Primulus – vitamíny na zvýšenie testosterónu (recenzia)

Multivitamínové prípravky bývajú často jedno a to isté, bez ohľadu na to, či sú určené pre mužov, pre ženy, alebo pre deti. To je ale chyba. Aj v zložení týchto prípravkov je potrebné rozlišovať, pre koho sú určené. Úplne iné potreby má totiž tehotná žena a muž v prechode. Práve multivitamín Primulus je určený pre mužov v prechode alebo mužom, ktorý potrebujú nakopnúť hladinu testosterónu.

primulus - vitamíny na zvýšenie testosterónu

Vitamíny na zvýšenie testosterónu pre mužov

Veľkou chybou multivitamínov býva často ich univerzálnosť. Nájdete v nich takpovediac kúsok zo všetkého, pritom ale nič nie je obsiahnuté poriadne. Nezohľadňujú potreby rôzneho pohlavia, veku a zdravotného stavu.

Preto je skvelé, že sa už medzi potravinovými doplnkami objavujú aj produkty, ktoré sú cielené. Zloženie produktu Primulus zohľadňuje potreby mladších, ale najmä starších mužov.

Na muža sú dnes kladené vysoké nároky. V práci podávať maximálne výkony, doma sa potom od nich očakáva, že budú pred svojimi manželkami a partnerkami energickí, plní elánu a chuti na sex.

Pritom stres, rýchle životné tempo, nekvalitné strava chudobná na vitamíny a minerály pôsobí presne opačne. Bohužiaľ, kvôli tomu klesá vitalita už aj u mužov po tridsiatke. Kvalitný multivitamínový prípravok ale dokáže tento stav napraviť.

Primulus - recenzia

Mužský prechod nie je jednoduchým obdobím

Obzvlášť silné a efektívne môže byť pôsobenie prípravku Primulus u mužov v prechode. Kým o ženách v prechode a jeho príznakoch sa toho už popísalo a narozprávalo veľa, mužský prechod až donedávna zostával v jeho tieni.

Pritom aj muži v podobnom veku ako ženy, teda okolo päťdesiatky, prežívajú prechod. Klesá im hladina testosterónu, cítia sa vyčerpaní, náladoví, dokonca aj podráždení. Majú malý záujem o sexuálny život.

Výživový doplnok na zvýšenie hladiny testosterónu

Ďalej môžu mať suchú pokožku, padajú im vlasy, stráca sa svalová hmota. To všetko je, samozrejme, veľmi nepríjemné a treba s tým niečo robiť. Tu je mužský multivitamín veľmi dôležitým pomocníkom.

Zloženie Primulusu

primulus zloženie

  • Zinok: obsahuje minerály, predovšetkým v ňom nájdete zinok. Tento prvok sa v tele nachádza vo veľmi malom množstve, ale je nenahraditeľný. Pomáha aktivovať viac ako 200 enzýmov, s jeho pomocou dochádza k syntéze DNA. Naštartuje tiež väzbu niektorých bielkovín na DNA. Nedostatok zinku sa prejaví stratou chuti do jedla, únavou, horším stavom kože. Primulus obsahuje citran zinočnatý, ktorý sa v ľudskom tele dobre vstrebáva.
  • Horčík: Ďalšou súčasťou výrobku je horčík, ktorý patrí medzi aktívnych účastníkov asi 350 metabolických reakcií v ľudskom tele. Pomáha enzýmom, ktoré sa zúčastňujú energetickej premeny, syntézy proteínov a DNA. Nemožno nijako nahradiť v metabolizme draslíka a vápnika. Podporuje nervovú sústavu, funkčnosť svalov, stabilitu srdcového rytmu. V produkte sa nachádza v prírodnej forme Aquamin marine magnézium, teda Mg (OH) 2.
  • Selén: Selén je dôležitým antioxidantom, rytierom v boji s voľnými radikálmi. Odvádza veľa práce v posilňovaní obranyschopnosti organizmu, podporuje rast, plodnosť, činnosť štítnej žľazy a pečene.
  • Vitamín B6: Vitamín B6, pyridoxín, plní hlavne funkciu koenzýmu zrýchľujúceho chemické reakcie v bunkách. Podporuje enzýmy dôležité na rozkladanie cukrov, tukov a bielkovín. Funguje preventívne proti nervovým chorobám. Zlepšuje náladu, podporuje kvalitu kože. Zároveň zohráva úlohu pri vstrebávaní horčíka a zinku. V multivitamíne Primulus ho nájdete vo forme hydrochloridu.
  • Vitamín C: Bez vitamínu C, teda kyseliny askorbovej, nedáte ani ranu. V ľudskom tele plní veľa funkcií. Nezaobíde sa bez neho metabolizmus aminokyselín. Je nevyhnutný pre tvorbu bielych a červených krviniek, vstrebávanie železa, ale aj vývoj kostí a chrupaviek a zubov. Podporuje imunitu, pôsobí ako antioxidant.
  • Vitamín D: Správnu funkciu imunitného systému podporuje vitamín D3. Podporuje zdravie kostí a zubov, činnosť svalov, vstrebávanie vápnika a fosforu v tele. Kvôli menšiemu pobytu na slnku trpí veľa ľudí, nielen mužov, nedostatkom tohto vitamínu.
Viac info o zložení

 

Spôsob, ako zvýšiť testosterón ale aj kvalitný antioxidant

Okrem vitamínov a minerálov obsahuje Primulus aj extrakt z kotvičníka zemného, ​čierneho korenia a pískavice gréckeho sena. Kotvičník zemný, po latinsky známy aj ako Tribulus Terrestris reguluje hladinu testosterónu, podporuje regeneráciu, imunitné funkcie, svalstvo a tvorbu energie.

Funguje aj ako účinné afrodiziakum, zvyšuje chuť na sex. Zvýšenie testosterónu je dielom práve pôsobenia účinných látok kotvičníka obsiahnutých v prípravku Primulus.

kotviční zemný - tribulus terestris

Grécke seno označované ako Fenugreek je univerzálnym tonikom, pomáha zlepšovať trávenie, uľavuje pri črevných problémoch, ale aj pri kašli.

Posledná z ingrediencií je čierne korenie, ktoré zrýchľuje vstrebávanie ďalších látok a zároveň je účinným antioxidantom v boji proti voľným radikálom.

Skúsenosti, hodnotenia a recenzie

Aké majú ľudia skúsenosti s prípravkom Primulus? Muži chvália, že majú viac energie. Aj keď niektorí spočiatku výrobku príliš nedôverovali, po určitej dobe užívania sa presvedčili, že im prináša efekt.

Ide predovšetkým o väčší príval energie a s tým súvisiace väčšie sebavedomie, väčšiu chuť do života. Testosterón vďaka kotvičníku, ktorý je súčasťou prípravku Primulus, stúpa a to prispieva aj ku zvýšenej kvalite sexuálneho života vo dvojici.

Primulus skúsenosti a recenzie

Každý organizmus je však jedinečný, preto aj Primulus pôsobí na niekoho viac, na iného menej. Niektorí muži sa vyjadrili, že síce nejde o nijaký zázrak na počkanie, ale v konečnom dôsledku zhodnotili, že efekt prípravku nemohli celkom poprieť.

Výhodou multivitamínu Primulus je zloženie ušité na mieru potrebám dnešných mužov a o to predovšetkým ide. Univerzálnym liekom na všetko a v skutočnosti na nič už odzvonilo. Žiadané sú hlavne cielené preparáty.

Ukázať Viac

 

Posilňuje libido – rastie chuť na milovanie

Muži v recenziách na prípravok Primulus vyzdvihujú, že sa necítia takí unavení. Uvádzajú, že ich výrobok nabudí k ďalšej aktivite, čo sa predtým nedarilo.

Koľkokrát sa museli prehovárať aj k prechádzke, teraz majú chuť dokonca aj na väčšie športové výkony, a to sa týka aj starších mužov nad 60 rokov. Podotýkajú tiež, že sa im zvýšilo libido. Majú viac chuti na sex, čo samozrejme s radosťou kvitujú aj ich partnerky.

Primulus - multivitamín pre mužov

Cena a dávkovanie

Cena prípravku Primulus sa pohybuje od 20 € za balenie obsahujúce 60 tabliet. Vzhľadom na odporúčané dávkovanie 2 tablety denne vám vydrží na mesiac. To značí, že jednodňová dávka vychádza cca na 70 centov. Nejde teda o nič, čo by vám mohlo výrazne nabúrať rodinný rozpočet.

Využiť môžete aj zľavový kód, ktorý zadáte do poznámky v objednávke “TST0217″. Získate tak automaticky zľavu 10%.

Čo môžete za túto cenu očakávať? O tom sme už písali vyššie, ale čo muž to iná reakcia organizmu. Niekto Primulus chváli do nebies, niekto len zhovievavo prikyvuje hlavou, že v niečom mu aspoň čiastočne pomohol. Asi najlepšie je vyskúšať si ho na sebe a potom zhodnotiť. Osobná skúsenosť je oveľa viac ako stokrát prečítaná recenzia.

Pozrieť v obchode

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *