Liverax – vitamíny na pečeň, ktoré majú výborné recenzie a skúsenosti

Mať zdravú pečeň je základ. Bez je bezchybnej funkčnosti sa v tele všetko začne “kaziť”. Nezdravý životný štýl vrátane nadmernej konzumácie alkoholu sú pre pečeň nepriatelia číslo jeden. Preto je dôležité sa o svoju pečeň pravidelne starať a poskytnúť jej priestor na regeneráciu. Veľmi účinnú pomoc poskytne Liverax.

liverax - vitamíny na pečeň Continue reading

Chlorella Advance – recenzia a skúsenosti (bio kvalita)

V súčasnosti je silným trendom jesť zelené potraviny. Dá sa povedať, že zažívame ich boom. Prečo? Sú výživovo hodnotné, obsahujú veľké množstvo antioxidantov, enzýmov, minerálov a vitamínov. Teda látok, ktoré ľudskému telu pomáhajú vyrovnať sa so stresom a civilizačnými chorobami. Nezastupiteľné miesto má v skupine zeleným potravín i chlorella. Dnes sa pozrieme na produkt Chlorela Advance. Vaše skúsenosti s týmto produktom môžete pridávať do komentárov.

Chlorella advance - bio kvalita Continue reading

Diaben – zníženie cukru v krvi

Cukrovka je skutočne strašiakom súčasnej civilizovanej spoločnosti. Lekári varujú pred cukrovkou II. typu, pretože počet novodiagnostikovaných prípadov tohto ochorenia v posledných desaťročiach neutešene narastá. Každý diabetik vám môže potvrdiť, že nie je jednoduché udržať si hladinu krvného cukru v potrebných hraniciach. Preto sa tu ponúka priestor na využitie prírodných prípravkov, ako je práve Diaben, ktoré môžu ľuďom s diabetom poslúžiť ako výborná doplnková liečba.

Continue reading

DetoxActive – recenzia a moje skúsenosti

Niekto to nazýva Detoxikácia, niekto očista organizmu. Na názve nezáleží. Ide len o to, pomôcť telu zbaviť sa  škodlivých látok, naštartovať metabolizmus a cítiť sa lepšie. Detoxikácia organizmu spočíva v úprave stravy a doplnení niektorých špecifických látok a živín, ktoré proces detoxikácie naštartujú a usmerňujú. Jedným zo spôsobov sú doplnky stravy určené na detoxikáciu. Na trhu ich je veľa a niektoré fungujú lepšie, iné horšie. Niektoré nefungujú vôbec. Dnes sa spolu pozrieme kritickým okom na DetoxActive, prípravok určený na detoxikáciu. Pozrite si recenziu DetoxActive alebo sa zapojte do diskusie na konci článku.

detoxactive recenzia Continue reading