Najlepšie spaľovače tukov. Najsilnejšie ponúka lekáreň

Nadmerné ukladanie tukov nie je spojené len s nadváhou či obezitou. Môže trápiť aj ľudí, ktorí nemajú nadváhu a s hmotnosťou to nemusí mať vôbec ani súvis. Naopak, ide skôr o problém v metabolizme. Za nedostatočne rýchly metabolizmus a teda aj spaľovanie tukov si pritom môžeme väčšinou sami.

Najčastejšie sa tuk hromadí v oblasti pása, zadku a stehien. Izolované cvičenia na tieto partie sú neúčinné, naopak, na spaľovanie tukov a teda aj schudnutie z týchto oblastí sa treba pozrieť komplexnou optikou a pomenovaním príčin.

najlepšie spalovače tukov

Najlepšie prírodné spaľovače tukov? Potraviny, čaj aj cvičenie

Hromadenie tukových zásob je najčastejšie zapríčinené nedostatočným metabolizmom a  nedostatkom prirodzeného pohybu. Spaľovanie tukov je proces, ktorý sa musí týkať jednej aj druhej príčiny. Aby bolo spaľovanie tukov efektívne, treba dodržiavať zdravú životosprávu, ale napríklad sa aj viac pohybovať.

Najlepší spaľovač podla ankety

Najlepší spaľovač tukov Nutrex Lipo 6

Nutrex Lipo 6

Nedávno sme v tomto článku mali anketu v ktorej sme sa pýtali ná skúsenosti s konkrétnymi spaľovačmi tukov. V rebríčku popularity sa umiestnil na prvom mieste spaľovač tukov Lipo 6, ktorému dalo hlas až 67% užívateľov, zapojených do prieskumu.

Pozrieť v obchode

Pod pohybom nemyslím len nejaké nadmerné cvičenie, ale skôr prirodzený pohyb, najmä častejšiu chôdzu. Pochopiteľne, cielené cvičenie môže pomôcť tiež, ale nie je nevyhnutné. Dôležitá je aj konzumácia správnych typov potravín, ktoré možné naštartovať metabolizmus tak, že naše telo začne tuky spaľovať úplne prirodzene.

aj prechádzky zrýchľujú metabolizmus

aj prechádzky zrýchľujú metabolizmus

Čo sa týka potravín, toto sú príklady tých, ktoré najviac pomáhajú tuky odbúrať:

 • rybí olej a to vďaka omega-3 mastným kyselinám
 • mäso, vajcia a mliečne výrobky
 • avokádo
 • chilli a to vďaka látke kapsaicín
 • sója
 • orechy
 • citrusové ovocie

Samotná voda je tiež veľmi dobrým spaľovačom tukov, najmä v kombinácii s citrónom. Všeobecne sa osvedčil aj zelený čaj. Ten je bohatý na katechíny a najmä kofeín, ktorý urýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov.

Rebríček Najlepšie spaľovače tukov

Ako sme už hovorili vyššie v článku, realizovali sme veľký prieskum spokojnosti v kategórii spaľovače tukov. Tu je rebríček TOP 5 produktov, za ktoré ľudia hlasovali. Ak máte svojho favorita, použite diskusiu pod článkom.

 1. Lipo 6 Black
 2. GymBeam L-Carnitine
 3. Termofit Kompava
 4. Scitex HCA Chitosan
 5. Biotech L-Carnitine

 

Ako naštartovať prirodzené spaľovanie tukov

Spaľovať tuky je možné aj bez cvičenia a to tak pre ženy, ako aj pre mužov. Nepôjde o nejaké excesívne chudnutie, ale dôležité je začať pracovať so svojim metabolizmom tak, aby ste ho nastavili na spaľovanie tukov prirodzene.Dodatočný prirodzený pohyb bude potom už len „bonusom“ pre zvýšenie efektivity.

Tu je 7 pravidiel, ktorými sa treba riadiť:

 • Dôraz na bielkoviny:Nakoľko bielkoviny pomáhajú budovaniu svalov na úkor tukových zásob a zároveň urýchľujú metabolizmus, určite ich zaraďte do jedálnička. Navyše, telo pri ich spaľovaní spotrebuje viac kalórií ako je tomu pri tukoch a sacharidoch, čo je plus.
 • Žiadne samotné sacharidy:Konzumovať samostatné sacharidy je zlo, ktoré vedie rovno do pekla obezity. Preto platí pravidlo, že ak už prijímate sacharidy, robte tak súčasne s prijímaním bielkovín. Ideálna je zelenina, ktorá sa podieľa aj na štiepení sacharidov.
 • Tuky nie sú nepriateľ:Nie všetky tuky sú automaticky zlé a to aj z pohľadu spaľovania. Nenasýtené tuky potrebujeme a dokonca zvyšujú spaľovanie tých zlých. Nájdete ich napríklad v kokosovom a olivovom oleji, orechoch, avokáde či arašidovom masle.
 • Po nadmernej aktivite jedzte:Toto je veľmi dôležité pravidlo a to najmä z toho dôvodu, že väčšina ľudí to robí úplne naopak. Ak budete mať za sebou nejakú náročnú aktivitu, nehladujte po nej. Jedzte, ale zdravo. V opačnom prípade svoj metabolizmus spomaľujete.
 • Ak sacharidy, tak pomalé a s nízkym glykemickým indexom:Konzumácia rýchlych sacharidov má zmysel len vtedy, ak je spojená so športom. Inak sa zamerajte na pomalé sacharidy a komplexné sacharidy, napríklad na celozrnné pečivo a cestoviny či hnedú ryžu.
 • Jedzte často a menej:Toto je zlaté pravidlo, ktoré treba tesať do kameňa a držať sa ho. Kto je menej často a veľa, ten podporuje ukladanie tukov, nakoľko si telo preventívne robí zásoby. Ideálom je 5 až 6 jedál denne a v menších porciách.
 • Povolený doping:Sú rôzne príčiny, kedy sa nepodarí naštartovať spaľovanie tukov okamžite ani napriek všetkým radám, prípadne to nie je dostatočne viditeľné. Vtedy pomôže nejaký ten povolený doping a to v podobe špeciálnych prípravkov. Viac napíšem nižšie.

Pomocník pri chudnutí a spaľovaní tukov? Garsin

Veľmi dobrým príkladom povoleného dopingu je prípravok zvaný Garsin. Ide o komplexný výživový doplnok zameraný najmä na kontrolu hmotnosti a podporu metabolizmu, čo sú nevyhnutné predpoklady pre účinné spaľovanie tukov.

garsin na chudnutie

Garsin ponúka nasledujúce účinky:

 • podporu metabolizmu a spaľovaniu tukov
 • zlepšenie trávenia a normalizácia chuti do jedla
 • zlepšenie vylučovania vody z tela a lepšiu kontrolu nad vlastnou hmotnosťou

Zloženie Garsin-u

Prípravok je čisto prírodného charakteru s obsahom viacerých aktívnych látok. Vďaka špeciálnej kombinácii týchto látok má Garsin pozitívne účinky na metabolizmus a spaľovanie tukov.Samozrejme, pri správnom užívaní.

V Garsine nájdete tieto dôležité zložky:

 • Garcinia
 • L-Karnitín
 • Zelená káva
 • Acai
 • Zelený čaj
 • Citrus aurantium
 • Vitamín C
Pozri podrobnosti

Užívanie a dávkovanie Garsin-u

Užívanie prípravku je jednoduché, nakoľko sa jedná o tabletky, ktoré stačí zapiť pohárom vody. V jednom balení je 60 kapsúl, čo môže vystačiť na 20 až 30 dní pri krátkodobejšom užívaní, ale pokojne aj 2 mesiace, ak budete Garsin užívať dlhšie.

Pri dávkovaní platí:

 • odporúčaná dávka je 1 kapsula 2 až 3 krát denne
 • pri dlhodobom dávkovaní stačí užívať 1 tabletku denne
 • ideálne je užitie pred jedlom, dbajte na zapitie dostatočným počtom vody

Nežiaduce účinky a kontraindikácie

Nežiaduce účinky by sa pri riadnom dávkovaní nemali vyskytnúť. Na úvod môže prísť k určitým problémom v oblasti trávenia, ide najmä o to, že telo si musí zvyknúť. Z dlhodobého hľadiska sa žiadne vedľajšie efekty nevyskytujú.

Pri precitlivenej alebo alergickej reakcii užívanie Garsinu prerušte a poraďte sa s lekárom. To isté platí aj v prípade, že máte problémy napríklad s hladinou cholesterolu alebo ak trpíte nejakým metabolickým ochorením. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Pozri kompletný popis

Kde kúpiť a kde je najlepšia cena

Garsin sa dá kúpiť v niekoľkých eshopoch, najmä so zdravou výživou, no najlepšie je ísť priamo k zdroju. V prípade tohto prípravku sa to našťastie dá, nakoľko výrobca prevádzkuje oficiálny eshop, kde je možné ho kúpiť s dodatočnou akciou.

Garsin sa predáva v jednom balení 60 kapsúl:

 • cena jedného balenia je 14,49 € po zľave, pôvodná cena je 20,99 €
 • pri kúpe dvoch balení je doprava zadarmo
 • distribútor garantuje najvýhodnejšiu cenu a odoslanie na druhý deň po objednávke

Skúsenosti s Garsinom a záverečné zhodnotenie

Aké sú moje skúsenosti s Garsinom? Pozitívne, aj keď je pravda, že nástup účinku trvá dlhšie. Je to spôsobené tým, že sa jedná o čisto prírodný prípravok obsahujúci len prírodné látky. Veľkou výhodou je, že reguluje chuť do jedla prirodzene, bez zbytočnej záťaže žalúdka alebo tráviacich problémov.

skúsenosti s prípravkom garsin

Zobraziť viac skúseností

 

Pozitívne sú aj hodnotenia na Heureke, najznámejšom webovom portály určenom na porovnávanie cien a hodnotenie produktov. Garsin je považovaný za účinný prípravok, vhodný je najmä na dlhodobejšie užívanie, vtedy môže najviac prejaviť svoje pozitíva.

Aby ste získali z minima maximum, odporúčam objednávať prípravok priamo od oficiálneho distribútora. Nemusíte platiť vyššiu cenu, ktorú si musia prirodzene iné eshopy na produkt pridať, aby sa im ho oplatilo predávať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *