Lipoxal effect – recenzia prípravku na chudnutie z lekárne

Lipoxal effect je doplnok stravy, ktorý vďaka svojmu zloženiu podporuje chudnutie a úbytok telesnej hmotnosti. Obsahuje komplex látok, ktoré svojimi účinkami pomáhajú bojovať s nadváhou, dodávajú pocit energie a vitality a, v neposlednom rade podporujú imunitu a obranyschopnosť organizmu. Je nástupcom veľmi obľúbeného produktu Lipoxal Extrem.

lipoxal effect recenzia výživovéo doplnku na chudnutie

Zloženie

Prípravok obsahuje kombináciu látok, ktoré napomáhajú chudnutiu a rýchlejšiemu spaľovaniu prebytočného tuku. V dvoch tabletkách nájdeme:

 • 1000 mg glucomannanu – ide o špeciálnu vlákninu, ktorá je získavaná z Ázie, z rastliny zvanej Konjac mannan. Táto vláknina pôsobí v žalúdku a črevách, kde absorbuje vodu, čím zväčší svoj objem a prináša tak pocit sýtosti.
 • 200 mg extraktu zo zeleného čaju – zelený čaj podporuje psychickú a fyzickú výkonnosť, prispieva k normálnej hladine cholesterolu a zabraňuje hromadeniu tukov v organizme. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov pomáha zlepšovať imunitu a obranyschopnosť organizmu.
 • 170 mg L-karnitínu – ide o látku, ktorá sa prirodzene nachádza vo svaloch nášho tela, kde pomáha sprístupňovať viac energie pre svaly a napomáha odbúravaniu mastných kyselín.
 • 60 mg Gaurany (Paullinia cupana) – Gauarana je známa svojou schopnosťou potláčať pocit hladu, čím výrazne napomáha k regulácii telesnej hmotnosti. V neposlednom rade posilňuje fyzickú i psychickú vitalitu, napomáha bojovať s únavou a zlepšuje náladu.
 • 30 mg ženšenu – ten pomáha udržiavať energiu a vitalitu, ktorej počas diéty nikdy nie je dosť.
 • 4 mg Synefrínu – Synefrín je látka, ktorá je využívaná predovšetkým na odbúravanie tukov a znižovanie telesnej hmotnosti.
 • 40 mg Olivových listov – tie telu dodávajú výživné látky, podporujú imunitu a dodávajú pocit sýtosti.

Viac info o zložení

 

lipoxal effect zloženie

Účinky Lipoxal effect

 • Pomáha spaľovať tuky
 • Podporuje zníženie hmotnosti pri chudnutí
 • Dodáva energiu a fyzickú výkonnosť
 • Potláča pocity hladu
 • Stimuluje krvný obeh – vďaka čomu je naše telo schopné spotrebovať viac energie
 • Pomáha stimulovať metabolizmus tukov – najmä vďaka obsahu výťažkov zo zeleného čaju, gaurany a ženšenu.

Viac info o účinkoch

 

Lipoxal effect na chudnutie

Užívanie a dávkovanie Lipoxal effect

Balenie obsahuje 240 tabliet, zakúpiť ho je možné v lekárni, prípadne na internete. Cena tohto prípravku sa pohybuje okolo 30-35€ za balenie. Odporúčané dávkovanie je 1-2 tablety 3x denne. Tablety sa odporúča užívať pred jedlom a zapiť dostatočným množstvom vody. Výživový doplnok Lipoxal effect nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s precitlivenosťou na niektorú zo zložiek produktu. Nakoľko výrobok obsahuje kofeín, neodporúča sa užívať ho pred spaním.

Skúsenosti a recenzie

Na internete sa vedú mnohé diskusie o tomto prípravku, niektoré sú kladné, iné tvrdia, že prípravok nefunguje. Zaujalo nás však jedno vyjadrenie, kde pani píše, že nikdy nešportovala a nijako si váhu nekontrolovala. S pribúdajúcim vekom išla aj ručička na váhe vyššie a vyššie. Jedného dňa sa rozhodla, že so svojou váhou niečo urobí, zakúpila si preto permanentku do fitness centra a začala pravidelne cvičiť.

Aj keď centimetre pomaly ubúdali, váha sa stále nehýbala. Postupne sa pani dostala do akejsi dlhodobej únavy a nechuti, kedy napriek cvičeniu nevidela žiadne výsledky a ani kondícia sa nezlepšovala. Lipoxal effect jej dodal energiu na ďalšie cvičenie a naštartoval chudnutie. Dnes má svoju optimálnu váhu späť a napriek tomu, že Lipoxal effect už neberie, energie má na rozdávanie.

Keď sme porovnávali recenzie užívateľov prípravku Lipoxal effect na rôznych internetových fórach, stručne by sa to dalo zhodnotiť asi takto: 80 % dobré až výborné skúsenosti, 15 % dá sa, ale s výhradami a 5 % užívateľov bolo nespokojných. Prikladáme ukážku:

lipoxal - diskusia na fóre modrykonik.sk

lipoxal effect skusenosti na heureka.sk

lipoxal diskusia

Najznámejšie alternatívy

V prípade, že vám Lipoxal effect nesadne, prípadne ste alergický na niektorú zo zložiek ponúkame vám na výber niekoľko alternatív prípravkov na chudnutie:

xls medical na chudnutie

XL S MEDICAL – pôsobí ako prevencia a liečba nadváhy najmä vďaka obsahu komplexu vlákniny Litramine, u ktorej boli vedecky dokázané jej pozitívne účinky na spaľovanie tukov. Pozrieť produkt >>


naturica cla so zeleným čajom

Naturica CLA so zeleným čajom – obsahuje kyselinu linolovú a extrakt zo zeleného čaju, čím produkt napomáha regulovať telesnú hmotnosť a pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. Pozrieť produkt >>


bella linia na chudnutie

BELLA LINIA – hlavnými zložkami tohto produktu sú guarana, cezmína paraguajská a rakytník reštliakový, čím je produkt nielen skvelým pomocníkom pri chudnutí, ale taktiež podporuje obranyschopnosť organizmu, znižuje únavu a pomáha udržiavať zdravú pokožku. Pozrieť produkt >>

Iba užívaním Lipoxalu neschudnete

Chudnutie je vždy v hlave, áno, môžeme si pomôcť rôznymi doplnkami výživy či tabletkami, no vedzte, že bez úpravy životného štýlu a dostatku pohybu to nepôjde. Lipoxal effect vám však v ceste za vysnívanou postavou môže pomôcť tým, že zníži pocit hladu a chuť na sladké.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *