Biohar – recenzia na vlasový aktivátor a vaše skúsenosti

Trápi vás vypadávanie vlasov a neviete zistiť príčinu? Skúste získať svoje vlasy späť vďaka prípravku Biohar. Zosumarizovali sme pre vás všetky informácie o tomto prípravku.

Vypadávanie vlasov môže mať viacero príčin. Niekedy ide o hormonálne zmeny, nedostatok vitamínov, či stres. Ak už naozaj neviete, ako vypadávanie zastaviť, vyskúšajte Biohar. Biohar je vlasový aktivátor s obsahom kyseliny hyalurónovej a kolagénu, ktoré podporujú rast a zdravie vlasov.

Biohar vlasový aktivátor recenzia

Na čo sa používa?

  • Pri nadmernej strate vlasov
  • Na riedke vlasy
  • Proti štiepeniu vlasov
  • Na podporu pružnosti vlasov
  • Na zregenerovanie vlasov a pokožky

Pre koho je určený

Biohar je určený pre ženy aj mužov, ktorí majú problém s vypadávaním vlasov a chcú tento problém obmedziť a zastaviť. Pokiaľ však ide o hormonálnu poruchu vypadávania vlasov, tento prípravok nedokáže vypadávanie zastaviť, len čiastočne zmierniť stratu vlasov.

Ako zastaviť vypadávanie vlasov u žien

Účinky

Pri používaní tohto prípravku bola preukázaná a dokázaná celková regenerácia vlasov, ktorá sa prejavila najmä kvalitou vlasov a ich zhustením. Biohar vyživuje vlasy a aktivizuje rast nových vlasov. Podporuje ich pružnosť, pevnosť a obmedzuje lámanie vlasov.

Ako to funguje?

Pokiaľ chcete mať zdravé vlasy, musíte mať zdravú aj vlasovú pokožku. Vďaka jej vyživeniu vyživíte aj vlasové korienky. Práve vďaka tomu posilníte vlasy a obmedzíte ich vypadávanie. Účinné látky do vlasov prechádzajú zvonka. Biohar priaznivo pôsobí na vlasy, ktoré sú v rastovej fáze, vyživuje ich, posilňuje a tým zastavuje ich vypadávanie. Tým, že vyživí pokožku hlavy, sú korienky plné živín a stimulujú tak rast nových zdravých vlasov.

vypadávanie vlasov u mužov

Aplikácia

Biohar sa aplikuje priamo na pokožku hlavy. Jemne vmasírujte prípravok do vlasov končekmi prstov na miesta rednutia vlasov, pokým sa Biohar nevstrebe. Po aplikácii sa vlasy neoplachujú. Proces regenerácie vlasov môže trvať pár mesiacov, pretože samotný vlasový cyklus je dlhý. Potrvá, kým sa staré vlasy vymenia a uvidíte začínajúci účinok prípravku Biohar.

Aplikujte Biohar každý deň na dosiahnutie požadovaného efektu. Ďalej sa na udržiavanie priaznivých “udržiavacích” účinkov odporúča aplikovať Biohar jedenkrát týždenne.

Zloženie

Biohar obsahuje účinné látky, ktoré podporujú rast vlasov a zároveň ich vyživujú. Medzi hlavné patria kolagén a hyalurónan sodný.

  • Kolagén: kolagénom sú tvorené najmä naše vlasy a nechty. Je charakteristický svojou pevnosťou. Viaže sa na pokožku a preniká do vnútra vlasov, čím ich regeneruje. Okrem toho zadržiava vodu, čím vlasy ostávajú hydratované, spevnené a chránené.
  • Hyalurónan sodný: prírodná látka, ktorá viaže vodu. Vyskytuje sa prirodzene v pokožke. Vďaka tejto látke je pokožka prirodzene hydratovaná a vytvára optimálne podmienky pre rast vlasov. Zároveň transportuje do pokožky potrebné vitamíny, čím vyživuje vlasové korienky aj celé vlasy. Skvalitňuje cirkuláciu a prenos živín, čím podporuje rast vlasov.

Upozornenia

  • Kvôli vysokému hydratačnému efektu chráňte pokožku hlavy pred mrazom.
  • Chráňte oči pred stykom s prípravkom.
  • Je určený na vonkajšie použitie.

Cena a dostupnosť

Biohar vlasový aktivátor zakúpite v kamenných lekárňach a na internetových stránkach lekární.

Fľaštička s aplikátorom má objem 75 ml a cena sa pohybuje od 4 do 6 €. Ak budete objednávať tento produkt, stavte na overené stránky a obchody, aby ste predišli možným komplikáciám a vyhli sa tak nekvalitným produktom.

Na trhu je aj prípravok Biohar MAX na riasy. Ide o kozmetický prípravok, ktorý posilňuje rast rias. Je určený na vonkajšie použitie. Výsledkom sú pevnejšie riasy, ich hustota a pružnosť.

biohair max na riasy

Alternatívy

Ak vás tento prípravok nepresvedčil, môžete skúsiť niečo iné. Skúste sa stravovať zdravo, dbajte na pravidelné stravovanie a pitný režim, doplňte si zinok alebo siahnite po iných výživových doplnkoch. Na trhu je ich mnoho a v rôznorodých formách. Existujú rastové séra, roztoky, šampóny, kondicionéry, oleje a vitamínové doplnky v tabletách. Medzi najznámejšie patria: ✅ Florcapil, ✅ DonnaHAIR, ✅ Revalid a ✅ Renovix, ktoré sú v tabletovej vitamínovej forme. Medzi najpoužívanejšie oleje na podporu rastu vlasov patria lopúchový a ricínový olej. Ak je pre vás pohodlný variant šampón, vyskúšajte žihľavový alebo rakytníkový. Všetko záleží od vás a vašich preferencií.

Recenzie a skúsenosti

Na tento produkt nájdete na internetových fórach mnoho pozitívnych ohlasov. Najmä používateľky sú spokojné s jeho účinkami. Hlásia, že vďaka používaniu prípravku Biohar sú ich vlasy pevné, prestali sa lámať a vypadávať. Posilnili sa, sú vyživené a aktivoval sa aj rast nových vlasov.

biohar skúsenosti

Účinky boli viditeľné u niekoho po dvoch týždňoch, u iných po jednom mesiaci užívania. Medzi výhody patrí aj to, že po aplikácii vlasy nie sú mastné a nezapáchajú. Biohar nemá žiaden odér. Je vhodný aj na dlhodobé používanie.

biohar recenzia na heureka.sk

Negatívne ohlasy na tento produkt sme nenašli, preto môžeme pokojne povedať, že účinnosť tohto prípravku je overená používateľmi.

Oplatí sa yvskúšať

Pokiaľ vás trápi vypadávanie vlasov a nepomáha vám už nič, skúste Biohar vlasový aktiváror a presvedčte sa sami o jeho účinnosti. Rozhodne nebudete ľutovať. Je to nenáročná forma liečby problému vhodná aj na dlhodobé používanie, nie je finančne náročná, aplikácia je jednoduchá a efekt je na nezaplatenie. Ak sa vám napriek používaniu prípravku Biohar problém s vypadávaním vlasom nezmenší, choďte sa poradiť s lekárom. Za neprimeranou stratou vlasov totiž môžu byť aj vážne ochorenia: endokrinologické, ale aj gastroenterologické.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *