Maliny Slim

Dostávam od vás čoraz častejšie otázky ohľadom výrobkov, ktorých podstatu tvorí malinový ketón. Pozrime sa teda na to, či ide o zázračnú látku, ktorá vám pomôže schudnúť alebo je to len marketingový ťah farmaceutických spoločností.

 

Ketomix dieta

 

Malinový ketón v praxi

Pre názornú analýzu som si vybrala asi najznámejší produkt na našom trhu, ktorý deklaruje pozitívne účinky malinového ketónu na chudnutie a znižovanie váhy. Reč je o výživovom doplnku Maliny Slim Komplex.

 

maliny-slim-komplex

 

Tento produkt má formu kapsúl, ktoré sa užívajú 3 krát denne, ideálne dlhodobo. Jedna kapsula má nasledovné zloženie:

 

Obsah 1 kapsule (hmotnosť)
Malinový ketón (Rheosmin) 51,5 mg
Africké Mango – extrakt 10:1 (Irvingia Gabonensis) 50,0 mg
Palma Acai – extrakt 4:1 (Euterpe oleracea) 50,0 mg
Resveratrol 98% 50,0 mg
Zelený čaj – extrakt (Camellia sinensis) 50,0 mg
Jablčný ocot (rozpustná vláknina) 40,0 mg
Kofeín (dehydrovaný) 40,0 mg
Grapefruit (Citrus paradisi) 33,5 mg
Morské riasy kelp (Ascophyllum nodosum) 33,5 mg

Z tabuľky môžeme odpozorovať, že malinový ketón tvorí menej ako 20% obsahu výživového doplnku. Takže aj keď sa často stretávame s kladnými výsledkami pri chudnutí, je veľmi otázne, či pozitívny účinok môžeme pripísať práve spomínanému ketónu. Rovnako je to aj u viacerých podobných potravinových doplnkoch. Kombinácia jablčného octu, kofeínu, výťažku z grapefruitu a zeleného čaju funguje.

 

Ketomix dieta

 

Aké sú skúsenosti zákazníkov

V dnešnej dobe je veľmi ťažké zistiť, čo si o produkte myslia reálny zákazníci. Internet je plný falošných recenzií a nepravdivých názorov. Firmy si často pridávajú kladné hodnotenia ku svojim produktom na rôzne portály, aby zvýšili ich predajnosť. Konkurencia naopak pridáva negatívne hodnotenia, aby predaj obmedzila.

 

maliny_slim

Pri produkte Maliny Slim sa stretávame aj pozitívnymi aj s negatívnymi hodnoteniami, takže nemôžeme jasne povedať, či sú ľudia s prípravkom na chudnutie spokojný alebo nie. Každopádne zloženie Maliny Slim Komplexu patrí medzi naozaj komplexnejšie a obsahuje kombináciu látok, ktoré sú deklarované ako látky s pozitívnym účinkom na chudnutie (zrýchlenie metabolizmu, znižovanie chuti do jedla, zrýchlenie odbúravania tuku )

Diskusia

  • GABČA says:

   Sú dobré, ale nemôžete dúfať, že si dáte tabletku a zajete ju kusom koláča.
   Tak neschudnete. Treba zmeniť viacero vecí. Tabletky sú len akýmsi stimulom, ktorý vám pomáha na ceste za zdravším telom

 1. simonka says:

  Vyskúšala som Výživový doplnok Maliny Slim komplex. Doporučila mi ho kamarátka. Po pôrode mi zostalo 7 kilogramov navyše ktorých som sa nevedela zbaviť. Tabletky ma naštartovali správne.Veľká spkojnosť.

 2. rebeka says:

  objednala som este len 1 tabletku som vipila vazim112Kg mislim ze mi to pomoze uz som viskusala vsetko co som videla mislim ze tot uz tot bude dorbe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *