Prostenal Forte – recenzia a vaše skúsenosti s tabletkami na prostatu

Muži, a to najmä tí po 50-tke trpia problémami s prostatou. Nie je to príjemné, preto nečakajte a začnite riešiť tento problém čo najskôr. Čím do horšieho štádia sa totiž toto ochorenie dostane, tým ťažšia a náročnejšia býva jeho liečba. V tomto článku vám prinášame pohľad na jeden z mnohých liekov a produktov na liečbu problémov s prostatou, ktoré sú na trhu. Ide o liek Prostenal Forte.

prostenal forte na zväčšenú prostatu

Čo je Prostenal Forte a na čo sa používa?

Prostenal Forte je výživový doplnok, ktorý sa používa pri problémoch s prostatou a častom močení. Vďaka svojmu zloženiu podporuje správne močenie, zachováva normálnu funkciu močového traktu a súčasne má pozitívne účinky na reprodukciu a plodnosť mužov. Spolu s problémami s prostatou nastávajú aj problémy v intímnej sfére, ktoré vedú k zhoršeniu kvality intímneho života. Ide o časté, nutkavé a urgentné močenie, prerušované močenie, odkvapkávanie alebo inkontinencia (samovoľný únik moču). Práve tieto príznaky môžu mať negatívny vplyv na váš výkon. Aj keď s mechanizmom pohlavného styku priamo nesúvisia.

zväčšená prostata

Zloženie

Prostenal Forte obsahuje viacero účinných látok, ktoré napomáhajú udržiavať mužský organizmus vo forme. Medzi najdôležitejšie patria: výťažky z rastliny Saw Palmetto (Serenoa repens), žihľavy dvojdomej a zinok.

Okrem týchto látok Prostenal Forte obsahuje: oxid kremičitý, mikrokryštalickú celulózu, hydrogénfosforečnan vápenatý, karboxymetylcelulózu, hydroxypropyl metylcelulózu, stearát horečnatý, požltový koncentrát, triglyceridy, oxid titaničitý, riboflavín, indigotín, brilantnú modrú a glycerín. Ide o pomocné látky, ktoré sa bežne používajú takmer pri každých liekoch alebo výživových doplnkoch a nemajú negatívny vplyv na vaše celkové zdravie.

Saw palmetto je rastlina, ktorá sa používa na liečbu a podporu normálnych funkcií prostaty. Obsahuje mastné kyseliny, ktoré pomáhajú udržiavať prostatu zdravú a zároveň podporujú správne močenie.

saw palmetto na liečbu zväčšenej prostaty

Žihľava dvojdomá podporuje vylučovaciu sústavu. Napomáha a zlepšuje funkciu obličiek a močového ústrojenstva

žihlava dvojdoma

Zinok je minerál, ktorý pomáha udržiavať hladinu testosterónu v mužskom organizme. Vďaka tomu priaznivo vplýva na plodnosť a reprodukciu.

Viac informácií

 

Účinky

  • Prispieva k normálnej funkcii prostaty
  • Podporuje funkcie močovej sústavy
  • Podporuje reprodukčný systém
  • Napomáha udržiavať plodnosť a reprodukciu mužov

Dávkovanie a užívanie

Každý liek má iné dávkovanie. Preto si pred použitím lieku pozorne prečítajte príbalový leták!

Odporúčaná dávka je 1/2 tablety denne. Je potrebné prehltnúť ju vcelku a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Tento výživový doplnok sa odporúča užívať dlhodobo.
Prostenal Forte od firmy Walmark má na obale uvedené dávkovanie v podobe pol tablety denne po jedle, ktorú je potrebné a žiaduce zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

prostenal forte užívanie a dávkovanie

Vedľajšie účinky

Tento výživový doplnok je vo všeobecnosti veľmi dobre znášaný a neboli vypozorované vedľajšie účinky.

Viac informácií

Upozornenia

  • Prostamol Forte je určený len pre mužov po 18 roku života.
  • Ide o výživový doplnok, preto nezabúdajte na vyváženú a pestrú stravu.
  • Pokiaľ ťažkosti neprestávajú, prípane sa aj stupňuje, určite sa s dôverou obráťte na svojho všeobecného lekára alebo urológa.

Cena a dostupnosť

Tento výživový doplnok nie je viazaný na lekársky predpis a nemusí mu predchádzať ani žiadne lekárske vyšetrenie. Prostenal Forte sa dá kúpiť na internetových stránkach, v internetových lekárňach aj v kamenných lekárňach. Na trhu sú viaceré firmy, ktoré tento produkt vyrábajú. Samozrejme, že je možné zakúpiť ho vo viacerých veľkostiach, 30, 60, 90 aj 120 tabliet. Podľa toho sa pohybuje aj cena, a to v rozmedzí od 10,99 € od 12,19 € za 30-tabletové balenie až po 24,99 € za 120-tabletové balenie.

cena prostenal forte lekáreň drmax

Ak chcete, môžete využiť akciu, ktorá býva aktívna a vyhľadávaná najmä počas sviatkov. Na stránke Prostenalu je aj darčekové balenie, ktoré obsahuje 75+15 tabliet a ako darček dostanete multifunkčné hodinky, ktoré zároveň fungujú ako krokomer, ukážu vám prejdenú vzdialenosť v kilometroch a podajú vám aj informáciu o počte spálených kalórií. Toto balenie je za 18,71 €.

Pokiaľ chcete ušetriť, navštívte overenú internetovú stránku, aby ste nenatrafili na nekvalitný produkt. V kamenných lekárňach platíte aj za značku, aj lekárni. Preto odporúčame nákup cez internet.

Skúsenosti a recenzie

Medzi pozitívne ohlasy na tento výživový doplnok radíme najmä jeho zloženie, ktoré obsahuje vysoké percento účinných látok, ďalej možnosť dlhodobého užívania, pozitívny vplyv tak na močovú, ako aj na pohlavnú sústavu. Kladné ohlasy boli aj na cenu v pomere ku kvalite produktu a jeho celkovú účinnosť.

prostenal forte skúsenosti a recenzia na heurekask

Možné alternatívy

Na trhu je množstvo produktov, ktoré majú pozitívny vplyv na prostatu. Ide o rôzne čaje, či tabletky a medzi najznámejšie patria Prostamol uno, Prostease Saw Plametto a čaje s obsahom vrbovky malokvetej. Je na vás, aký spôsob liečby si vyberiete. Ak stále neviete, skúste sa poradiť s vaším lekárom alebo lekárnikom.

prostamol uno cena v lekárni drmax

Pozrieť Prostamol Uno v lekárni

 

Ak máte problém so zväčšenou prostatou a trápi vás časté močenie sprevádzané bolesťami a nestabilným prúdom moču, skúste siahnuť po tomto výživovom doplnku. Má dobré ohlasy, je vhodný na dlhodobé užívanie a nie je viazaný na lekársky predpis. Pokiaľ sa váš stav nezlepší, navštívte svojho lekára a dajte na jeho rady. Čím dlhšie čakáte, tým horší môže byť problém a komplikovanejšia liečba. Držíme vám palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *