxínov a má priaznivý vplyv na imunitu. Pravidelné užívanie riasy prispieva k prirodzenej funkcii tráviaceho traktu a udržuje ho v dobrej kondícii.

Zelený jačmeň – viacerí z vás ho poznajú pod označením mladý jačmeň. Rovnako ako chlorella je bohatým zdrojom vitamínov a minerálnych látok. Čisto prírodný zdroj nemá žiadne vedľajšie účinky.  Zelený jačmeň je pri detoxikácii veľmi dôležitý, pretože podporuje zdravie pečene a žlčníka. Zároveň pôsobí ako antioxidant.

Aloe Vera – pochádza zo severnej afriky a v medicíne a liečiteľstve má naozaj široké uplatnenie. Má blahodárne účinky a podporuje celkovú detoxikáciu a očistu organizmu.. Aloe vera pomáha okrem iného aj k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

Pozri celé zloženie

 

detoxactive výživový doplnok

Účinky výživového doplnku

 • Detoxikácia a očista organizmu – hlavná úloha prípravku. Účinnými látka si hlavne Chlorella, Aloe Vera a Zelený jačmeň
 • Podporuje činnosť tráviaceho traktu a čriev – Chlorella a mladá pšenica pomáhajú k normálnej funkcii tráviaceho traktu. Správne fungovanie trávenia je pri detoxikácii kľúčové
 • Zlepšuje Imunitu a obranyschopnosť – Chlorella, spirulina, Aloe a Pestrec podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a imunitný systém.
 • Dodáva telu vitamíny a minerály – Väčšina prírodných zložiek DetoxActivu je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov bez vedľajších účinkov. Doplňovanie vitamínov je pri detoxikačnej kúre extra dôležité
 • Chráni bunky pred pôsobením radikálov – Chlorella, spirulina, zelený jačmeň, Aloe a pestrec sú antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.
Zobraziť všetky

 

Dávkovanie a užívanie

Jedno balenie obsahuje 120 kapsúl. Ak s užívaním začínate, odporúča sa užívať 2 krát denne 4 kapsule. Vtedy hovoríme o intenzívnej kúre, ktorá by mala trvať 15 dní. Počas tejto kúry spotrebujeme presne jedno balenie. Následne môžete  pristúpiť k udržiavacej kúre, pri ktorej sa užívajú 2 kapsule denne. Pri udržiavacej kúre vydrží jedno balenie 2 mesiace.

Výrobca odporúča užívať prípravok 15 minút pred jedlom. Ide ale len o odporúčanie a užívanie si môže každý prispôsobiť podľa svojich potrieb.  Niekomu vyhovuje užívať doplnky stravy ráno na lačno, iný si ich z dôvodu citlivého žalúdka dáva až po jedle. V každom prípade treba ale kapsule zapiť dostatočný množstvom vody.

detoxactive dávkovanie kapsúl

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

 • Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Nesmie sa užívať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu
 • Nie je určené ako náhrada pestrej stravy
 • Odporúča sa skladovať pri teplote do 25 °C
 • Ide o doplnok výživy, nie o liek
Zobraziť všetky kontraindikácie

Moje skúsenosti s DetoxActive

V rámci testovania som si objednala 2 balenia výživového doplnku. Začala som s 15 dňovou intenzívnou kúrou, kedy som užívala 8 kapsúl denne. Prvé dva dni mal na mňa DetoxActive mierne laxatívne účinky a pôsobil trošku ako preháňadlo.  Po necelých dvoch dňoch sa to vrátilo do normálu a ja som sa cítila oveľa lepšie. Brucho som nemala nafúknuté, cítila som sa ľahšie.  Pocit ťažkého a preplneného brucha, na ktorý som dovtedy bola zvyknutá, zmizol.

Môžem s pokojným svedomím povedať, že sa užívaním prípravku funkcia môjho tráviaceho traktu zlepšila.  Vyčistila sa mi pleť. To ale môže byť aj výsledok úpravy stravy. Ale ako prípravok na detoxikáciu môžem prípravok odporučiť.

Skúsenosti ostatných a recenzie

Pozerala som sa aj na recenzie na iných weboch, diskusie na fórach a hodnotenia v internetových obchodoch. Niektoré recenzie mi prišli ako platená propagácia ale na väčšine z nich je vidieť, že sú autentické. Celkovo môžem povedať, že sú ľudia s produktom spokojní. Nie je sa ale čomu čudovať, nakoľko obsiahnuté zložky vo výživovom doplnku majú overené vlastnosti a môžete sa na ne spoľahnúť.  Dokonca túto kombináciu, akú zvolil výrobca, považujem za veľmi dobrú. Prikladám aj 2 ukážky z diskusného fóra a recenzného webu.

Toto je len zlomok skúseností s prípravkom DetoxActive. Väčšina je pozitívnych

Zobraziť všetky

Celkové hodnotenie

Produkt DetoxActive môžem odporučiť, ak máte záujem o detoxikáciu a zlepšenie trávenia.  Chlorella, zelený jačme a Aloe vera jednoducho nemôžu nefungovať.  Čo sa týka ceny, tá je nastavená veľmi rozumne a odpovedá vysokej kvalite. Ak chcete detoxikovať a nevyhadzovať peniaze z okna za nekvalitné výrobky, toto je určite dobrá voľba.

Zodbraziť dnešnú akciu

 

Diskusia

 1. Margaretka says:

  ja som práve v intenzívnej fáze už druhý týždeň. Funguje to úplne perfektne. Skombinovala som to s vlákninou a cítim sa naozaj perfektne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *