Prostanax na zväčšenú prostatu – recenzia

Zdravie predstavuje vždy jednu z najvyšších hodnôt v našom hodnotovom rebríčku. Preto, ak sa objavia problémy, mali by sme ich riešiť. Jedným z ťažkostí, ktoré trápia pánov je prostata. Ak sa prejavia prvé príznaky jej ochorenia, mali by ste ich začať riešiť. Ak neviete ako, skúste si prečítať tento článok, predstavíme výživový doplnok Prostanax.

Prostanax na prostatu - recenzia

Prostanax je jedným z výživových doplnkov, ktoré sú určené na posilnenie prostaty. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý pomáha podporiť vaše zdravie. Jeho zloženie však pomáha nielen prostate, ale aj celej močovej sústave a podporuje rast vlasov. Tento výživový doplnok je od firmy Zerex, ktorá sa sústreďuje na problémy mužov, najmä čo sa týka problémov s erekciou a pod.

Prostanax na prostatu od Zerex.sk

Príznaky, že s prostatou sa niečo deje

Medzi hlavné príznaky patrí časté a nutkavé močenie, najmä v noci. Taktiež slabý prúd moču, ktorý môže byť aj často prerušovaný. Ďalej pocit zle vyprázdneného mechúra a oneskorený začiatok močenia. Pri nezhubnom zväčšení prostaty (=benígna hyperplázia prostaty) sa môžu objaviť aj bolesť pri močení a problémy sexuálnych funkcií. Problémy s prostatou postihujú najmä starších mužov po päťdesiatom roku života, ale pokojne sa ochorenie môže objaviť aj u mužov v mladom veku.

zväčšená prostata

Pre koho je Prostanax určený?

Prostanax je určený mužom, ktorých trápia problémy s prostatu a močovým ústrojenstvom.

Účinky

 • Priaznivo vplýva na funkciu prostaty
 • Udržuje zdravú močovú sústavu
 • Podporuje rast vlasov vďaka zinku
 • Podporuje produkciu mužských hormónov
 • Pomáha potláčať časté a nutkavé močenie
 • Pôsobí preventívne proti zápalu prostaty
 • Podpora libida a reprodukčnej schopnosti

Zobraziť viac info

Zloženie

Prostanax je výživový doplnok založený na čisto prírodnej báze. Jeho rastlinné zloženie prispieva k zdravému fungovaniu vašej prostaty a močového ústrojenstva.

prostanax zloženie

Medzi najzákladnejšie zložky produktu patria:

Serenoa plazivá – táto rastlina tvorí základ každého produktu určeného na prostatu. Priaznivo ovplyvňuje funkciu prostaty a močového aparátu. Zároveň sa stará o reprodukčnú schopnosť, rast vlasov. Preventívne funguje proti zápalom prostaty.

Pŕhľava dvojdomá – má dezinfekčné účinky, ktoré sa postarajú o správny chod obličiek a celej vylučovacej sústavy. Má močopudný účinok, teda prirodzene prečistí močový mechúr a prelieči ho.

Zinok – pomáha udržať prostatu v kondícii a zároveň zastavuje vypadávanie vlasov. Zároveň má priaznivý vplyv na potenciu a plodnosť. Odporúčaná denná dávka zinku je 10 mg.

Ostatné pridané látky – želatína, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, farbivo: oxid titaničitý.

Prostanax na prostatu - zloženie

Nežiaduce účinky

Pri užívaní Prostanaxu zatiaľ neboli vypozorované vedľajšie účinky a to aj vďaka jeho čisto prírodnému zloženiu. Môže sa však dostaviť alergická reakcia, preto ak ste precitlivelí na niektorú z látok Prostanaxu, neužívajte ho.

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula denne po jedle. Je potrebné zapiť ju dostatočným množstvom tekutiny. Prostanax je určený na dlhodobé užívanie. Účinky sa dostavia približne po dvoch týždňoch užívania. Samozrejme, doba nástupu je odlišná a u každého užívateľa sa líši.

prostanax dávkovanie

Upozornenia:

 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Prostanax je určený pre mužov starších ako 18 rokov.
 • Nepoužívajte Prostanax ako náhradu pestrej a vyváženej stravy, zároveň dbajte na zdravý životný štýl.
 • Prosanax nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.
 • Doba nástupu účinku je veľmi individuálna a u každého pacienta sa dostaví v iný čas.
 • Ak ste alergickí na niektorú z uvedených zložiek prípravku, nepoužívajte tento produkt.

Cena a dostupnosť

Prostanax najvýhodnejšie zakúpite priamo na interneovej stránke Zerexu. Pri online nákupe je dobré navštevovať a objednávať z overených stránok. Predídete tak možným komplikáciám a nekvalitným produktom. Prípravok zatiaľ v lekárňach dostupný nie je.

Čo sa týka doručenia produktu, firma Zerex je v tomto smere veľmi diskrétna, čiže sa nemusíte ničoho báť. Cena balenia 60 kapsúl (dvojmesačná kúra) stojí 24 €.

prostanax cena

Pozrieť v obchode

Skúsenosti s produktom

Pripravili sme pre vás malý „výcuc“ z recenzií od užívateľov na diskusných fórach. Ako pozitíva muži uvádzali možnosť dlhodobého užívania, jeho jednoduchosť a rozhodne funkčnosť. Po čase dvoch až troch týždňoch užívania Prostanaxu sa dostavili účinky. Zlepšila sa kvalita močenia, prestalo nočné budenie sa kvôli potrebe močenia. Ďalšou výhodou je aj zahustenie vlasov a obmedzenie ich vypadávania, s čím mávajú muži problém.

Žiadne negatívne reakcie na tento produkt sme nezaregistrovali. Ak človek veľa nečaká, príjemne ho prekvapí efekt, ktorý sa dostaví. Predsa len ide o prírodný produkt, ktorý však funguje a je osvedčený.

prostanax skúsenosti a recenzie na heureka.sk

Vhodné alternatívy

Ak by ste chceli vyskúšať niečo iné, na internete nájdete ďalšie možné alternatívy, medzi ktoré patria napríklad: Prostamol Uno, Prostenal Forte, Prostease Saw Plametto a čaje s obsahom vrbovky malokvetej. Je na vás, aký spôsob liečby si vyberiete. Ak stále neviete, skúste sa poradiť s vaším lekárom alebo lekárnikom.

Prostanax na prostatu

Pár slov na záver

Ak hľadáte vhodný produkt pre vaše zdravie a hlavne zdravú prostatu, môže byť pre vás Prostanax veľmi účinný a pohodlný. Jeho užívanie je jednoduché, finančne je nenáročný a overený viacerými užívateľmi, ktorí si ho pochvaľujú. Ak máte problémy s prostatou, rozhodne ich začnite čo najskôr riešiť a vaše telo sa vám odvďačí spokojným a pokojným životom (a spánkom).

Zobraziť  produkt v obchode

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *